keçiboynuzu ile hamile kalanlar yada kalmaya çalışanlar!!!!

xmoye_x

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2008
234
0
kızlar eşlerinize keçiboynuzu kürünü içirdikten sonra hamile kaldınızmı? kaç ay kullandıktan sonra hamile kaldınız ? kürünü mü içirdiniz ? kendisini mi yedirdiniz ? hangisi daha etkili acaba ? yardım edin kızlar şimdiden teşekkürlerr a.s.

ben duymuştum benim büyüüüükkkkkk ananem hamile kalamayanlara bi karişim yapardı hepside kaldı kalmayanı görmedim doğrusu içinde keçi boynuzuda vardı

canım ben de eşime uyguluyorum aynı kürü,yani belli süre kaynatıyorum ve suyunu içiriyorum,duymuşsundur tarifini bu kürün,
gerçekten etkili,meyvesinden ve pekmezinden çok daha etkili kürü,
eşimin sperm sayısı 15 milyondan 23 milyona çıktı 2 ayda,böyle bir sorununuz varsa mutlaka uygula canım,henüz hamile değilim 3 ay önce boşgebelikten kürtaj oldum,bizde %100 hareketsizlik de mevcut olduğu için biraz zor oluyor,ama faydası çok mutlaka uygula,rabbim yüzümüzü güldürecek inşallah,öptüm.

inşallah cnm en kısa zamanda faydasını görürüz allah bu mübarek ayda bütün isteyenlerin yüzünü güldürür (benimde) eşimde bi sorun varmı yokmu bilmiorum (inşallahhhhhhh yoktur) ama yinede baslicam bu küre inşallah işe yarar cnm...kaynadıktan sonra cıkan keçiboynuzları atılıomu ? a.s.

:ecrin_bebek: moyecim bende 20 gündür uyguluyorum kocişime cokacimcoook

onda sorun var mı yok mu bilmiyorum inşallah yoktur dediğin gibi ama işe yaradğı söyleniyor her yerde... gamyoncuiremsu

rabbim bu mübarek ramazan ayında kimsenin kucağını boş bırakmasın
ikimis aynı ay hamile kalıcas şekercim kaydirigubbakcemile5

inşallah cnm en kısa zamanda faydasını görürüz allah bu mübarek ayda bütün isteyenlerin yüzünü güldürür (benimde) eşimde bi sorun varmı yokmu bilmiorum (inşallahhhhhhh yoktur) ama yinede baslicam bu küre inşallah işe yarar cnm...kaynadıktan sonra cıkan keçiboynuzları atılıomu ? a.s.
canım evet atıyorum,ama anlamadığım eşinde problem yoksa neden kullanma gereği duydun anlamadım,şüphen varsa spermiyogram testi yaptırın.şimdiden kendinizi strese sokmayın,öpüldün.Şeniz

:ecrin_bebek: moyecim bende 20 gündür uyguluyorum kocişime cokacimcoook

onda sorun var mı yok mu bilmiyorum inşallah yoktur dediğin gibi ama işe yaradğı söyleniyor her yerde... gamyoncuiremsu

rabbim bu mübarek ramazan ayında kimsenin kucağını boş bırakmasın
ikimis aynı ay hamile kalıcas şekercim kaydirigubbakcemile5

cnmmmmmmm inşallahh işe yarar bizde bu gece başladık inşallah devamı gelir boşvermeyiz :) senin dediğin gibi olur inşallah cnm bnmm allah bu mübarek ayda yüzümüzü güldürsünnn aminnnnnn :Saruboceq: a.s.

canım evet atıyorum,ama anlamadığım eşinde problem yoksa neden kullanma gereği duydun anlamadım,şüphen varsa spermiyogram testi yaptırın.şimdiden kendinizi strese sokmayın,öpüldün.Şeniz

cnm sorun olmasa bile spermlerin başında bi kesecik bulunuomus ve o kesecik yumurtayı delerek döllenmeye yardımcı oluyomuş o kesecikte bile sorun varsa hamile kalma sansı düşüomus keçiboynuzu ona da ii geliomuş tabi bunların hepsi birer varsayım :sm_confused: eşimde bi sorun yoksa bile zararı olmaz keçiboynuzunun içsin bakalım bi kaç ay belki işimizi kolaylaştırır :bbo: spermiyogram için 1 yılın dolmasını bekliorum cnm inşallah en kısa zamanda hamile kalırız da gerek kalmaz bunlaradaa a.s.

Benim eşimin spermiogrami normel dedi doktor ama eşim keçiboynuzu yiyiyor acaba kürü dahami etkili?

Benim eşimin spermiogrami normel dedi doktor ama eşim keçiboynuzu yiyiyor acaba kürü dahami etkili?

evet cnm kürü daha etkiliymiş her yerde öle yazıo benim eşimde kürünü kullanıo cnm hayırlı olsun inşallah en kısa zamanda kavusuruz kelebeklerimize :Saruboceq:

cnm sorun olmasa bile spermlerin başında bi kesecik bulunuomus ve o kesecik yumurtayı delerek döllenmeye yardımcı oluyomuş o kesecikte bile sorun varsa hamile kalma sansı düşüomus keçiboynuzu ona da ii geliomuş tabi bunların hepsi birer varsayım :sm_confused: eşimde bi sorun yoksa bile zararı olmaz keçiboynuzunun içsin bakalım bi kaç ay belki işimizi kolaylaştırır :bbo: spermiyogram için 1 yılın dolmasını bekliorum cnm inşallah en kısa zamanda hamile kalırız da gerek kalmaz bunlaradaa a.s.
canım senin bahsettiğin morfoloji,dediğin gibi bu da hamileliği zorluyor,bizde morfoloji %60 yani şükür rabbime bunda birsorun yok,
şimdiden böyle bir önlem almanız ii olmuş bence de,sorun olacağını da hiç zannetmiyorum,sen işini şansa bırakma küre devam et,kıs dikkat et bir de çoğul gebelik yaşarsın eşine uyguladığın bu dopink yüzünden,öpüyorum seni gül yanaklarındanŞenizŞeniz

canım senin bahsettiğin morfoloji,dediğin gibi bu da hamileliği zorluyor,bizde morfoloji %60 yani şükür rabbime bunda birsorun yok,
şimdiden böyle bir önlem almanız ii olmuş bence de,sorun olacağını da hiç zannetmiyorum,sen işini şansa bırakma küre devam et,kıs dikkat et bir de çoğul gebelik yaşarsın eşine uyguladığın bu dopink yüzünden,öpüyorum seni gül yanaklarındanŞenizŞeniz

cnmm bnm ya inşallahhhhhh dediğin gibi olur çoğul gebelikk ayy süper olurdu yaa :dance: eşimin baba tarafında cok var zaten ikiz belki bizede denk gelir süprizzzzz hayırlısıyla sağlıklı bebişlerimiz olsun inşallah cnmm kaydirigubbakcemile3 bana verdiğin bu moralle ben 3 ay daha umudumu kaybetmem cnm Şeniz Şeniz Şeniz

bizde işe yaramıştı. 4-5 ay kadar kullandı eşim. ibrahim saraçoğlunun verdiği tarife göre hazırlayıp suyunu içti. değerler epey yükseldi. ama çok düzenli kullanmak lazım bu kürü.

biz 8 ay bebek için uğraştık.mayısta bu kürü uygulamaya başladık.eşimde bir sorun yoktu ama ben yinede denemek istedim.haziranda (bu kürü uyguladığım ay yani) hamile olduğumu öğrendim ama maalesef dış gebelikti.yani kür vesile tabi ama ben yinede faydasının olduğuna inanıyorum.tabiki Allah ım herşeyin hayırlısını versin.O ol demeden hiç birşey olmaz.ama böyle şeylerde umut veriyor insana.

selam kızlarr;
bizde hamile kalma konusunda bir sorun yoktu,bir bebeğimi düşük sonucu kaybettim ,ondan sonrada fazla beklemek istemedim..
ibrahim saraçoğlunun sitesini öylesine gezerken tesadüf okumuştum bu kürü
keçiboynuzu kürünü eşime ve birde incir kürü var orda onuda kendime hazırladım ve içtim 1 , 2 hafta felan yaptık düzenli bir şekilde ..
ben o ay hamile kalmıştım
tabi bu kürlerin etkisi midir bilemem ,kesin işe yarıyor da diyemiyorum belki tesadüf oldu ama cidden o ay hamile kaldım ben

hatta kan testi sonucumu eşim almıştı bana mesajla şöyle bildirmişti;''senin kürler işe yaramış herhalde beta hcg sonucun 822 yazmıştı :)

bende böyle bir durum oldu kızlarr
allahım tüm isteyenlere fazla bekletmeden sağlıklı gebelik ve bebek nasip etsin.

bizde işe yaramıştı. 4-5 ay kadar kullandı eşim. ibrahim saraçoğlunun verdiği tarife göre hazırlayıp suyunu içti. değerler epey yükseldi. ama çok düzenli kullanmak lazım bu kürü.

düzenli kullandırdım zaten 5 ay hergün taze taze hazırladım dk. kadarkaydirigubbakcemile3

X