Saç Bakım Ürünleri Salar iin sper bakm ya

demmay

💑 ( 👶+👶) = 💙
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2007
1.843
30
39
Arkadaşlar antepte bir aktarda gördüm saçlarım röfleden yanmıştı bira zuçlarından kestirdim ve bu yağı kullanmaya başladım saçlarım yumuşacık ve sağlıklı oldu ve daha boyatalı 2 hafta olmuştu ki dipleri çıktı içindeki yağları oranlarıyla kendileri eklemişler.. o kadar çok faydasını gördüm ki haftada 2 defa uygulanıyor işte içeriğindeki yağlar

-badem yağı
-susam yağı
-kekik yağı
-çam terebentin
-sarımsak yağı
-çörek otu yağı
-papatya yağı
-ısırgan yağı
-zeytin yağı
-defne yaprağı
-ceviz yağı
-jojoba yağı

saçınıza doğal ve kısa sürede cevap alabileceğiniz bir ürün bu herkese tavsiye ederim kararında ayarlanmış ölçüler.. :eek:

eheheh cok fazlaymıs walla ben onların ıcınden sadece badem hint ve çam terebentin karıstırıp az da zeytınyagı koyup saçlarıma suruorum gayette annattıgın gbı oluolar. bu kdrına grek yok bence ama yınede saol cnm sen memnunsan sorun yok:)

**Badem yağı: Kuru ve çatlak ciltleri , pürüzleri giderici , saç besleyici, saç dökülmesi. Her ciltte özellikle hassas ve kuru ciltlerde uygulanabilir.
***Susam yağı: Kuru ciltlere, kirpik, kaş ve saçlara rahatlıkla uygulanır. Saç kırılması , her cilt tipine uygun. Selülit için faydalı.
***Kekik yağı: Antiseptik.
***Fındık yağı: Kuru ve yıpranmış ciltlerde rahatlıkla uygulanır. Varis ve saçkıran hastalığı , Cilt esnekliği ve cilt çatlağını önlemek için masaj olarak sürülmektedir.
***Çam terebentin: Saçı besleyici, dökülmesinii önleyici. Kepeği giderici ve saçı kuvvetlendirici. Saç diplerinde mikroorganizmaların oluşumunu önleyici.
***Sarımsak yağı: Mikrop öldürücü. Saçın uzamasını sağlayıcı, dökülmesini önleyici. Saçkıran hastalığına kullanılmaktadır.
***Çörekotu yağı: Saçı besleyici, dökülmesini önleyici, kılcal damarları uyararıcı.
***Papatya yağı: Duyarlı ve problemli ciltlerde yaraları iyileştirici ve cildi besleyici.
***Isırgan yağı: Saç kaybı ve kepeği önleyici, saçı güçlendirici. Alerjik reaksiyonları önleyici.
***Zeytin yağı: Saç ve cildi besleyip saç diplerini güçlendirmek, cildi canlandırmak. Adele tutulmalarını giderici.
***Defne yağı: Saç dökülmesini, kepeklenmeyi önleyici, saç kuvvetlendirici.
****Ceviz yağı: Kuru ciltlerde yumuşatıcı ve besleyici etki. Doğal olarak nemlendirici. Saç diplerini beslemek.

bu yağın bir adı yokmu yoksa bir kağıda yazıp bunların hepsinden olan bi yağmı istiyoruz diyeceğiz aktara..adınıda verirsen seviniriz..

sacın üzerine bukadar yag dökülürmü ...:sm_confused:
sacıma bişey sürmüyorum sampuan ve krem haricinde.. bukadar yagdır sudur budur pek dogru bulmuyorum ben yaa:emir_bebek:

Son düzenleme:
bu yağları saç diplerinede mi uyguluyoruz yoksa sadece saçlara mı?saç dibine uygulayınca saçın yağ dengesini bozar gibime gelioda:s özellikle saçları yağlı ama saç uçları yıpranmış olanların...nasıl uyguluyorsun sen?

sacın üzerine bukadar yag dökülürmü ...:sm_confused:
sacıma bişey sürmüyorum sampuan ve krem haricinde.. bukadar yagdır sudur budur pek dogru bulmuyorum ben yaa:emir_bebek:

saçı dökmüyor besliyor zaten bütün yağlar gerektiği oranda konulmuş ve nasıl yapacağında söylenmiş ben bunu çoğu kişiden duydum tasiyeyle aldım ve saçıma gerçekten fayda etti...bunların hepsi doğal kozmetik ürün değil..zaten saçların tipine göre yağlar bunlar normal saçlar için yağlı saçlar için boyalı saçlar için var o yüzden saç tipine hangisi uygunsa onu alıp kullanıyrosun..bir zararı da yok

bu yağları saç diplerinede mi uyguluyoruz yoksa sadece saçlara mı?saç dibine uygulayınca saçın yağ dengesini bozar gibime gelioda:s özellikle saçları yağlı ama saç uçları yıpranmış olanların...nasıl uyguluyorsun sen?

bütün saça uyguluyorsun saç dipleride dahil 45 dakika bekletiyorsun...ben fayda gördüm

arkadaşlar çam terebentide var içinde saçı güçlendiren ve bu yağları sık sık uygulamıyorsun hafta da 1 defa ben ayrı ayrı almaya kalkıp kendm birleştirsem hem daha pahalıya aml olur hemen ölçüsünü yeterince ayarlayamam diye düşündüm..tavsiye üzerine aldım memnunum

canım bende antepliyim yağı nerden aldın yerini tarif edersen bende alırım birde fiyatı ne kadar bende yağ kullanıyordum bitti zaten alacaktım bunu alırım bende zeytinyağı,badem yağı.hint yağı ve çam terebentini karıştırıp kullandım çok faydasını gördüm benim saçımda permadan yandı iki ay önce baya düzelttim bu yağlarla,umarım önerdiğin yağda banada iyi gelir.

bende dün aldım markası farklı ama içeriği aynı süper bişeymiş aktar içine yılan yağıda koymamı söyledi.dün ilk defa yaptım ve sonuç mükemmelll:))saçlarımın uçlarında 2cmlik yanıklar vardı elleyince hatır hatır elime geliyordu ama bugün ipek gibi oldu saçlarım ve daha ilk kullanışımda:)))internette var isteyenler bakabilir işte link..http://www.seferyasemin.com.tr/

canım bende antepliyim yağı nerden aldın yerini tarif edersen bende alırım birde fiyatı ne kadar bende yağ kullanıyordum bitti zaten alacaktım bunu alırım bende zeytinyağı,badem yağı.hint yağı ve çam terebentini karıştırıp kullandım çok faydasını gördüm benim saçımda permadan yandı iki ay önce baya düzelttim bu yağlarla,umarım önerdiğin yağda banada iyi gelir.

canım cumhuriyet minibüsleirnin geçtiği yeni açılan carrefour marketin hemen arkasında aktarlar var ordan aldım ben 12 ytl. idi en son aldığımda

bu yağın bir adı yokmu yoksa bir kağıda yazıp bunların hepsinden olan bi yağmı istiyoruz diyeceğiz aktara..adınıda verirsen seviniriz..[/QUO

mecit efendi saç bakım yağı deyip aktardan alabilirsiniz. bu yağın içinde yukarıda sayılanların hepsi mevcut:)

bu yağın bir adı yokmu yoksa bir kağıda yazıp bunların hepsinden olan bi yağmı istiyoruz diyeceğiz aktara..adınıda verirsen seviniriz..

bu yağların olduğu karışımı ben de aynı şekilde kullanıyorum
adı da : lasinya saç bakım yağı =)

kizlar gecen gun bende aldim bu urunden iki sise. kuru saclara SIKILIYOR sanirim. bu aksam baslayacagim haftada iki defa yapiliyormus kirkbes dk bakalim nasil olcak . bide portakal yagi aldm selilutler icin ohhh mis gibi hehehe

kızlar ben yağları karıştırıp sürmeye cesaret edemediğim için hazır bir ürün aldım: Affinage Kitoko Oil Treatment Karite ve Argan Yağı. İçinde karite ve argan yağının yanı sıra, omega yağları, A ve E vitaminleri de var. Bir de güneşin zararlı hale geldiği şu günlerde, içinde UV koruması olması da avantaj. Ben banyodan çıktıktan sonra sürüyorum. Çünkü saçlarım banyodan çıkınca kazık gibi oluyor, çok zor taranıyor. Bu yağı sürdükten sonra hem kolay tarayabiliyorum hem de saçlarım yumuşacık oluyor ve parlıyor. Bir de durunlanmadığı için, zamandan da avantaj sağlıyor. Benim gibi üşengeçler için bire bir:)

Son düzenleme:
arkadaslar iyi aksamlar
ben entele otundan ve yagidan bahsedicem bu ota basliyali 2hafta oldu fakatgercekten saclara muthis parlaklik canlilik veriyo uzamasi icin bisey soylemek henuz erken bugun entele sampuanini aldim bakalim denicem ben tavsiye ediyorum korkulacak bir bitki degil kesinlikle iciniz rahat olsun

arkadaslar iyi aksamlar
ben entele otundan ve yagidan bahsedicem bu ota basliyali 2hafta oldu fakatgercekten saclara muthis parlaklik canlilik veriyo uzamasi icin bisey soylemek henuz erken bugun entele sampuanini aldim bakalim denicem ben tavsiye ediyorum korkulacak bir bitki degil kesinlikle iciniz rahat olsun

Nasıl kullanıyorsun canım? Ayrıntılı anlatır mısın?

X