Saç Rengi ve Saç Boyama kızlarr bu saçlardan birini kızıldan diğerini siyah boyalı saçtan açtım nasıl sizce??

E

EU1

Ziyaretçi
walla iyi açmışsın..hemde 1. si siyahtansa bravo

merhaba kızlar bunlardan biri benip diğeri de arkaadaşımın saçı ikisini de ben yaptım. birini siyahtan diğeriniyse kızıldan açtım nasıl olmuş sizce??
bide burda koyu olana röfle önerir misiniz oreal ve açıcılardan çekiniyorum da biraz:S

sdfgtsu4.jpg

n70947303211407036476aq8.jpg

neyle açtın cnm yani boya mı kullandın sadece anlamadım da

walla iyi açmışsın..hemde 1. si siyahtansa bravo

ne yalan söyliiym esas kızıl zorladı aslında dorelik gidene kdr cnm çıktıkaydirigubbakcemile2

güzel olmuş hangi açıcıyı kullandın ve hangi marka renk boyayı

merhaba kızlar bunlardan biri benip diğeri de arkaadaşımın saçı ikisini de ben yaptım. birini siyahtan diğeriniyse kızıldan açtım nasıl olmuş sizce??
bide burda koyu olana röfle önerir misiniz oreal ve açıcılardan çekiniyorum da biraz:S

Canım siyah saçı nasıl açtın merak ettim .Çünkü kuaförler bile açamıyor , saçı ya yakıyorlar veya yıpratıyorlar .Sen nasıl başarabildin .Bizlerle paylaşırsan arkadaşlarda memnun olurlar a.s.a.s.

uzun olan saçta sadece boya kullandım
diğerinde kızıllıktan arındırabilmek için açıcılı boya kullandım

sdfgtsu4.jpg

n70947303211407036476aq8.jpg

arkadaşım ilk fotoda ki mi siyahtan bu renge geldi.valla tebrikler gerçekten.hangi boyayla yaptın ve açıcı kullandn mı.

saçlarım belime kadar ne lastik gibi oldu ne de yıprandı boyanın bi zararı yok
kendi saçımda ilk markasını hatırlamıorm ama organik bi boyanın 8 numarasıyla boyadım koyu karamel oldu niyetim karameldi aslında
sonra bi arkadasımın aklına uydum renk daa da acılsın diye platine boyadım schwarzkophun tüp boyasıyla turuncu sarı bi renk oldu şöyle tarif edeyim dore bi soğan kabugu 1 ay öyle gezdim
diplerim gelince lorealin 10.1 ile boyadım ve o boyadan çok memnun kaldım saçımdaki dorelik gitti ve iyice de besledi sdce biraz koyulaştırmıştı sonra gene açıldı yine 1aydan fazla boyamadım
en son boyamamda 3 tüp loreal 10.1 le alix 11.10 tüp boyayı karıştırdım sonuç resimdeki gibi oldu:)

ilkinde hiç açıcı kullanmadım saçım yıpranır die korkuyorum çünkü şimdi bu rengin üstüne röfle istiorm ama yıprancak die korkuorum

uzun olan saçta sadece boya kullandım
diğerinde kızıllıktan arındırabilmek için açıcılı boya kullandım

Nasıl yani canım , renkler mükemmel görünüyor .Açıkçası oryal olmadan siyah saçın bu renk olması imkansız gibi bir şey .Röfle yapma bence .

Son düzenleme:
arkadaşımdaki aşamalar da şöyle onda da hiç yıpranma yaşamadık önceden yanıkları vardı onu bile tedavi ettik diebilirm:)
ilk alix 11.10 tüp boyayla markasını hatırlamıyorum ama italyan bi marka açıcılı boyayı karıştırdm fındık kabugu oldu arkadaşım 2-3 gün öyle gezdi
sonra sarı sarı diye diretince saçı vazelinledim bi gün ertesi gün koleston toz acıcıyı oksidanla karıştırıp uyguladım 15 dk beklettm yumurta sarısı gibi iğrenç bi turuncu oldu
üstüne yine alix 11.10 kullandm başak sarısı oldu
15er gün arayla bu rengi tekrarladım şuan en sondaki resmin bikaç ton açığı saç platine doğru hızla yol almakta:KK70:

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl yani canım , renkler mükemmel görünüyor .Açıkçası oryal olmadan siyah saçın bu renk olması imkansız gibi bir şey .Röfle yapma bence .

canım aşamaları kullandıgım boyalara kadar detaylı açıkladım üstte:1rolleyes:

saçlarım belime kadar ne lastik gibi oldu ne de yıprandı boyanın bi zararı yok
kendi saçımda ilk markasını hatırlamıorm ama organik bi boyanın 8 numarasıyla boyadım koyu karamel oldu niyetim karameldi aslında
sonra bi arkadasımın aklına uydum renk daa da acılsın diye platine boyadım schwarzkophun tüp boyasıyla turuncu sarı bi renk oldu şöyle tarif edeyim dore bi soğan kabugu 1 ay öyle gezdim
diplerim gelince lorealin 10.1 ile boyadım ve o boyadan çok memnun kaldım saçımdaki dorelik gitti ve iyice de besledi sdce biraz koyulaştırmıştı sonra gene açıldı yine 1aydan fazla boyamadım
en son boyamamda 3 tüp loreal 10.1 le alix 11.10 tüp boyayı karıştırdım sonuç resimdeki gibi oldu:)

bütün bu işlemlerin üstüne bide röfle yaparsan o zaman yakarsın bence. bırak böyle kalsın güzel bu. sonra benim gibi yanık yanık gezme sırnaşık şey

canım aşamaları kullandıgım boyalara kadar detaylı açıkladım üstte:1rolleyes:

Canım teşekkürler Şenizben sizler gibi hızlı yazamadığım için topick almış başını gidiyor .Ee ne de olsa sizlerden büyüğüm .:)).Detaylı yazdığını gördüğüm için mesajı değiştirdim .Ama gerçekten mükemmel yapmışsın .Kuaförler yapamaz, çok beğendim .Röfleye gerek yok , yıpratırsan yazık olur .:1hug:

Bu arada kızım saçlarını yakmadan önce keşke sana getirseydim hihoyyytO da siyah saçtan sarıya dönmek isterken saçlarından oldu .

bütün bu işlemlerin üstüne bide röfle yaparsan o zaman yakarsın bence. bırak böyle kalsın güzel bu. sonra benim gibi yanık yanık gezme sırnaşık şey

zaten 2 aydır röfleye niyetliyim ama ne zaman gideyim desem korkup vazgeçiyorum ama bu renkte de tıkandım artık daha açılmıo anca 1 ton 1 ton
arkadaşımda açıcı kullandıgımızdan daha hızlı açılma yaşadık

vay be çok güzel olmuş tebrik ederim ama sabır işi 1 ay bi renk bir ay bi renk ben üşenirim valla.

Canım teşekkürler Şenizben sizler gibi hızlı yazamadığım için topick almış başını gidiyor .Ee ne de olsa sizlerden büyüğüm .:)).Detaylı yazdığını gördüğüm için mesajı değiştirdim .Ama gerçekten mükemmel yapmışsın .Kuaförler yapamaz, çok beğendim .Röfleye gerek yok , yıpratırsan yazık olur .:1hug:

ilk turunculaştığında her föne gittiğim kuaför ya röfle yapman lazım yada koyuya boyaman lazım turunculuktan kurtulman için demişlerdi ama küllü boyayla azmettim hem açıldı hem de turunculuk gitti:)

Gercekden bravo süper bir beceri,
sakin röfle yapma, zaaten modasi yok su an, düz renkler moda, hem yipratma,
acik sari boya at, degisik sarilar kullan, veya caramel tonlari falan.
Hem siyahdan sonra röfle seni inanilmaz yasli yada olgun :) gösterir.

X