Hamile kaldıktan sonra adet olan varmı üstüne görme deniyor

jansela

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2008
92
1
43
ben hamile olabilirmiyim adet oldum ama başım donuyor midem bulanıyor hiç adetlen böyle olmamıştı

ben yaşamadim..ama tanidigim birinde olmuştu..nettende okudugum kadariyla üstüne görmeyle regl arasinda fark oluyor..yani normal regl gibi yogun ve uzun süre olmuyorsun..daha cok lekelenme gibi oluyor üstüne görme..bir de adet düzensizliği yaşayan kişilerde daha cok görülüyor diye biliyorum..

ama yasadigin tarz belirtiler grip belirtiside olabilir,mevsim geçişide olabilir :)

canım ben 2 kez hamile kaldım ama düşük yaptım we ben 2sindede üstüne gördüm adetin miktarı daha az oluyo we rengi kahwerengi oluyo ayrıca 2, hamileligimde rengi pembelesmişti sonra taze kan geldi we düşük oldu eger normal bi adet gecirdiysen rengi ve miktarı hamile degilsindir farklılıklar yasadıysan test al

yaaaaaaaa inş dediğiniz gibidir benimki de bende benim adetimde ramazandan 1 hafta önce bitti ramazanda gene hasatalandım adet denirse tabi buna
bugün 7 gün oldu ama adet gibi gelmiyo dediğiniz gib kahverengi az az bulaşık bi şekilde geliyor acaba hamile miyim???

kızlar bende adetime 5 gün geciktim test yaptım pozitif çıktı hemen kan testi yaptım orda negatif çıktı şimdi adet oldum ama benim adetim normalde 10 gün ve çok yoğun sürüyor şimdi 2 gün sürdü geri kalan günler dediğiniz gibi leke halinde geldi hamilemiyim bilmiyorum bende

bende ayın 5 inde hasta olacaktım olmadım tam umutlanıyorken 9 unda sürpriz yaptı:KK43: pembemsi bişey geldi sonra da normal kanama şimdi karın ağrısı ve ter basması var .sizce noldu şimdi bana

cogut27 eğer normal adet gibi geçiyosa günlerin hamile değilsin demektir :KK43:

lütfen biri bana bişi sölesin kafayı yiycem erkek arkadasımla kıyafetlerimiz üzerimizdeyken sürtünme yoluyla bişeyler yasadık bacagıma boşaldıgını fark ettim bi iki dk sonra korkudan kalktım banyoya girdim ve vajinamı yıkadım 10 gün önce olu adet düzenime göre dün hasta olmam gerekiodu oldumda ama normal adet gibi degil göğüs uclarım yanıo kasıklarım acıo basım dolanıo cok zayıfladım gözlerim cöktü resmen üstüne görme olabilir mi hailemiyim kısacası benneyaptımki

böyle hamile kalman imkansiz..bacaginla olayin ne alakasi var ordan nasil hamile kalmayi düsünebilirsinki..korkma anlattigin gibiyse kesinlikle bisiy olmaz..

lütfen biri bana bişi sölesin kafayı yiycem erkek arkadasımla kıyafetlerimiz üzerimizdeyken sürtünme yoluyla bişeyler yasadık bacagıma boşaldıgını fark ettim bi iki dk sonra korkudan kalktım banyoya girdim ve vajinamı yıkadım 10 gün önce olu adet düzenime göre dün hasta olmam gerekiodu oldumda ama normal adet gibi degil göğüs uclarım yanıo kasıklarım acıo basım dolanıo cok zayıfladım gözlerim cöktü resmen üstüne görme olabilir mi hailemiyim kısacası benneyaptımki

bacağına boşalmayla nasıl hamile kalıcaksınki üstelik kıyafetlerimiz vardı diyosun imkansız yani

HİÇ Mİ BİŞEY OKUMADIN ÖMRÜNDE CNM YAAA laelaelaelaelae
YADA KAÇ KİŞİDEN DUYDUN BACAKTAN HAMİLE KALINDIĞINI fisfisfis
YAPMAYIN ALLAH AŞKINA HEM ÇAMAŞIR VAR HEMDE BACAĞINA BOŞALMIŞ :roflol:
KESİN HAMİLESİN ADINIDA MUCİZELER ÜSTÜ KOYARSIN :jeyyar:
TÖBE TÖBEE

ya inanmiyorum bukadar mantiksiz biseyide yazip cevap bekliyosun gözlerin cöktüyse kesin hamilesin :)))

ulan biz iki senedir deniyoz sonuna kadar.bunlar daha soyunmadan hamile kalmayı düşünüyor.bu kadar kolay olsaydı futbol takımı kurardı herkes.töbeler olsunnnsırnaşık şey

ulan biz iki senedir deniyoz sonuna kadar.bunlar daha soyunmadan hamile kalmayı düşünüyor.bu kadar kolay olsaydı futbol takımı kurardı herkes.töbeler olsunnnsırnaşık şey

hakikaten canım yaaa şimdiye kadar kurmuştuk takımı :))) çok güzel dedin valla

Siteye yeni üye oldum Çol acil Yardıma ihtiyacım var Regli günümü 4 gün geçtim
dün 16:00'a doğru siyah renkte az az kanamam başladı
1 hafta dan beri sürekli hiç durmaksızın sancım var
sadece uyunca hissetmiyorum ve ara ara mide bulantılarım oluyo
dün gece acile gittim kan testi ve idrar testi istedi doktor
sonuçlarım hormon 7,2 mIU/mI H(0-5) çıktı
doktor sonuçlarıma baktı şu an bu değerlere göre sana hiçbirşey diyemem
dedi şuan bebeği düşürüyo olabilirsin ya da çocuk yeni oluşuyo olabilir dedi
iki gün sonra tekrar gel test yapraız dedi bol bol su iç dedi
Kafam şu an çok karışık şu an kırmızı renkte regli görür gibi kan geliyo
ve yoğun şekilde devam ediyo yorumları okuyorum bazıları 3 ay regli
olduğunu hamileleğini anlamadığını yazmış ama bugün terar doktora gittim
Regli oldun çocuk olacaktı oluşmamış heralde dedi kafam allak bullak
Lütfen yardımcı olun hamile olma ihtimalim var mı yoksa yokmu dur ?

bende ayın 5 inde hasta olacaktım olmadım tam umutlanıyorken 9 unda sürpriz yaptı:KK43: pembemsi bişey geldi sonra da normal kanama şimdi karın ağrısı ve ter basması var .sizce noldu şimdi bana

aynı şey bana da oluyor. ben 3 haftaya bir olurdum 6 gün sürerdi.geçen ay 5 gün sürdü, bu sefer ilk defa 2 hafta sonra oldum iki gün akıntı şeklinde pembe leke geldi, 3. ve 4. gün yogun bir kanama oldu sonra leke azaldı. ama ilk defa bulantı oldu ve kusmaya kadr gitti. her zaman sadece aşırı sancı olurdu bu ay sancı, bulantı hafif baş dönmeleri,ve terleme oldu. üstüne kalmış olabilirsin dediler kimiside düşük te olabilir diyor. böyle birşey yaşayan varmı ???? test yapmak istesem sonuç hayız iken belli olur mu bitmesini mi beklemeliyim??

bayanlar bana yardım edın lutfen. esımle bebegımız olmasına karar verdık bırlıkte olduk ve sabahı benden leke seklınde kan geldı. adet olmama 10 gun vardı. normalde adetım duzensızdır ama erken olmam gec olurum genellıkle. 4 gundur bu sekılde kahverengı lekelenme devam edıyor. mıdemde bulantı var. acaba hamıle kalsam 4. gun kendını bellı ederı mı lutfen yrdımcı olun :KK43:

Kizlar ben pko hastasiyim. Yaklasik 1 yildir diane35 kullaniyodum. Nisanlimla surtunme yoluyla iliskiye girdik. Ve adet duzensizligi olan biriyim. Bosalma karnima oldu ve bu farkli gunler olmak uzere bi kac defa oldu. En son 23 ocakta zevk suyundan hamile kalinabilecegini ogrendim ve sabah kan testi yaptirdim ardina norlevo kullandim. Bu arada 105kiloyum. Test negatif cikti 4 gun sonra tekrar yaptirdim yine negatif cikti. 29 ocakta kanamam oldu. Kanamam baslayinca diane35'e de basladim. Dianeye başladıktan yaklaşık 12-13 gun sonra kahverengi akintim basladi. 17. Gun ilaci biraktim. 18. Gun idrarda gebelik testi yaptim. Ama bu testi sabah idrarindan 4 saat sonra ki idrarla yaptim, negatif cikti. 2 gun sonra kanamam oldu ve her zamankine benziyo mu benzemiyo mu anlamadim cunku dengesiz kanamalarim var. 2 bucuk gun surdu. Bu arada kanamamin baslamasiyla ishalde oldu. Panikledim ustune gorme mi diye. Dokunsaniz aglicam cunku cok korkuyorum. Her gun burayi ve baska siteleri okuyorum. Su fazla tuketmiyorum idrar rengim koyu. Su an vucudumda gerceklesen hersey belki normal seyler fakat ben korktugumdan dolayi herseyi acaba olarak dusunuyorum. Sizce nedir ne yapmaliyim? Lutfen yardim edin...

Son düzenleme:
X