hamile kalmayı kolaylaştıran otlar bitkiler neler yazın nolur kızlar acil

muhammedimingamzesiyim

bittim gözün aydın
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2008
4.150
8
nolur kızlar yazın eşim askerde ve ben bi an önce hamile kalmak istiyorum dönüp dönmeyeceği meçhul ondan bi parça kalsın istiyorum ama olmuyo nolur yazın :Saruboceq::Saruboceq:senağlama:emir_bebek:

arkadasım benı yalnıs anlama ama bu konuda yalnıs dusunuyosun ya dedııın gıbı olsa kı ALLAH KORUSUN ozaman sen tek basına bebısınle nasıl yapacaksın hem esın askerdeyken bu ıs nasıl olcak anlayamadım ama yınede sana bıldıklerımı yazayım hayıt tohumu cıvanperçemi aslan pençesi böğürtlen kökü çörek otu ve bal karışımı benım bıldıım bu kadar canım ALLAH KAVUŞTURSUN

arkadasım benı yalnıs anlama ama bu konuda yalnıs dusunuyosun ya dedııın gıbı olsa kı ALLAH KORUSUN ozaman sen tek basına bebısınle nasıl yapacaksın hem esın askerdeyken bu ıs nasıl olcak anlayamadım ama yınede sana bıldıklerımı yazayım hayıt tohumu cıvanperçemi aslan pençesi böğürtlen kökü çörek otu ve bal karışımı benım bıldıım bu kadar canım ALLAH KAVUŞTURSUN

allah razı olsun canım ben çocuğuma bakarım merak etme sen

iyi, güzel hoş da benim anlamadığım; eşim askerde ve ben hamile kalmak istiyorum demişsin. nasıl olacak bu iş kuzum ya? leylekler mi getirecek bebişi :)) sürekli yanyana olan ve düzenli sondaj çalışması yapan eşlerde bile gebelik öyle ha deyince olmuyor. keşke elimde bi sihirli değneğim olsaydı şöleeee hokuss pokusssss falan.

canım benim kötü düşünme Allaha emanet Hem senin bakabileceğine inanıyorum annelik içgüdüsü ama babasız çocuk büyütmek çok zor adet gününden başlayarak adaçayı iç hergün ve maydonoz suyu iç yumurtlamayı etkiliyor .Eşin gelmeden 1 ay önce başla tabii:ALLAH kavuştursun

iyi, güzel hoş da benim anlamadığım; eşim askerde ve ben hamile kalmak istiyorum demişsin. nasıl olacak bu iş kuzum ya? leylekler mi getirecek bebişi :)) sürekli yanyana olan ve düzenli sondaj çalışması yapan eşlerde bile gebelik öyle ha deyince olmuyor. keşke elimde bi sihirli değneğim olsaydı şöleeee hokuss pokusssss falan.

hiçmi izine gelmeyecek bu adam kızım hem ustalığı doğu olmazsa yani doğu hariç nereye çıkarsa taşınacağım oraya hafta sonları evde olacak anladın mı olacak yani çaktın mı?tşk ederim

canım benim kötü düşünme Allaha emanet Hem senin bakabileceğine inanıyorum annelik içgüdüsü ama babasız çocuk büyütmek çok zor adet gününden başlayarak adaçayı iç hergün ve maydonoz suyu iç yumurtlamayı etkiliyor .Eşin gelmeden 1 ay önce başla tabii:ALLAH kavuştursun

çok sağol allah razı olsun canım.babasız büyütmek zor ama olsun.benim yaşama sebebim olacak.dediğin şeyleri sadece adet günündemi kullanıcam adet bitincede devam edecek miyim ?a.s.:emir_bebek::Saruboceq::1hug:

nolur kızlar yazın eşim askerde ve ben bi an önce hamile kalmak istiyorum dönüp dönmeyeceği meçhul ondan bi parça kalsın istiyorum ama olmuyo nolur yazın :Saruboceq::Saruboceq:senağlama:emir_bebek:

Canim kusura bakmada niyet hayr akibet hayr diye bir soz vardir sen adami durup dururken neden olecek diye dusunuyosunki bu cok sacma her askere giden oluyormu hem bunu esin okusa sanki onun olmesinin istiyormussun gibi bir intiba uyandirirsin boyle seyler dusunme yani hayirlisiyla bebegimiz olsun babasiyla buyutelim diye dusun.Seninkisi cok uc bir dusunce tabi bence.
Otlara gelince eger hormonlarinda bir problem varsa yani bende var mesela hayit tohumu civan percemi ve papatya karisimi aldim tabi dozlari var aktar biliyor o karisimdan gunde iki defa dedi bana ama ben bir defa iciyorum demleyerek iceceksin hamileligide hizlandiriyormus Allah'in izniyle tabi.Ve ben adet duzeni acisindan hemen faydasini gordum Allah'a sukur.Hayirlisini iste hersey gonlunce olsun...

çok sağol allah razı olsun canım.babasız büyütmek zor ama olsun.benim yaşama sebebim olacak.dediğin şeyleri sadece adet günündemi kullanıcam adet bitincede devam edecek miyim ?a.s.:emir_bebek::Saruboceq::1hug:

hepimiz senın gıbı bızde bırer sağlılklı bır evlat istıyoruz bence askerliği bıtmeden cocuk yapmayın insanın basıan gelır insan bılemez ben acale etme derım allah hepimiz yardımcısı olsun canım....

gamzegazelcım maydonoz ve adacayını adetınde baslıyorsun ve yumurtlama donemınde bırakıyorsun yumurtlama donemınde kullanırsan dusuke neden oluyormus ama hayıt ve corekotu bal karısımını hergun kullanabılırsın dıgerlerını bılmıom

Adet zamanı başlayıp yumurtlama döneminine kadar yani yaklaşık 20 gün kadar iç Allah hayırlısını versin güzelim..Sen kararını zaten vermişsin Allah olacak yafrunu analı babalı büyütmek nasip eder..

Arkadaşlar ben keçiboyunuzu pekmeziyle çörekotunu karıştırıp içtim bir aya kalmadan hamileyim:)bence keçiboynuzunu deneyin her sabah 2 çorba kaşığı...Allah her isteyene nasip etsin inşallah...

X