Doğuma Hazırlık Bebek bezi ve kremlerinden numune isteyin..ÜCRETSİZ

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
vayy kızlar niveadan cevap maili gelmiş 1 ay içinde numune gönderimi yapacaklarmış

oh oh yakınlarınız varsa onların adını yazıpta isteyin abla kardeş falan, arıyor nıvea bilgilendirirsiniz onları ablam yada kardeşim doğum yaptı yeni onun için istedik desinler gelsin yeni paketler..:)))

hehhe banada nıveadan göndereceklermişş ne güsell yaa :) çok sevdimm bu işi.huggies bitmiş malesef şansa bak yaa :KK43: olsun daha çok deneriim bi kaç kere daha...

canım evybabye 3 kere üye oldum farklı isimlerle eşim kardeşim ve kendi adıma hiç bişey gelmedi :KK43:(

http://www.evybaby.com/10uyelik/uyelik.asp arkadaşlar evybaby e üye olana ürünlerin numuneleri geliyormuş. ben yeni üye oldum bakalım

canım ben de üye oldum ona şimdi ama ona mail atmamız gerekmiyor mu numuneler için, yoksa üyelik yeterli mi,, ee üyelikte adres istemişlermiydi kii, hatırlamıyorum... mail atacaksak ben mail atılacak yeri bulamadımmmmlaelaelaelaelae

:teytey::teytey:hepsini yaptım

nivea ya 3 kez yolladım annem , ablam ve benim için
babystardan istedim
evy baby ye üye oldum ..
:teytey:

canım ben de üye oldum ona şimdi ama ona mail atmamız gerekmiyor mu numuneler için, yoksa üyelik yeterli mi,, ee üyelikte adres istemişlermiydi kii, hatırlamıyorum... mail atacaksak ben mail atılacak yeri bulamadımmmmlaelaelaelaelae

mail atmiyosun sadece üye oluyosun. sonra üyelini onaylıyosun bende yeni üye oldum onayla maile önemsizlere geldi oraya bak. ama bu ne kadar gerçek bilmiyorum bebişim üye olmuş daha önceden bana ürün gelmedi diyor-tatlicadiarzu-

bana niveadan cvp geldi bir buçuk ay içinde gelecekmiş sizinki niye bir ayda benimki daha geç gelecek. neyse ama inşllh gelir. ama baybystrdan daha cvp gelmedi

ya arkadaşlar nivea da neyi dolduruyorsunuz veya nereye mail atıyorsunuz? ben "bize ulaşın" diye bir bölüm bulamadım da

nıvea.com.tr yi aç üstten bize ulaşın bölümünü tıklayın ister ücretsiz danışma numarasını alıp arayın numune istiyorum hem bebeğim hemde kendim için deyin adres falan alıyolar zaten yada sorular bölümünü tıklayıp yorumlar ve diğer bölümünu seçerek msjınızı yazın adres ve telefonunuzu yazın kısa süre içinde cvp gelr

evet biliyorum onların göndermediklerini ama babystar yolluyor huggies te kampanya bitmiş bioxcin,nıvea yolluyor..

slm kızlar bana da niveadan cevap gelmiş, göndereceklerimiş, baklaım diğerlerinden daha ses seda yok, niveada gönderecek mi bilmem bakacağız artık,,

X