Doğuma Hazırlık Bebek bezi ve kremlerinden numune isteyin..ÜCRETSİZ

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
hüvik cim bende eşim adına istedim bioxcini ama gelmedi hala..
bende ilçedeyim sanırım ondan yoksa isteyenlerin geldi yani...

kızlar huggies sanırım numune gönderimine başlamış bugün yine msj attım cvp geldi yaşadığım yeri ve tel numaramı yazmayı unutmuşum :) onu sordular sanırım yollicaklar?
sizde yazın isterseniz tekrar ama bu sefer accık övdüm onları primayı öneriyolar ama huggesin daha kaliteli olduğunu düşünüyoruz falan yazdım :)))) cvp geld...
(SANIRIM KURU KURU NUMUNE İSTİYORUM YAZANLARA YOLLAMIYOLAR BİRAZCIK POHPOHLAMAK GEREKİYOMUŞ ) :))))))

hemen yollamıyolarki canım zaten yollayacaklarsada yollamicaklarsada cvp yolluyolar maillere..
primayı öneriyolar ama (huggesin daha kaliteli olduğunu düşünüyoruz yeni doğacak bebişimiz için numune istiyoruz) yazıcaksın yada ekleyeceğin şeyler varsa eklersin.. sonrada en alta adresini telini yaz yolla..bu kadar..

kızlar benim huggies ler geldi 2 adet yeni doğan bezi ambalajlı :)))) kardeşlerime de istetcem şimdi bir paket olsa kar kardır .

kızlar benbin bioksinler geldi, mesaj attım 2 güne geldi, ben de ilçedeyim, gerçi bizimki ilçe sayılmaz alanya, ama zaten bu testerları eczanaeden de alabiliyorduk, biz eşimle arada bir eczaneye uğrayıp tester alıyoruz, bioder den de almıştık, bebek bezi de sadece 2 taneyse gönderme boşver dedi eşim, ama ben yine de göndereyim diyorum, denemiş oluruz, sağol bebiişşşşimm

size msj yazdıktan sonra ardılar evi bulamamışlar. adresi verdim gelmedi dün de aradılar bu kez ben evde yoktum bugün getirecekler bakalım. bebeişcim ben daha önce defalarca huggies e pohpohlayıcı mail gönderdim ama daha cvp gelmedi. galiba sen şanslısın.

benim bixocinler geldi
içinde 2 şer adet numuneler var
selülit azaltıcı,saç dökülmesi için olan bir de tüy azaltıcı war :)

arkadaşlar beni arayan kargo molfix için arıyolarmış iki bez geldi minnaacık bi bez ama çok şeker onunla bebeişimin poposunu baglayacagımı düşününce heyecanlanıyorumhihoyyythihoyyyt bixocin den bana hala cvp yok kafamçokkarıştı

BABY STAR DAN
Üye olan kullanıcılarımıza Baby Star numune paketi gönderimi kampanyamız sona ermiştir.

Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.
DİYOR

kızlar EVY BEBY sitesine girdim tüketici görüşlerini tıklayıp numune bez istedim mail geldi en kısa zamnde göndereceklermiş

NİVEA DAN MESAJ GELDİ BİR AY İÇİNDE GÖNDERECEKLERMİŞ BİR DE ÜLKERDEN Talebiniz uygun görüldüğünde ilgili birim tarafından size cevap dönülecektir DİYOR BAKALIM GÖRECEZ

tontişim molfixden de istemeyi unutma bana ilk ondan geldi daha diyerlerinden gelmedi

Kızlar huggies ten 2 adet bez geldi demiştim akşam arkadaşlara gösteriyordum 4 tane olduğunu farkettik kardeşlerimin birde kuzenimin adınada form doldukduk ilk paket bedavaya gelmiş olcak :))))

X