Doğuma Hazırlık Bebek bezi ve kremlerinden numune isteyin..ÜCRETSİZ

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
bugün banada milupadan paket geldi. Üye olalı nerdeyse 1.5 ay olmuştu. Niveanın pişik kremi ve şampuanından tester paketlerinde ve ayrıca migros ve tansaşlardan nivea ürünü alımlarında kullanılacak bedava kuponları göndermişler. Bir de bebek beklerken diye bir kitapçık ve cd var. Beklemiyordum birden paketi karşımda görünce şaşırdım. Daha 13. haftalık hamile olduğum için mama numunesi göndermemişlerdir gibi geliyor bana çünkü daha önceki arkadaşlardan yazanlar olmuştu.

bana da aynı paket geldi. herobaby den de paket geldi bebe bisküvisi, meyve püresi geldi bi de kitapçıklar filan.

BABY STAR'a gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Nunune talebinizi değerlendirmek üzere yetkili birimimize aktardık.

bunu yazmıs baby star göndercek hrhalde

huggıes numunelerımız sona ermıstır yazmıs baskasından cvp yok suan

peki siz hangi bebek bezini kullanacaksınız arkadaşlar? doktora falan sordunuzmu hiç?

bugun molfix 1 tane bebek bezı yollaı az once geldı hıc cvp yazmamıstı ama sadece numune ıstıyorum dıe maıl atmıstım ben onlara

kızlar hadı ama fikir üretin nerelerden ısteyebılırız baska denemekten zarar cıkmaz ben gezıyorum nette bebekle ılgılı olan heryere form dolduruyorum

kızlar az öncede baby star yollamıs 2 tane bez o geldı ama 9-12kg yollamıs kocaman yenı dogacak bebegım ıcın demıstım aslında neyse dursun lazım olur

kızlar ben de yeni milupa ya üye oldum.ama adres yeri yok formda siz nerden istiyorsnuz.mail atarak mı anlatırmısınız

omobaby den ıstemıstım bugun maıl atmıslar ıletısım bılgılerımı ıstemısler sanırım onlarda yollıcaklar

Ben milupaya üye olmuştum geldi gönderdikleri indirim çeklerini bile kullandım hemen üye olun bebek büyüdükçe gönderdikleri ürünler artıyormuş bebeğin büyümesine göre hediyeleri değişiyor içinde bir sürü numune var

Ben milupaya üye olmuştum geldi gönderdikleri indirim çeklerini bile kullandım hemen üye olun bebek büyüdükçe gönderdikleri ürünler artıyormuş bebeğin büyümesine göre hediyeleri değişiyor içinde bir sürü numune var

üye oldum ama msj.atmadım .gelir mi yine de. kaç ay sonra geldi sana?

kızlar milupa üye olan herkeze gönderiyor .hemen üye olun ben hamileligimin 1 ayında üye oldum bana 2. paket geldi cok eglencceli.içinden numuneler cıkıyo bilgi kitapcıgı cd anne sütüiçin çay.indirim kuponu istemenize gerek yok:KK3:

kızlar milupa üye olan herkeze gönderiyor .hemen üye olun ben hamileligimin 1 ayında üye oldum bana 2. paket geldi cok eglencceli.içinden numuneler cıkıyo bilgi kitapcıgı cd anne sütüiçin çay.indirim kuponu istemenize gerek yok:KK3:

bu arada babystar,nıvea,bioxcin,milupa ,dalin bunlara gönderin

bana gelen ürünler
1:)lansinoh
2:)haggies
3:)rozi
4:)hero baby gelicek kargoda
5:)milupada 6 aydan sonra göndericekmiş
6:)pavlodermde kargo ücretini karşılayın gönderelim dedi bakalım bekliyorum
eğer gelen olursa gene yazarım ben kızlar

bana gelen ürünler
1:)lansinoh
2:)haggies
3:)rozi
4:)hero baby gelicek kargoda
5:)milupada 6 aydan sonra göndericekmiş
6:)pavlodermde kargo ücretini karşılayın gönderelim dedi bakalım bekliyorum
eğer gelen olursa gene yazarım ben kızlar

ne kadarlık hamilesin milupa 6 ay sonra yolluyor...

son günlerim en fazla 2 haftam kaldı belkı bana yollamazlar bitti diye..

X