Doğuma Hazırlık Bebek bezi ve kremlerinden numune isteyin..ÜCRETSİZ

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
huggies numune isteyin diye reklam yapıp duruyor.
istedim, 10 iş günü diyor ama, 15 iş günü bitti hala gelen giden yok.
gerçekten denemek istediğim için numune istemiştim,
ama, kendileri "numune isteyin gönderelim" deyip göndermedikçe
markaya antipati duymaya başladım.

kızlar nasıl numune istiyosunuz iletişim yerinden mi yazıyosunuz ben numune istiyorum diye:26:

kızlar nasıl numune istiyosunuz iletişim yerinden mi yazıyosunuz ben numune istiyorum diye:26:

Canım Milupa ve Hero Baby'e üye oluyosun, formu doldururken aşağıda kutucuk var numune istiyorum diye onu işaretliyorsun, ben de dün üye oldum bakalım gelecek mi :KK1:

Canım Milupa ve Hero Baby'e üye oluyosun, formu doldururken aşağıda kutucuk var numune istiyorum diye onu işaretliyorsun, ben de dün üye oldum bakalım gelecek mi :KK1:

onları yaptım canım milupa 2 ay sonra gönderilecek diye yazı çıkardı bakalım gelicek mi :26:

kızlar nıvea ve huggiesten numune istedim geldi..

NIVEA da hem bizim hem bebekler için kremler var denemek için hemde 2 minik tüp pişik kremi koymuşlar..

HUGGİES te bebek hangi ayda yazdıysan 2 li bebek bezi yolluyo deneme için..

BABY STAR da bez yolluyo ücretsiz danışma hattı var isteyince numune bez yolluyolar..

BİOXCİN dende erkeklerde kullanabilir bayanlarda saç dökülmesi için şampuan bide tüğ dökücü numunelik krem yolladı..

HERO BABY, MİLUPA falanda numune yolluyo, ama onları son ay isteriz son kullanma tarihleri olduğu için..

BU ARADA KARGO ÜCRETSİZ EVE KADAR GETİRİYO, SADECE SİTEDEN HEPSİNİN FARKLI, BİZE ULAŞIN BÖLÜMÜNE NUMUNE İSTİYORUM, DEYİP ADRESİNİZİ YAZIP YOLLAMANIZ YETERLİ..hihoyyyt

Merak ettim şimdi, bende deneyeyim bari :KK66:

bende kasımda doğacak bebeğim için bir çok siteye üye oldum numune için :KK34: bir arkadaşıma milupadan çanta ve numune mamalar gelmiş çantada gayet güzeldi. milupa, hipp, herobayby, baybstar, evybayb, huggies bunların hepsinden numune istedim bakalım geldiğinde yazacağım hatta resimlerinide paylaşırım :KK9: haa bide arama motoruna yazın pavloderm numune iste diye formu doldurun 3.25 kargo ücreti varmış ama çok güzel şampualnlar duş jelleri pişik kremleri ve bebek yağları gönderdiklerini duydum ben formu doldurdum bakalım kısmet :KK16:

bende kasımda doğacak bebeğim için bir çok siteye üye oldum numune için :KK34: bir arkadaşıma milupadan çanta ve numune mamalar gelmiş çantada gayet güzeldi. milupa, hipp, herobayby, baybstar, evybayb, huggies bunların hepsinden numune istedim bakalım geldiğinde yazacağım hatta resimlerinide paylaşırım :KK9: haa bide arama motoruna yazın pavloderm numune iste diye formu doldurun 3.25 kargo ücreti varmış ama çok güzel şampualnlar duş jelleri pişik kremleri ve bebek yağları gönderdiklerini duydum ben formu doldurdum bakalım kısmet :KK16:

bende doldurdum fakat gönder filan yok bitürlü gönderemedim formun mesaj kısmından sonrasını göstermiyor siz nasıl başardınız :)) ben mi beceremedim ki:)

bende doldurdum fakat gönder filan yok bitürlü gönderemedim formun mesaj kısmından sonrasını göstermiyor siz nasıl başardınız :)) ben mi beceremedim ki:)

bende de aynı sorun oldu...sayfanın alt kısmı görünmediği için gönder butonunu göremiyorum :KK43: sinirlendim, kapattım siteyi

bende ilk yapamadım kızlar ama şimdi yaptım.sayfayı küçültün öle gönder butonunuda görüyosunuz.sayfa tamçıkıyor yani.%75 yapın sayfa buyuklugunu.

kızlar ben milupa aptamil sitesine üye oldum, numune istedim ama geçenlerde mail geldi işte yeni doğan bebek numuneleri veriyoruz siz hamilesiniz gib bişeyler söylendi numune göndermiyecekler bana yani baya bozuldum...
siz numune isterken bebeğinizin doğduğunumu yazıyosunuz?? Nasıl yapmalıyım? bidahamı üye olsam milupanın numunelerini çok merak ediyordum :KK43: hero baby dende hala haber yok...bakalım nolcak...

huggies numune isteyin diye reklam yapıp duruyor.
istedim, 10 iş günü diyor ama, 15 iş günü bitti hala gelen giden yok.
gerçekten denemek istediğim için numune istemiştim,
ama, kendileri "numune isteyin gönderelim" deyip göndermedikçe
markaya antipati duymaya başladım.

huggies sitesinden numune talebinde bulundum bilgileri doldurdum 15 gün içerisinde oğluma 2 adet numune bez geldi.
hero baby de üye olduktan sonra numune istiyorum butonunu seçtim. ondanda numunelerim geldi.

kızlar numune isterken adres hadi neysede tel bilgileri falan istiyor bir problem olmasın malum internete pek güven olmuyor

bugün molfıxten geldi numune sadece 1 tane bez komikliğe bakın ya.size molfıxten veyA BASKA MARKALARDAN NASIL NUMUNELER GELDİ

Bende huggies ten numune istedim ama üzerinden baya geçmesine rağmen gelen bir şey olmadı.

Nivea'dan da numune istedim onlar da avm lerdeki satış yerlerinde numune verdiklerinden onları takip etmemizden falan bahseden mail gönderdi.

Bu numune isteme işi bana yaramadı :KK50:

Muhtemelen bebeğim henüz doğmadığı için göndermediler ..
Dürüstlük işe yaramıyor galiba, napalım bunları kandırmamız mı gerek illa numune göndermeleri için..:KK50:

hemen hemen her yerden numune istedim bir hafta önce.. ne gelen var ne giden :KK50: zaten bana bedava bi şey gelmze hiç, illa para vermem lazım..

X