Doğuma Hazırlık Bebek bezi ve kremlerinden numune isteyin..ÜCRETSİZ

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
ben de 1 hafta önce hepsinden istedim.dün hero baby den bir paket geldi.bebe bisküvisi,devam maması ve kavanoz maması

ben bu herobayby ye üye olamıyorum farklı e posta adresleri yazdığım haldebu adrese kayıtlı üye vardır diyo

Lütfen rica ediyorum ! Bu ürünleri biz yollamıyoruz bana bir sürü mesaj geldi. Bu ürünleri ilgili siteden isteyin bizden değil...

Arkadaslar bende gecen hafta bıkac fırmadan numune ıstedım bugun ılkı geldı baby stardan cok hosuma gıttı.:emir_bebek:

merhaba arkadaşlar
bende numune istedim.bana gelenler molfix den yenidoğan bebek bezi,hero baby den bebek bakımı ve beslenmesi ile ilgili bir kitapçık,milupa dan bebek bezi, bir kitapçık, buzdolabı mıknatısı, nivea baby den temizleme mendili geldi ayrıca bioxcinden birkaç krem ve şampuan numunesi geldi

cok guzel bana daha hiç bırınden gelmedı milupadan ıstedım hero babyden ıstedım molfıxden ıstedım ama suana kadar gelen hiç bır sey yok

nıvea bana numune gonderımımız yoktur dıye msj atmıs ve evybabyde gonderımımız yoktur dıye msj atmıs

anne bebek kulubune üye olun ve isteyin nıvea huggs mlupa üçü bi arada geliyo numuneler..

merhaba arkadaşlar
bende numune istedim.bana gelenler molfix den yenidoğan bebek bezi,hero baby den bebek bakımı ve beslenmesi ile ilgili bir kitapçık,milupa dan bebek bezi, bir kitapçık, buzdolabı mıknatısı, nivea baby den temizleme mendili geldi ayrıca bioxcinden birkaç krem ve şampuan numunesi geldi

arkadaşım sen nerden istedin numuneleri

bende üye oldum ama 3 hafta falan oldu daha gelmedi galiba ...bazı arkadaşlara 1 ahftada geldi...

şuanda elimde bioxcinm den gelen numuneler var.. 2 adet bioder 2 adet bioxcin 2 adet selülit giderici kren 2 adette nemlendirici 2 de broşür...bikaç hafta olmuştu yazalı bugun geldiler numuneler..ama bence bu numuneleri bu kremi satan eczanelerde verirdi..olsun yinede biyerden bişeyin gelmesi eğlenceli oldu:))

merhaba arkadaşlar ben de yazdım ama nivea deneme boyu numunesi göndermiyoruz kampanyaları internet adresimizden takip edin yazmış :KK43:

Arkadaşlar bende hevese geldim numune isticem ama anlamadığım bişi var.Buralara mail gönderdiğinizde ne yazıyosunuz.Hamile olduğunuzu söylediğinizdede gönderiyolarmı ben daha 17 haftalığım gelmesi için ne yazmalıyım

bende dün molfix den numune istedim mesaj geldi molfix clube üye olun istek ve önerileriniz kısmındaki formu doldurunuz diye.bende üye oldum formu doldurdum
17 haftalık hamileyim yazdım bakalım gelecekmi

bana da milupa yollamıştı arkadaşlar içinde yok yok süper bi paket hamilelikte yanınızdayız içinde bilgilendirici kitap bile var:)

X