jinekoloji

roxette

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2008
6
0
merhaba arkadaşlar benim göğüslerde ve yumurtalıklarda kistler var bununla ilgili ciddi doktor araştırmasına başladım. İzmir de bana onerebılecegınız bu alanda bir doktor var mı? ayrıca Ata Önvural'a hiç giden var mı lütfen yorumları bekliyorum...

canım,ben infertilite konusunda çareyi (boşuboşuna 3 doktor gezdikten sonra) namık demir'de buldum.randevu almak zor ve ücreti de yüksek.ama ben iyi ki gitmişim diyorum,karar senin.namık bey dokuz eylül ünv.hast.'nde kadın doğum bölüm başkanı,ayrıca kent hast.'nde çalışıyor.acil şifalar dilerim.

çok teşekkür ederim keops35 çok yardımcı oldun en azından fikir sahibi oldum tekrar saol.

merb arkadaşlar bana da yardımcı olurmusunuz.benim annemin göğsünd e de kist var kisti aldırıyo ama tekrar çıkıyo.hangidoktoru önersiniz ben k.yakada oturuyom.

annemden dolayi cok doktor gordum hepside para tuzagindan baska bisey degildi.2 sene once bir arkadas tavsiyesi uzerine dr TAHIR OZGUDER ile tanistik inanilmaz iyi biri.Su an bende hastasiyim.Buca seyfi demirsoyda (ssk) da calisiyor.Sirinyerde de muaynehanesi var bi dusun derim.Pisman olmassin

X