İkili test sonuçlarına göre cinsiyet tahminleri tutuyor mu kontrol edelim...

Ne guzel bende 20haftalik oldum 10haftalikken oglan dediler sonramkizz simdide bilmiorum gitmedim daha belirtilerin fln ney

Benim bir kızım var. Onda da bunda da hiç bir belirtim olmadı. Hamileliğim Allah'a şükür sorunsuz oluyor. Ne bulantı ne kusma ne yorgunluk. Sadece bunda yuzum cok kurudu. Kızım da ilk hamile olduğumu ogrenince kız gecti o an bundada erkek geçti. İlk ögrendiginde o an aklindan ne geciyorsa o oluyor bana gore.

Benim bir kızım var. Onda da bunda da hiç bir belirtim olmadı. Hamileliğim Allah'a şükür sorunsuz oluyor. Ne bulantı ne kusma ne yorgunluk. Sadece bunda yuzum cok kurudu. Kızım da ilk hamile olduğumu ogrenince kız gecti o an bundada erkek geçti. İlk ögrendiginde o an aklindan ne geciyorsa o oluyor bana gore.
Hayirlisi olsun

Konu baya eski ama şöyle bişi var bu ikili test eğer doğru olsa doktorlar direk bakıp söyler cinsiyeti niye görünmeyenleri 20 haftalara kadar bekletsin benim küçük oğlum 22 haftada belli oldu cinsiyeti büyükte 19 haftalıktı ikiside erkek üstelik erkekler daha erken belli olması lazımken neden bekletsinler ikili teste bakıp söylerler

Konuyu canlandiriyim beta hcg 108 - doktor erkek gibi dedi %80 netlesince yazarim sanirim bende de tutmama ihtimali var bu teorinin. Ense kalinligi 1.6-7 gibiydi (12+0 da yaptirdim)

Cinsiyet kızmı erkek mi

Eklentiler

• 16033313914371091912615.jpg
    16033313914371091912615.jpg
    39,4 KB · Görüntüleme: 225
X