İkili test sonuçlarına göre cinsiyet tahminleri tutuyor mu kontrol edelim...

arkadaşlar benimde degerim yüzde 66 ,0çıktı bugun doktorum daha cinsiyet konusunda bir şey söylemedi inşallah dogrudurda kızım olur benim ilk baş tabikide hayırlı evlat en başıda gönlümüzde yatan eşimle kız...

duruuuu catlicam meraktannn nerden bakiyosuuuunnn nolurrr söyleeeee :)))))) duyyy haykirislarimiiii

13 haftalık hamileyim gecen 12+3te ikili testim yapıldı doktor hiç bişi demedi ne erkek ne kız 3lü test yapılırken görürürz dedi
ikili test sonucuna göre anlaşılmaz çin takvimi gibi bişi uydurmasyon bence

benim 72 çıkmıştı ve kızımız olacak bende tuttu ama doktora sorduğumda tıbbi olarak doğru olmadığını söyledi....

kızlar benim asıl degerim 24,9 düzeltilmiş olarak 66 yaıyor başka topikte arkadaşlar erkek dedi bakalım allahım hayırlısını versin artık...

:dance:::CüvCüv:benim değerim 76 çıktı ama haftaya doktora gidicem bakalım doğru çıkacakmı......meraktan ölüyorum

Aaaa kizlar bana tarih söyleyin bakayim ben...benim baktigim yerde %90 dogru ona göre...cinsiyeti öğrenmeyen varsa söylesin...

duruuuuu ne tarihi yazalım ben 17 mayıs 79 eşim 17 şubat 73 sat 18 mart tahmini doğum tarihi 23-25 aralık eee başka tarih kalmadı he birde hamile kalma tarihi nisanın başı valla bunlardan başka istersen komşuların doğum tarihleri var delikafadulden cinsiyetini öğrendim hadi bakalım % 90 mısositososito

beta hcg bende tutmadı bende hamileyken doktoruma sordum olurmu öyle deyip gülmüştü ikili test 68 çıktı ve şu an oğlum var

benim 100 çıktı.bakalım daha çok var cinsiyeti öğrenmeye.en az 2 hafta.buraya yazarım inşallah.ama ben erkek hissediyorum.tek sağlıklı olsunlar da....

ben de 12+3te yaptırdım testi.bu hafta yani.snuç113.bakalım ne olacak.16.haftada belli olur.ilkinde 60tı.kızım oldu.tuttu yani.yalnız merak ettim kimsenin 100lü sonuçları yok.

arkasdaşlar benimkide 31 çıktı ,17 haftalık gebeyim kontürole gidince belli olur artık.o zaman yazarım ben.hepimizinki hayırlı evlat olsun inş.

macey adlı üyenin nesi olacak merak ettim.benimkiyle aynı sonuçlar çıkmış.

canım yaa ben 21 haftamdayım bu haftaya kadar erkek dediler şimdi de yüksek ihtimal kız diyorlar ama 3 eylül de inşallah bidaha baktırcam...ozaman ne söylerlerse yazarım sana...senin bebiş belli ettimi kendini.....kesin bişey dediler mi?

12+3haftalıkken dr erkek dedi(bence erken inanmak için bu ayın 17sinde tekrar gidecem inş.görünür)
hCG.........40,987

X