İkili test sonuçlarına göre cinsiyet tahminleri tutuyor mu kontrol edelim...

canım yaa ben 21 haftamdayım bu haftaya kadar erkek dediler şimdi de yüksek ihtimal kız diyorlar ama 3 eylül de inşallah bidaha baktırcam...ozaman ne söylerlerse yazarım sana...senin bebiş belli ettimi kendini.....kesin bişey dediler mi?

bugün gittim kesin kız dediler.21+0 ikili testte bhcg 100 çıkmıştı...

20.haftada erkek.113 free bhcg.

canım hayırlı olsun.sağlıklı sıhhatli eylesin rabbim inşaallah.ben bebeğimin erkek olduğu konusunda ısrar ediyorum hislerim öyle ama dr. kız diyor ...ilk bebeğim tabi ki herşeyden önce sağlıklı olması önemli benim için ama hislerimle tıp arasında kaldım fisfisfis

canım hayırlı olsun.sağlıklı sıhhatli eylesin rabbim inşaallah.ben bebeğimin erkek olduğu konusunda ısrar ediyorum hislerim öyle ama dr. kız diyor ...ilk bebeğim tabi ki herşeyden önce sağlıklı olması önemli benim için ama hislerimle tıp arasında kaldım fisfisfis

macey hayırlısı olsun be canım.umarım gönlüne göre olur.sağlıklı olsunda .senin ilkmiş zaten.allah kucağımıza almayı nasip etsin.olmayan herkese versin inşallah.ama benim ne çin takvimi ne ikili test sonuçları doğru çıktı.allahtan başkası bilemez.sağlıcakla kal.değişiklik olursa yazarsın yine.

evet dogru benım 50 den ustte cıkmıstı sımdı hatırlamıyorum test yanımda degıl.oglum olacakmış.:)

Benim ilk kızımda 83.76 tuttu şuan 27 haftalık hamileyim ikili testte 39,41 di 12 haftalık erkek dendi 20 haftalıkken kız dendi yani tutmadı Allahın izniyle ikinci kızım geliyor. Birde ikili testte NT değeri var erkek bebeklerde 0.11 kız bebeklere göre daha fazla oluyormuş ben kızımınkiyle karşılaştırdım 1.11 di 2. bebeğimde 1.20 yani bu iki tezide çürütmüş oldum :1rolleyes:

benim 60tı kızım oldu
arkadaşımın 14dü oğlu oldu
başka bi arkidişin 114dü oğllu oldu
ama kızlar bu 11. haftada yapılan ikili testin sonucu olması lazım.12den sonrası uymuyorrr

Benim ilk kızımda 83.76 tuttu şuan 27 haftalık hamileyim ikili testte 39,41 di 12 haftalık erkek dendi 20 haftalıkken kız dendi yani tutmadı Allahın izniyle ikinci kızım geliyor. Birde ikili testte NT değeri var erkek bebeklerde 0.11 kız bebeklere göre daha fazla oluyormuş ben kızımınkiyle karşılaştırdım 1.11 di 2. bebeğimde 1.20 yani bu iki tezide çürütmüş oldum :1rolleyes:

NT ense kalınlığı oluyor.Bunun bebeğin cinsiyetiyle bir alakası mı varmış?Gerçi sende tezler çürümüş ama ben ilk kez duydum o yüzden soruyorum canım ya...

Evet 280 hamile üzerinde araştırılmış ve çogunlukta tutmuş erkek bebeklerde NT kız bebeklere göre 0.11 daha fazla oluyormuş internet sitesini hatırlamıyorum ama araştırıp yazarım bende bu ikili testi araştırırken tesadüfen okumuştum

erkek bebeklerde NT kız bebeklere göre 0.11 daha fazla oluyormuş

canım peki hangi ölçüme göre 0.11 daha fazla oluyormuş.ben mi anlamadım olayı?kafam karıştı şimdi.yani benim mesela nt değerim 1.2 ama bu değere bakıp da 0.11 daha fazla diyebileceğim diğer alternatif hangisi :)

ben kızımınkini baz almıştım kızımın 1,11 falandı yanlış hatırlamıyosam bu prensesiminde da 1,20

Son düzenleme:
ben kızımınkini baz almıştım kızımın 1,11 falandı yanlış hatırlamıyosam bu prensesiminde da 1,20

konuyu görünce ben de hemen ikili test sonucuma baktım 12+2 de ßhcg 103 çıkmıştı ama geçen hafta doktorum %100 erkek dedi
gerçi mimoza nın dediğine göre 12. haftadan sonrası tutmuyomuş zaten kaydirigubbakcemile3 benimki de tutmadı yani

X