İkili test sonuçlarına göre cinsiyet tahminleri tutuyor mu kontrol edelim...

zakkum6644

Ela Seni ÇOK Seviyorum...
Kayıtlı Üye
2 Mart 2008
1.169
2
Arkadaşlar bir çoğumuza doktor cinsiyetini tahmin derecesinde iletmiş. Birşey okumuştum ikili testte free beta hcg 50 den az ise erkek fazla ise kız olma ihtimali yüksek oluyomuş. ama çin takvimi gibi birşey mi bilmem...bana doktor kıza benziyo dedi ölçüm ise 65.

:kahve:ya sizin?

Canım benim ikili test raporumda fb-HCG 83,5 ama doktor daha ultrasonda taramayı yaparken %80 erkek dedi.

baya da yüksek oranlar bu durumda rivayetin kesin yanlışlığı ispatlanmış oluyo sanırım:))))))

benim de mesela 68,5 çıktı.
doktorum 12+5 ken kız dedi.
ama buna bakarak söylemedi tabi cinsiyeti;bebeğe baktıkaydirigubbakcemile3

merhaba bende 14 haftalık hamileyim 12 haftalıkken ikili test yaptırdık %60 kız dedi bakalım inşallah tahmin tutar çünkü kız olmasını eşim çok istiyor.allah herkesin gönlüne göre versin

Arkadaslar heyecaninizi cok iyi anliyorum ama ikili test zamaninda yapilan tahminler genelde tutmuyor benim ikili test zamaninda erkekti 16 haftada kiz oldu simdide dunyalar tatlisi bi kizim var ama beta hcg duzeyinin yuksek olmasi kiz olma ihtimalini arttiyor.zira benim gebelik haftama gore yuksekti.insallah allah saglikli evlatlar verir hepinize birde gonlunuzden ne geciyorsa...

kizlar benimde beta h.c.g degerim 50806.10 cikti
bunu yuzdeyemi vurmak gerekiyor acaba 50.10 gibi:))
cok mu attim yoksa:))
ama kizmi erkekmi merak ediyorum 2hafta sonraki kontrolde belli olur cinsiyeti umarim
50 nin altindami ustundemi benimki anlayamadim:)))????

benim beta 20 ben de erkek hissediyorum doktor da 10.haftada erkek demişti sonra şaka demişti bakalım ne çıkacak?

Benimki 16 - 35 arasındaydı ama kızım olacakmış. Bende çok güvenip kesin erkek demiştim ama alakası yok demekki

mrb! banada 12. haftada yüzde 70 kız demişti çok sevinmiştik ama 2 gün önce18. haftada erkek dedi yani sonuca göre değil bebeğe bakıp söylemişti bana da

21 haftalığız ikili testte sonuç 42.01 di.geçen hafta öğrendik ki inşallah sağlıklı bir kızımız oluyor.darısı başınıza.aminnn.

X