Çocuk Hastalıkları Vücutta oluşan morluklar...

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

dalya05

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2008
272
2
arkadaşlar benim kızımın bundan 1 yıl önce dizden aşağısında morluklar belirdi yuvarlak morluklar ve artasında sarı iltihap vardı ..dokrora götürdük penos verdi ve biraz geçti ..bundan 2 ay önce vücudunda yeniden başladı ve bir yerde geçtiğinde başka bir yerde belirmeye başladı..bununla beraber iştahsızlık halsizlik ve kilo kaybıda oluyor..önce hemotolojiye sevkedildi allaha şükür ki tahlilleri temiz çıktı..oradanda cerrah paşa romatoloji bölümüne sevk edildi ve 24 ekime randevu tarihi verildi......kısacası başına böyle bir durum gelen veya duyan bilen var ise neden olabileceğini söyleye bilirmi acaba.... çocuğumun bu durumuna çok üzülüyorum..bir fikir verenden allah razı olsun....

öncelikle geçmiş olsun..benim kızımda da aynı şekilde morarmalar oluyodu..çok şükür tahlilleri temiz çıktı..yalnı kanda bi madde eksikmiş ondan meydana geliyomuş..korkulacak bişi yoktur umarım ..Allah yavrularımıza şifa versin

X