Eylül Ayında Hamile Kaldığını Öğrenen Anneler Hadi Bizde Listemizi Yapalım...

Kaç Denemede Tutturdunuz

• Ankete Katılan
    18
  • Anket Kapalı .

gitarci_37

Çocuk Gelişimci
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008
35
0
Merhaba kızlar bizde 3 aydır bekliyorduk hap kullandığım için bu ay daha çok umutluyduk rabbim umudumuzu boşa çıkarmadı dün akşam test yaptık ve sonuç :dance: pozitif hamileyim çok güzel bir duygu rabbim herkeze nasip etsin testte çift çizgiyi görünce kalbim durucak sandım :ecrin_bebek: aramıza hoşgeldin Bebeğim...

Eylülde Hamile Olduğunu Öğrenen Anneler Hadi Beraber Gün Sayalım

LiSTeMiZ

Üye İsmi:__________ Öğrendiği Tarih:__________ Yer:__________

1. gitarci_37__________ 8 Eylül _______________ İstanbul
2. afakat ____________ 2 Eylül _______________ İstanbul
3. cancan38 _________ 10 Eylül ______________ Kayseri
4. ayvalık ___________ 3 Eylül _______________ Malatya
5. zeberced ervaa ____ 10 Eylül ______________ Muğla
6. angelmery ________ 11 Eylül ______________ İçel Mersin
7. sekerkizcandy ____ 12 Eylül _______________ Kocaeli
8. meltem1977 _____________________________ Aydın

Son düzenleme:
slm canım.hayırlısı olsun.bende 2 eylülde öğrendım hamıle olduğumu.inşallah sağlıklıca,hayırlısıyla alırız bebeişlerimizi kucağımıza......

Merhaba kızlar bizde 3 aydır bekliyorduk hap kullandığım için bu ay daha çok umutluyduk rabbim umudumuzu boşa çıkarmadı dün akşam test yaptık ve sonuç :dance: pozitif hamileyim çok güzel bir duygu rabbim herkeze nasip etsin testte çift çizgiyi görünce kalbim durucak sandım :ecrin_bebek: aramıza hoşgeldin Bebeğim...

merhaba öncelikle hayırlı olsunnnn hap kullandığım için daha umutluyum demişiniz ne hapı kullandınız merak ettim acaba yazarmısınızz cvp verirseniz sevinirim bizde deniyoruzda yardımcı olursanız sevinirim:enbuyukkk:

bende bugün öğrendim çok değişik bir duygu çok istiyorduk ama biraz ruhsal bunalım yaşadım... sizdede oldu mu ağlama krizleri gibi eşimide üzdüm bugünn..

bende bugün öğrendim çok değişik bir duygu çok istiyorduk ama biraz ruhsal bunalım yaşadım... sizdede oldu mu ağlama krizleri gibi eşimide üzdüm bugünn..

Güzelim bu çok normal biz 10 ay uğraştıktan sonra hamile kalmıştım ve o gün hüngür hüngür ağlamıştım ne yapıcam ben şimdi diye.Salgılanan hormanlar biraz psikoloiyi çökertiyo.Ama sen yinede şükret allaha ben bebeğimi kaybettim.Şimdi olsa bırak ağlamayı bayram ederdim ama 4 aydır olmuyo bakalım dualarınızla belki bu ay listenize gireriz hamilelerin duası kabul olurmuş bizlerede dua edin.Allah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.

merhaba arkadaslar bende 3 eylülde öğrendim hamile olduğumu..
Allahıma binlerce kez şükürler olsun
Allah isteyen herkese versin

canlarim ben eylulde hamis olamadimm ama insallah bu ay bende aranoza katilirimm. allahim saglikli hamislikler gecirtsin sizlere bebeginiz saglikla kucaginiza gelsinnn

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.Hamiş olan arkadaşları tebrik ediyorum ve Allah tamamına erdirir inşallah. Bakalım bende çok istiyorum adet günüm 18de sanki belirtileri var ama ben günümü beklemek istiyorum..

merhaba arkadaslar bende 10 eylülde ögrendim hamile oldugumu evde test yaptım iki cizgide koyu bi sekilde belirdi acaba hamilemiyim testmi bana saka yapıyo filan derken kan tahlili ile kesinlesti. rabbim isteyen herkese nasip etsin inş..

canim kac gun geciktikten sonra test yaptiginizi ve belirtilerinizi yazarsaniz daha cok seviniriz. benim de 3 gunum var. 2 ay once dis gebelik ameliyati gecirdim. bu ay bakalim.hic belirtim olmamisti goguslerimin hassasligi haric. o da her zaman olur zaten.

canım ben 3 eylülde öğrendim..allah inşallah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin... allahım olmayıpta isteyenlere en kısa zamanda nasip eder inşallah..dünya hayatında birkadının yaşayabileceği en özel duyguymuş...allah herkeze nasip etsin... ben hamileliğimden haberimyokken çok sinirliydim ve çok duygusaldım hep ağlıyordum....meğer hamileymişim .. duyunca dünyam değişti aksin çok sakinleştim...birde cam acılarım olmasa.......

kibele adetine 3 gün varsa idrar testi ile çıkmaz ama kan testi ile çıkar. kanda hcg baktıracaksın. güzel sonuçlarını bekliyoruz

slm canım.hayırlısı olsun.bende 2 eylülde öğrendım hamıle olduğumu.inşallah sağlıklıca,hayırlısıyla alırız bebeişlerimizi kucağımıza......

afakat benim için cok güzel bir günde öğrenmişsin hamile oldugunu benim 2 eylülde evlilik yıldönümümdü tam 1 yıl oldu.. Bende bu bir yıl içinde hamile kalmayı cok istedim ama olmadı ve 2 eylülde bir müjde vermeyi çok isterdim ama adet tarihim yarın yarın olmazsam test yapıcam. Neyse tebrikler canım

arkadaşlar birşey soracam benim adetime 6 gün vardı ama bende yaklaşık 11-12 gündür adet sancısı gibi ağılarım vardı dayanamayıp bugün kendim test yaptım 2.çizgi silik çıktı acaba hamilemiyim şuan oruçluym kan tahlili yaptırsam oruç bozulurmu?

arkadaşlar ben bugün test yaptım 2.çizgi silik çıktı ama adetime 6 gün var şuan oruçluyum kan tahlili yaptırsam orucum bozulurmu?

Kızlar bende 2 eylülde öğrendim hamile olduğumu. Dktor testler yaptırdımı? Neler yaptırdı?Bana dünya kadar test yaptırdı ve herşey normal. 15 gün sonra tekrar gidicem.

arkadaşlar birşey soracam benim adetime 6 gün vardı ama bende yaklaşık 11-12 gündür adet sancısı gibi ağılarım vardı dayanamayıp bugün kendim test yaptım 2.çizgi silik çıktı acaba hamilemiyim şuan oruçluym kan tahlili yaptırsam oruç bozulurmu?

hamile olabilirsin belki canım benimde aynı basladı adet agrısı gibi agrılar giriyodu bide karnımın içi sanki böle yırtılıyomus gibi bi his oluyodu sürekli gaz olusuyodu bide gögüslerim cok hassaslastı ben kesin adet olacam dedim ve agrı kesici içtim megersem hamileymişim eger öle bi süphen varsa hemen git kan tahlili yaptır orucunu bozmaz kan almak bozar kan vermek degil... inş rabbim gönlündekini nasip eder ....

afakat benim için cok güzel bir günde öğrenmişsin hamile oldugunu benim 2 eylülde evlilik yıldönümümdü tam 1 yıl oldu.. Bende bu bir yıl içinde hamile kalmayı cok istedim ama olmadı ve 2 eylülde bir müjde vermeyi çok isterdim ama adet tarihim yarın yarın olmazsam test yapıcam. Neyse tebrikler canım

canım kısmet böyleymiş.benimde evlılık yıldonumum 29 temmuzdu.bende o gun eşime müjde vermeyı cok ıstedım ama olmadı.benımde kısmetım bu aymış.allahım inşallah sanada verir hayırlısıyla ve sağlıklıca hayırlısıyla alırız bebeişlerimizi kucağımıza...

ben de geçen hafta 4 eylülde öğrendim kıslar.çok mutluyum allahım isteyen herkese nasip etsin.5 hafta bitcek.haftaya 6 haftalık olcak inşallah.keseyi de gördük.:)

X