Bence bakın,işte yaptığım gardrop düzeni...

arkadaşlar fiyatı 13-15 arası yapı marketlerdede bulabilirsiniz bende tavsiye ederim (koçtaş,tekzen,praktiker gibi )

evet canım tanesi 3 katlı olan sistem 7 ytl ye ama kutuları kapaklı olanları 13 ytl ye aldım fermuarlı olanlar ise 9 ytl te aldım Koçtaş'tan

çok güzel aferim tertipli olmak için istemek yeterli.bende bişey sorayım bari bende resim ekliyoum ama arka arkaya 3 resim falan ekleyemiyorum teker teker oluyor bunu nasıl yapıyorsun

dolaplarda düzen olması harika bişey topluyorum topluyorum 2 gün zor dayanıyor Çok üzgünüm çoook

canım cok kullanışılılar gercekden de benım annemde benım ceyızım ıcın almış eşyalarımı toplayıp onlara koyuyo her boyutlarıda bulunuyo ..

çok düzenli gözüküyor çok güzel bir fkir kutluyorum seni

çok güzel canım harika gözüküyor kutuların hepsini aynı renk alırsan daha iyi olur bence bende yarın bu işi halledeceğim

Ben marketlerden yada ayakkabıcılardan kutu alıp yapışkanlı kağıtlarla kaplıyorum. Kurdeleylede süslenebilir.

ayy tatlım çok güzel yaa gerçekten ço güzel olmuşş

en kısa zamanda yapacagımm ellerıne ve emegıne saglık

ellerinize sağlık..

dayanamadığım şey varsa dip köşenin dağınık olmasıdır..

tüm dolaplarımın içi mağaza vitrini gibidir..

Çok güzel olmuş ellerine sağlık. Ben de koçtaşta sık sık görüyordum bunlardan ama dolabın içine asmak aklma gelmediği için almayı düşünmemiştim. Çok mantıklı. a.s.

benim gardıroplarımında düzenlenme zamanı çoktan geldide geçiyor bile..ama nedense aylardır bana çok ağır geliyor bir türlü el atamıyorum...

cnm mşlh çok düzenlisin..bendeee dolabımın düzenli olmasına dikat ederimm ama şuanda babaevimde oldugum içinn bana ait olan dolab çok küçükk seninki kdr düzenli olamasamda idare ediyorumm.artık evlenince rhat rahat geniş dolaba asarım herbişyimi:)

ay ben de tam bir düzen hastasıyım... düzenli olmak bana mutluluk ve ruhuma sakinlik veriyor... Çok hoşuma gitti tertipli oluşun , bravo sana kaydirigubbakcemile5

X