Bence bakın,işte yaptığım gardrop düzeni...

çok düzenli ve temiz gözüküyor...harika bi şey gerçekden :lepi: dağınıklık ve düzensiz görünüme hiç
tahammül edemeyenler için ideal...benim gibi...sengözlerimebaksanab

elinize sağlık çok güsel olmuş..
kutuları nerden ve ne kadara aldığınızı da yazar mısınız?

çok iyi bir fikir akıl akıldan üstünmüş benimde dolap düzeniyle ilgili sıkıntım vardı

çok begendim kızlar. ben duzenli tertipli insanlara cok ozeniyorum ve begeniyorum. bende evde duzensizlik oldu mu huzursuz oluyorum. boyle alternatifleri paylaşalım hepimizin evi derli toplu olsun.... kaydirigubbakcemile5

Düzenli ve tertipli olmuş ama ister istemez kutulardaki eşyalar yer değiştirecek yıkanma durumlarını düşünürsek hangi kutuda ne vardı habire aç bak zahmetli olur bir yandan da.

çok güzel görünüyo canım ellerine sağlık
ama bunların içine kullanmadımız şeyleri koymak lazım
çünkü içinden her bişe çıkarcamızda dağılacak en alttakini almak zaman kaybettirecek tekrar düzlettircek

süperrrr ben ömrümce böyle dolap göremem o ayrı hem zaten içinden bişey bulana kadar migrenim tutar benim

çok tertipli görünüyor gerçekten, yer sıkıntısı olanlar için kurtarıcı bir çözüm vereliniortak

güzel fikir özellikle çarşafla gardıropta düzensiz duruyor nekadar uğraşsamda boyutları aynı olmadığından bi yamukluk oluyor ellerine sağlık

bu 3 lü kumaş rafın ben 9 lusunu kullanıorum o çok daha ii oluor
ayrıca kutuların pekde kullanışlı olacağını düşünmüorum
alttakini alıcam derken üstteki bozulur ama kumaş raflar çok kullanışlı ayrıca her boyutta var ben 9 lusunu 13 liraya aldım tekzenden

X