Bence bakın,işte yaptığım gardrop düzeni...

süper fikir...belirli bir dolap düzenim var ve dağılmamasına özen gösteriyorum zaten...ama bu şekilde kutucuklara yerleştirsem hiç de fena olmaz gibi geldi...el emekleri bölümünde bhk nın yaptığı kumaş kutulara bakmıştım onlara benziyor sanki...çok iyi fikir...akıl akıldan üstündür:))

çok titiz biriyim ama maalesef düzen konusunda eksiklerim var.düzeni kuruyorum 3gün sonra tekrar bozuluyor uzun sürmüyor yaniii:KK43:

Aradığımızı kolayca bulabiliriz bir yeri karıştırırken diğer tarafa ellememiş oluruz düzen bozulmaz güzel olmuş..

çok güzel olmuş dolabın, bazı arkadaşlar kutuların zor olacağını söylemiş ama onların içine nevresim ve yastık kılıflarını koydum demişsin, yani misafir geldimi hangi nevresimi vericem diye hepsini kurcalamak gerekmiyoki en üstte ne varsa onu verirsin bböylece sık kullanmadığın birşey olduğu için düzen bozulmaz :)

benim şimdi çeyizim için herşey hurçlara diziliyo..nevresmlerimi gene aynı şekilde hurçlarla kaldırmayı düşünüyorum zaten salon koltuklarım sandıklı, oraya koycam hurçlarla temiz temiz durcaklar :)

ayrıca bu düzeni herkesle paylaştığın ve fikir verdiğin için teşekkürler :)

bu arada en son resimdeki mavi çizgili elbise kılıfına kaç abiye elbise sığıyo? tek askıyamı astın hepsinin askısı farklımı? aynı askıya asmaya kalksak buruşrlar gibi geldi bana da çok askıda o kılıfa giriyomu merak ettimm :) eğer sığıyorsa çok iyi bir çözüm olur benim içinde :)

bende her boy hurçlardan bolca aldım.ama hepsi beyaz. daha ferah oluyor.
nevresimler, kazaklar, kullanılmayanlar... kışlık ve yazlık çoraplarımıza varana kadar hepsini ayrı hurçlara yerleştiriyorum.
birde 2 tane vakumlu poşetim var. onlara da fazla yorgan ve yastıkları koyuyorum.
banaysa kocaman dolap kalıyor. :)

maşallahh böyle düzenli yeni fikirler üreten hanımlara hayranım...tebrik ediyorum sizleri:KK71:
ayakkabı kutusuna nasıl nevresim sığıyor onu anlamadım kızlar
benim nevresimlerim dolabun bi rafında kat kat üst üste duruyor ama hiç hoşuma gitmiyor.
vakumlu hurçlar nasıl ben hiç kullanmadım, memnunmusunuz baza çektat atları hınca hınç dolu hiç sevmimm

fikir harika...ama benim dolabımda bunları koymaya yer yok
ben yatak odamın aynı renginde ayrı yüklük dolabı yaptırmıştım.
vakumlu büyük poşetlere yorganlarımı ,battaniyelerimi,yastıklarımı koyup vakumladım.
orta boy hurçlarada misafir nevresimleri,kendi kullandığımız nevresimler diye ayırıp dolaba koydum.
yanlız vakumlanan eşyalar kırışık oluyor allahtan kılıflar geçiriliyorda belli olmuyor.
düzen gibisi yok

Arkadaşlar konu gardrpo düzeni diye açmıştım ve hiç kimse cevap vermedi bende sonunda araştırmalarım ile düzenimi kurdum bakın bakalım beğenecek misiniz. size de nereden kaç paraya aldığımı söylerim. iyi seyirler.Bu konuya sürekli yaptığım değişiklikleri ekleyeceğim.Aşağıdaki ilk resimlerde görülen kutulara ayrı ayrı yastık kılıflarını, nevresimleri,çarşafları, ve misafir çarşaflarımı koydum. Biliyorsunuz ki sürekli dağılabilecek yapıdalar çok fazla vardı. Elbise kılıflarının birisine eşimin giymediği yada çok nadir giydiği kıyafetleri, diğer kılıfa ise kendi abiye türündeki kıyafetlerimi düzen içinde koydum. Sonrada yerlerine astım. Ve gerçekten uzun süredir aradığım dolabın bu kısmının düzenini sağlamış oldum. Başka şeylerde aldım artık onlarıda yarın çekip göndereceğim. Lütfen fikirlerinizi bekliyorum olumlu ve olumsuz olarak

goruntu2411yh8.jpg
[/URL][/IMG]

goruntu2412wl8.jpg
[/URL][/IMG]

goruntu2413kf8.jpg
[/URL][/IMG]

goruntu2414xc3.jpg
[/URL][/IMG]

goruntu2427ds4.jpg
[/URL][/IMG]

goruntu2428gm7.jpg
[/URL][/IMG]

goruntu2429ic5.jpg
[/URL][/IMG]

goruntu2430vk4.jpg
[/URL][/IMG]
kaydirigubbakcemile5
beğendim valla düzenliymişsiniz gerçekten

pırıl pırıl...tebrikler... ray dolap istiyorumm ,bunların hiç birine gerek kalmıyor. ama ray dolap odama sığmıyor malesef. çok küçüğüde işime yaramıyor

duzen super olmus bende boyle bırsey arıyordum onlar hurc mu kutu mu canım ne kadar tanesı

X