Bence bakın,işte yaptığım gardrop düzeni...

poyyeb

2. dereceden bilinmeyenim :)
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2008
989
500
Arkadaşlar konu gardrpo düzeni diye açmıştım ve hiç kimse cevap vermedi bende sonunda araştırmalarım ile düzenimi kurdum bakın bakalım beğenecek misiniz. size de nereden kaç paraya aldığımı söylerim. iyi seyirler.Bu konuya sürekli yaptığım değişiklikleri ekleyeceğim.Aşağıdaki ilk resimlerde görülen kutulara ayrı ayrı yastık kılıflarını, nevresimleri,çarşafları, ve misafir çarşaflarımı koydum. Biliyorsunuz ki sürekli dağılabilecek yapıdalar çok fazla vardı. Elbise kılıflarının birisine eşimin giymediği yada çok nadir giydiği kıyafetleri, diğer kılıfa ise kendi abiye türündeki kıyafetlerimi düzen içinde koydum. Sonrada yerlerine astım. Ve gerçekten uzun süredir aradığım dolabın bu kısmının düzenini sağlamış oldum. Başka şeylerde aldım artık onlarıda yarın çekip göndereceğim. Lütfen fikirlerinizi bekliyorum olumlu ve olumsuz olarak

Son düzenleyen: Moderatör:
gerçekten çok şık olmuş cnm :):) ellerine sağlık ... nerden aldın onları :p

Merhaba canım aslında büyük marketler dediğimiz sanırım heryerde(ikea,koçtaş,praktiker) var. Ben koçtaş tan aldım hemde baya uygun fiyata.

canım aslında onlara ayrı dolap olacak hepsini kaldıracaksın bir yere böyle kıfaet dolabında sorun olmazmı?

Gerçekten harika olmuş. Benimde böyle şeylere ihtiyacım var. Hem derli toplu, hemde pratik gibi geldi.

kutular filan aç koyy alttakini almak için hepsini çıkarr daha zor sankiiii

ellerine sağlık seffaf kapaklar iyi olmuş ben artık nereye ne koyduğumu unutur oldum da o açıdan, evde aradığını bulamayan insanlara çok mana bulurdum insan evindeki eşyanın yerini bilmezmi diye önceden tel. çocuklar sorunca en ince detayına kadar birkaç sene önceki eşyanın bile yerini söylerdim yaa işte böylede olunuyor senağlama

yapı marketlerde bezden dikilmiş boy boy raflar var üstten cırt ile dolabın icine asılıyor ben 10 lusundan 2 tane aldım birini portmantoya astım terliklerimi, bir gözünede şemsiye vs gibi bir şeyler koydum çok rahat oldu isterseniz antrede açıgada asbilirsiniz,

diğerinide gardroba astım çamaşırlarımı, yazma, eşarp fular tarzı küçük parça eşyalarımı yerleştirdimhihoyyyt

HERKESE TAVSİYE EDERİM alamazsanız bile dikebilirsiniz görenler nerden aldın diye soruyor..:kahve:

canım aslında onlara ayrı dolap olacak hepsini kaldıracaksın bir yere böyle kıfaet dolabında sorun olmazmı?

Canım benim çalşma odamızda ayrıca iki kapılı bir gardırop um da yataklar yastıklar ve yorganlarım var bu durum rahatsız etmiyor çünkü dolabım çok büyük ve tavana kadar kışlıklarımı da yerleştirdim gayet rahat oldu önerin için teşekkür ederim canım

Buda sadece bana ait olan kısıma eklediğim bir düzen biçimi aslında fotografta iyi çıkmadı çümkü yakından ççok daha güzel

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu düzenleyiciyide koçtaştan aldım buna sadece ince yazlık ve kışlık giydiğim badilerimi ve en alta da sadece şort takım olan pijamalarımı koydum. benim için gerçekten iyi bir şey oldu. Çünkü kışlıklar veya yazlıklarda her zaman küçük olan şeyler dağınıklığı hızlandırıyor ve toplamak çok zor oluyor böyle olunca beni baya rahatlattı uzun süredir kullanıyorum ve sanki sürekli düzenliymişim gibiyim. :))

sahidende süper olmuş ellerine saglık.benimde çeyizimde çok newresim takımım war kutular süper olmuş newresimler için aklımda bulunsun ewlenince bend eöyle kutular alırım dolabima

Bencede 15 aydır ev dağınık gibi geliyordu ama bu toparlayıcılarla işlerim baya kolay oldu...Herkese tavsiyem.

Bencede 15 aydır ev dağınık gibi geliyordu ama bu toparlayıcılarla işlerim baya kolay oldu...Herkese tavsiyem.

benimde bahsettiğim organizerlerin bir çeşidi de bu 3 gözlü olanlardı iyi günlerde kullan

temizlikçi de gelse dolap düzeni ev sahibine ait olduğundan herkese lazım bunlardan, mutlaka alın diyorum kızlarrr.:kahve:

fıyatı nedır gercekten merak ettım bende bıde adanada nerden bulabılırım ben hıc görmedımde

bende ikea'da görmüştüm bunlardan benimde çok ihtiyacım var hatta banyomada bu tarz bişeyler düşünüyorum hem kiracıyım hemde yer dar olunca duvarlardan yararlanmak gerekiyor

X