koltuk lekesi icin acil yardim

E

EU2

Ziyaretçi
oglumun sayesinde bütün koltuk kakao lekesi oldu
herseyi denedim koltuk temizleyicileri ,bulasik deterjani ,leke cikaricilar ... hic birsey fayda etmedi :1no2: senağlama yoruldugumla kaldim
koltugum turuncu renk ve en ufak leke bile belli oluyor
daha 7 ay önce almistik ve simdi cok kötü görünüyor
siz ne tavsiye edersiiiz bu leke nasil cikar ????

yaa nolur yazin hic kimsenin bu konuda bilgisi yokmu??

kosla oxi ile cıkarmayı denesenız bence faydası olur..

Benim kanepem tükenmez kalem lekesi olmuştu tabi umudu kesmiştim kanepeden. Sonra bir yerden öğrendim ılık sütün içine 3-4 damla limon damlatılıp çırpılacak sonra da bir bezin ucunu bu karışımla ıslatarak kanepe silinecek. Yaptım arkadaşlar ve cidden de tükenmez kalem lekesinden eser kalmadı ama tabi kakao lekesinde işe yarar mı bilemiyorum ama denemekte fayda var.

merak ettim şimdi netten de baktım tuzlu su diyor kolay çıkan bir leke cinsi diyor. Tuzlu suyla sildikten sonra sabunlu suyla temizleyin diyor. inşallah çıkar.

saolun arkadaslar hemen denicem insallah cikar lekeler :))

oglumun sayesinde bütün koltuk kakao lekesi oldu
herseyi denedim koltuk temizleyicileri ,bulasik deterjani ,leke cikaricilar ... hic birsey fayda etmedi :1no2: senağlama yoruldugumla kaldim
koltugum turuncu renk ve en ufak leke bile belli oluyor
daha 7 ay önce almistik ve simdi cok kötü görünüyor
siz ne tavsiye edersiiiz bu leke nasil cikar ????

canım bende dun sıldım koltuklarımı.bırsuru sey denedım ama olmadı.tek cıkaran camasır detarjanı.bıaz suyun ıcıne koy karıstır ve o suyla sıl.dun sıldım valla tertemız oldu.

benimde koltuklarım o renkte canım ve deiğin gibi acaip kir belli ediyor .
benimkinde de leke oluşunca kosla halı yıkama deterjanı var sıvı seklinde onunla siliyorum geçiyor.

saolsun kizlar hic birsey olmayinca üstene simdilik leopar desenli bir örtü serdim ,aksam üstünde yatliya misafir gelcek onlar gidince denicem yazik ya güzelim koltuk ne hale geldi

saolsun kizlar hic birsey olmayinca üstene simdilik leopar desenli bir örtü serdim ,aksam üstünde yatliya misafir gelcek onlar gidince denicem yazik ya güzelim koltuk ne hale geldi

tüh canım çıkmadı demek ... neyse burdan temızlık malzemesi üretenlere duyrulur.. neyse canım ıyı olmuş örtü serdiğin tek yol o artık... leopar deseni ayrı bir hava katmıştır eminim..neyse saglık olsun..a.s.

tüh canım çıkmadı demek ... neyse burdan temızlık malzemesi üretenlere duyrulur.. neyse canım ıyı olmuş örtü serdiğin tek yol o artık... leopar deseni ayrı bir hava katmıştır eminim..neyse saglık olsun..a.s.

cikmadi cnm malesef cogu lekeler kaldi gene , leopar desen gercekten güzel oldu :hooray:
iki arkadasta bir iki sey söylediler halam gitsin onlari denicem :dance:
okadar pahali satiyorlar bi ise yaramiyor Çok üzgünüm çoook

Benim kanepem tükenmez kalem lekesi olmuştu tabi umudu kesmiştim kanepeden. Sonra bir yerden öğrendim ılık sütün içine 3-4 damla limon damlatılıp çırpılacak sonra da bir bezin ucunu bu karışımla ıslatarak kanepe silinecek. Yaptım arkadaşlar ve cidden de tükenmez kalem lekesinden eser kalmadı ama tabi kakao lekesinde işe yarar mı bilemiyorum ama denemekte fayda var.

koltuğum tükenmez kalem olmuştu araştırırken sizin yazınızı gördüm süt limon gerçekten işe yaradı teşekkürler

X