ve sonun da acı dolu bitişin öyküsü

Gulumse21

Sevdan hep tutkudur .
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
296
4
36
evet sonunda bitti ama bu bitiş bana çok koydu.bi gün msn sini açtım bi kız var.sevgilim adına konuştum.geyif yaptık biraz sonra kız ben senin derdini biliyorum dedi.iki arkadaş bi evde kalıyomuş bu kızlar .konuştuğum kız arkadaşından bahsetmeye bvaşlası.sevgilimmiş gbi konuşmaya devam ettim.oda sen ayfere aşıksın dedi.(ayfer kim die soramadım tabi)ama ev arekadaşı işte ona pek bi ilgilki olduğundan bahsetti .ben yanılmam dedi
ve komşularımış kızlar 1 ay önce taşınmışlar.şok oldum ve kendimi açıkladım.kız şok oldu.sevgilim aradı bağırdım çağırdım kapapttım.kapatma aramam dedi arama zaten dedim ve aramadı .kızda ordan yanılmış olabilceğini anltmaya başladı dinlemedim kimseyi.kırıldım incindim.bigün pişmalık duymak istemiyorum .seven arar evet ama o aramadı demek bu kadarmış 3 yılım giti ağlıyorum.bitsin için deki sevgi ve ÖFKE

bakarmııyım lanett gelsin ona.öfkem var sadce ama oda geçer en azından kendime teselli veriyorum.daha kötü şeyler olmadan birtmesi en güzelionu geç kız kadeşi arıyo abimi ar diie delimine

sana bu kadar çabuk bitsin demesinden belliydi canım.üzülme, derdine o yansın.sen değil.demek ki sevgini hakketmiyormuş.3 senem gitti diyorsun..az değil ama ya evlenipte yaşasaydın bu olanları..daha kötü olurdu senin için.aldatan kendi aldanır...

size ve sevginize layık biri değilmiş. kötükedihüso
hiç üzülmeyin... umarım sizi hak edecek biriyle olursunuz :1hug:

offf ne kötü bişey yaa Allah karşına onurlu şerefli birini çıkarır inşallah bundan sonra.

kurtulmussun canım ya
severek ayrılmak cok kotu ama en azından unutmak ıcın sebebın varsanslısın
karsına ısallah hayırlı bırı cıkar
hıc uzme attlı canını

evet sonunda bitti ama bu bitiş bana çok koydu.bi gün msn sini açtım bi kız var.sevgilim adına konuştum.geyif yaptık biraz sonra kız ben senin derdini biliyorum dedi.iki arkadaş bi evde kalıyomuş bu kızlar .konuştuğum kız arkadaşından bahsetmeye bvaşlası.sevgilimmiş gbi konuşmaya devam ettim.oda sen ayfere aşıksın dedi.(ayfer kim die soramadım tabi)ama ev arekadaşı işte ona pek bi ilgilki olduğundan bahsetti .ben yanılmam dedi
ve komşularımış kızlar 1 ay önce taşınmışlar.şok oldum ve kendimi açıkladım.kız şok oldu.sevgilim aradı bağırdım çağırdım kapapttım.kapatma aramam dedi arama zaten dedim ve aramadı .kızda ordan yanılmış olabilceğini anltmaya başladı dinlemedim kimseyi.kırıldım incindim.bigün pişmalık duymak istemiyorum .seven arar evet ama o aramadı demek bu kadarmış 3 yılım giti ağlıyorum.bitsin için deki sevgi ve ÖFKE

Bunların hepsi aynı torna makinesinden mi cıkmıslar ya...aynı cumleler,aynı zeytinyag gibi uste cıkmaya calısmalar.Ne hikmetse biz hep yanlıs anlayan oluyoruz.kendileri aynı durumla karsı karsıya kalsalar kan cıkar.madem gözünüz onda bunda,dayanamıyorsunuz tek eşliliğe kandırmayın kimseyi ya kandırmayın,girmeyin kimsenin kızının hayatına! offff :1hug: yalnız değilsin canım:teselli:

Bu ilk günler tabiyki zor geçer canım ama zamanla herşey yoluna girer üzülme o yüzsüz için asla hem aldatıyor hemde aramam diyor oh valla ne güzel mantık o öyle..böyle insanlarla bir daha karşılaşmazsın umarım!!!

3 yıllık bi ilişkisi yeni bitmiş biri olarak sizi çok ii anlıorum amaan canımız saolsun onlar kaybederler napalım

ccnm bi gelişme var mı konu daha once acılmiş sanırım aradı mı hiç :S

bi de o kız hoşlanıyor demiş ama ne bilim bu kendı fikri...

onların evıne gitmiş mi orayı anlamadım :S

X