pompa yapan anneler bir bakar mısınız

zullall

Nirvana
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2007
404
455
bebeğimi hala emziriyorum, bir yere gideceğim zaman sütümü sağıyorum, annem içiriyor kızıma ama hep silikon mama kaşığı kullandık şimdiye kadar. yakında çalışmaya başlamayı düşünüyorum ama bu şekilde kaşıkla da çok zor oluyor. acaba sütünüzü sağdığınız zaman biberonla mı veriyorsunuz. biberonla vermek istiyorum aslında ama sonra memeyi almaz diye de korkuyorum, aslında pompanın içinden çıkan biberon başlığı (ameda) epeyce dar ama yine de emin olamadım. siz nasıl veriyorsunuz merak ediyorum?

canim merhaba benimde goguslerim cok yara oldugu icin ilk alti hafta pompa kullandim once kasikla vermeyi denedim ama baktimki zor oluyor biberona basladm aventin biberonlari var anne gogsune en yakin biberon ayrica arada birde emzirirsen memeyi unutmaz merak etme benimki untmadi arad emzirdim unutmasin diye 10 dk bile yeter aradada biberonla verdim

benimki emmeyi reddediyor.ben işteyken biberonla mama veriliyordu.1 hafta da biberona alıştı.ben de pompa ısmarladım netten ama hala gelmedi.gelince sağıp biberonla vericem ama zaten az olan sütüm kesilmezse gelene kadar.yalnız bu bebeğe bağlı bir arkadaşım hem biberonla mama versi hem de emdi 1,5 yaşına kadar.

X