Sezeryandan sonra göbeği sarma

zuhal2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2008
73
0
Arkadaşlar merhaba,
Daha önce tartışıldımı bilmiyorum ama doğumdan sonra göbeğini saran var mı aramızda? Varsa memnun kaldılar mı?
Kendi adıma ilk doğumum sezeryanla oldu ve sarmadım, göbeğim kaldı. Simdi 33 haftalık hamileyim ve doğumdan sonra bu kez sararak denemek istiyorum.
Saran arkadaşlar neyle sardılar ve doğumdan kaç gün sonra sardılar, yardımcı olabilirler mi?

sezeryanla doğum yaptım. doğumun 4. günü ben korse giymeye başladım.3 ay oldu doğum yapalı göbeğim çok az var oda aldığım kilodan dolayı

Defne sen kaçıncı gün korse giydin?
Esteda korsenin markası ne? Belini kapatan tür mü? Birde 4. gün giymenin bir zararı olmuyor mu?

Benim dikişlerimin olduğu blgede deride acı var hala o yüzden henüz giymedim ama başlarım 1-2 haftaya..mutlaka farkeder bence

Defne sen kaçıncı gün korse giydin?
Esteda korsenin markası ne? Belini kapatan tür mü? Birde 4. gün giymenin bir zararı olmuyor mu?

galiba 1 hafta sonra başladım ama sürekli takıcaksın 5 ay falan.ben tabi okadar takamadım.gece bile.bele kadar dı benimki yün cırt cırtlı
hem emzirirken karnımı kapalı tutuyordu üşütmemek için.günde en az 8 saat takınca işe yarıyormuş.alttan kilotlu rahat olmuyor.bunun cırtıda vardı zayıfladıkça ayarlıyorsun.hadi kolay gelsin.

X