yardım hamilelikte göğüsler ve sancı

Derya_idil

illaki zayıflamam şart!!!
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2008
3.036
7.122
arkadaşlar suan 12 haftalık hamileyim hamileliğimin ilk ayında göğüslerim baya hassatı neyse 2 haftadır bu ağrılar azaldı
ama 2 gündür acayip kasınıyor ve dokunuca ağrıyor normalmi yani bu ağrılar ara kesilir demi yoksa herzaman oluyormu
ben bundan önceki bebğimi kaybettiğim için çok korkuyorum bide adet olacakmışım gibi belim ve kasıklarım ağrıyor bana bir akıl verin neolur :eek:

bende 7 haftalığım benimde göğüslerim çok hassas büyümeye başladılar zaman zaman canım çok acıyor. süt kanalların gelişiyo dediler bana hastanede.
ayrıca bende adet olacakmış gibi kasık sancıları çekiyorum. gerçi benimki senden yeni ama normal olduğunu söylediler.
yanlış bilgilendirmek istemem seni yinede.

canım çok normal yasadıkların.. benimde ilk aylarda özellikle adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrırdı.. şimdilerde azaldı.. göğüslerde aynı şekilde.. ama zamanla göğüslerinin yeni haline de alışıyosun.. sanki hep sızlıyomuş gibi geliyor..
bunlar normal şeyler.. merak etme..

normal canım ilkini kaybettiğin için strese girdiğini sanıyorum hiç sıkılma allah kucağına almayı nasip etsin inş

çok sağolun rahatlattığınız için beni teşekkür ederim işte elimde değil korkuyorum panik yapıyorum

çok sağolun rahatlattığınız için beni teşekkür ederim işte elimde değil korkuyorum panik yapıyorum

merhaba canım, bana mesaj atmışsın nerelerdesin sen diye, özel mesajını aç diye :sm_confused:
seninde mesajın kapalı olduğu için buradan yazdım ama bir yanlışlık mı var :sm_confused:

tosbaa8 arkadaşım mrb ist hangi semttesin memeleket neresi cnm sıkılıyorum uykumda yok :KK43: hatrını sormak istedim iyi geceler

Bunlar çok normal canım... Gögüsler büyümeye başladığı için kaşıntı oluyor... ileriki zamanlarda karnında olacağı gibi... Bende ilk üç ay adet sancıları gibi sancılar çektim. Doktorum normal demişti...

Ama sancıyla birlikte kanaman olursa doktora gitmeyi erteleme...

kızlar sbh çok az kananmam oldu doktora gittim bebek iyi dedi saat 3 te tekrar gideceğim
ultrason için umaarım kötü bişey çıkmaz

canım ağrıların ve kaşıntıların cok normal..
göğüslerın buyume başlıyor ve buda kaşıntı yapıyor. karnın buyumeye başladığında karnında da kaşıntı olacak.bebeyağı ya da badem yağı vs.. nemlendırmen gerekır göğüs-bel-göbek bolgesını..
goğüslerdekı hassasıyet ve dolgnluk hamıleliğin ortasına doğru azalıyor fakat son doneme doğru sut hormonlarının etkısıyle başa donuyor!!
guzel bır hamılelık donemı gecırmen dıleğiyle..

MERHABA ARKADAŞLR,

ben daha çok yeni 6 haftalık hamileyim :CüvCüv: fakat çok panik durumdayım sanırım:) sizlerin yazışmalarını okumak yanlız olmadıgını yasadıklarında bilmek çok güzel benimde kasıklarımda sürekli bir gıdıklanmayı andıran sancılar var ve cok fazla gaz sancısı yasıyorum bazen bu belirtilerin normal olup olmadıgını anlayamadıgım için çok panik oluyorum ... siz yasayanlardan dinlemek hoşuma gider:)

cnm geçmiş olsun,bebek iyi demişsin tekrar gidicem yazmışsın,umarım sorun yoktur,iyi çıkmıştır herşey,gitmişken dr.una da sorsaydın keşke en doğru cevabı o verir sana.

slm ben 9 haftalık hamileyim ve geceleri çok aşarı sancım oluyo uyku düzenim bozuldu daha önce2 kez düşük yaptım çok korkuyorum buna da bişey olcak diye

slm ben 9 haftalık hamileyim ve geceleri çok aşarı sancım oluyo uyku düzenim bozuldu daha önce2 kez düşük yaptım çok korkuyorum buna da bişey olcak diye

biran once doktora danismani oneririm,benim de gebeligimin ilk aylarinda surekli adet sancisi gibi sancim olmustu,doktor kasilmalari engelleyici ilac verdi.Bir talihsizlik olmadan doktora gorun,gecmis olsun.

X