Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarımın 2 renk olmasını nasıl engellerim?

xsxehrazat35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
515
7
54
Canlarım,2 hafta önce kahve saçımı kumrala çevirmek için önce çok açık sarı,ardından küllü kumral ile boyadım,dipler turuncu,geri kalanı açık kahve oldu.2 hafta sonra bu sefer palette açıcı ile saçlarımı açtım,turuncuya döneceğimi biliyordum,ama üstler daha açık oldu,kuaföre git demeyin sevmiyorum.Ama hep boyadığımda diplerle uçlar arasında muhakkak bayağı fark oluyor,en son açışımda enson dipleri açtım,yine olmadı.Diplerin daha koyu olması için nasıl bir yol izlemeliyim.Acil yazarmısınız,akşam eşime boyatıcam.

Sen beni dinle saçlarini kahvenin bi tonuna boya kuaforu sevmiorum demişsin fakat bunu evde yapman cok zor hatta imkansiz guzelim beni dinle ve kahverenginin guzel bir tunyla biya dipten uca heryerini...

diplerin zaten aclmıs acma diplerini uc kısımları ac ton farkı olsada düşünme onu cünkü dipten gelen hep dogal sac oldugundan acıcılar daha cok acıyo ayrıca sıcak bölge oldugundanmıdır nedi cabul acılıyo.. uclarını ii ac madem sonra boya...

En sonunda saçlarım kumral olmasada aynı renk oldu,arkadaşım Madly seninde söylediğin gibi düşünüp akşam diplere daha az oksidan kullanarak boyadık saçlarımı,çikolta kahve çok tatlı bir renk oluştu.

X