Hamileyim,mide bulantıları ile başım dertte..

DatluCadu

5 dakkaya hazırım
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
22.576
772
44
arkadaşlar eminim hepiniz bu başlığı okuyunca :1shok: böyle oldunuz ama durun, bi nefes alın sonra okuyun derim.
evet maalesef KK'dan midem bulanıyo. çünkü hamilyeim. yaşayanlar bilir. bi insan neyi çok severse hamileliği döneminde aksi gibi özellikle ona karşı midesi bulanır. çay, pilav, (v.s. ablamda o sıra tv de çok çıkan ibrahim Erkala karşı bunu yaşamıştı ailecek tuhafız sanırsam:1no2:) bende KK yı çok seviyordum, her konuya laf yetiştirmeye çalışıyodum, evde bile burayı düşünüyodum ama olan oldu şimdi aklıma geldikçe içim bi tuhaf oluyo (afedersiniz) böğüresim geliyo. nasıl oldu anlamadım inanın tamemen fiziksel. bu duygudan kurtulamıyom ve o yüzden kaç gündür giremiyom. ve galiba bu bulantılar geçen kadarda giremeyecem. :çok üzgünüm:, kısa bi ayrılık olur umarım. hepinizi özleyecem , elvada arkadaşlarım:a015:elvedaaaaaaaaa

İlginç..CADIARZU
Şimdi ne diyeyim bilemedim.:uhm:
Hayırlı olsunmu:ecrin_bebek::nazar:
Geçmiş olsunmu
laelaelaelaelae

arkadaşlar eminim hepiniz bu başlığı okuyunca :1shok: böyle oldunuz ama durun, bi nefes alın sonra okuyun derim.
evet maalesef KK'dan midem bulanıyo. çünkü hamilyeim. yaşayanlar bilir. bi insan neyi çok severse hamileliği döneminde aksi gibi özellikle ona karşı midesi bulanır. çay, pilav, (v.s. ablamda o sıra tv de çok çıkan ibrahim Erkala karşı bunu yaşamıştı ailecek tuhafız sanırsam:1no2:) bende KK yı çok seviyordum, her konuya laf yetiştirmeye çalışıyodum, evde bile burayı düşünüyodum ama olan oldu şimdi aklıma geldikçe içim bi tuhaf oluyo (afedersiniz) böğüresim geliyo. nasıl oldu anlamadım inanın tamemen fiziksel. bu duygudan kurtulamıyom ve o yüzden kaç gündür giremiyom. ve galiba bu bulantılar geçen kadarda giremeyecem. :çok üzgünüm:, kısa bi ayrılık olur umarım. hepinizi özleyecem , elvada arkadaşlarım:a015:elvedaaaaaaaaa

Gülersem kırılmazsınız,kızmasınız inşallah...kaydirigubbakcemile3
Yemekleri anladım da insandan ya da internetteki forum sitesinden midem bulanmayı hiç duymadım ben..:1shok:
Neyse,çok geçmiş olsun, hamile kalınca beni de görcez..:ecrin_bebek:

dalga geçiyor olmalısınız
yemek filan anlarım da internet ne alaka:uhm:
bildisayar ve televizyondan da mideniz bulanıyor olabilir mi:uhm:
yok ben gülmek istiyorum pardon güle bilir miyim

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

tabi cnm gülebilirsin çünkü benimde gülesim geldi hatta çıglık atarak gülmek istiyorum :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: tabi dogal bişi olabilir ama olsun gülesim geldi zoruna gitmesin arakdaşım bizede dua ette bende olim hamile şu mubarek ayda hamile kalmak istiyoum hayırlısı olsn

valla eşinin koktuğundan dolayı ayrı yatanları yada adamı dezenfekte eden insanları gördümde bunu ilk defa duyuyorum hayırlı ne diyelim inş en kısa sürede atlatırsın

ye ekşiyi doğur Ayşe'yi
ye tatlıyı doğur Hakkı'yı
ye KK'yı doğur.........:roflol::roflol::roflol:

arkadaşım sakın kızma bize ama böyle bişiyi ilk defa duyuyoruz, onun için biraz garipsedik :1closedeyes:

neyse şimdiden geçmişler olsun:nazar:

:içelim:a.s.süprizzzzz ilginç enteresan :1shok:şakkıdı:nazar:sengözlerimebaksanabÇok üzgünüm çoook bir kk üyesi olarak bendende için bulanıyo demekki neyse bebege dua et :ecrin_bebek::emir_bebek:

buyaşımdayım ilk kez böle bi şey duyuyorum hayretler içinde kalıp gülüyorumm canım yaa Allah hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin:)))))))

Ne diyim...CADIARZU
Doğurana kadar girmeyicen mecbur o zaman....
Ya kimisinde kalıcı oluyor bu hamilelikte midelerini bulandıran şeyler.
Sendede kalıcı olursa K.K bulantısı???
:jeyyar:

mide bulantıları gerçekten insanın hayatını zorlaştırıyor..
sanırım bu zorluktan dolayı kk.dan uzaklaşmak istiyorsun yani bende çok mide bulantısı çektiğim için anlayabiliyorum..
umarım çabuk etlatıp dönersin aramıza:a.s.:

benim bi arkadaşımda hamileyken tarkan dan midesi bulanmıştı.......fisfisfis:sm_confused:
tv.de tarkan çıkar çıkmaz kapattıryordu...........yerimseniben

benim bildiğim yenilebilen,içilebilen şeylerden ve de kokudan tiksinilir ama seninki tuhaf:1hug:
bacım kk ne yenir ne içilir nede kokusu var.çok güldüm yaa allahta seni güldürsün:dance::dance:
HAYIRLI OLSUN

bir yaşıma daha girdim:1shok: ,
bacım sen tv, müzik seti, buzdolabı ,cep telefonu felan bunlardanda uzak dur allah göstermesin tutar bunlarada aşerirsin filan fisfisfis

böyle tuhaf bir mesaj yazacağım da hiç aklıma gelmemişti hee:uhm:
kafamçokkarıştı

allah allah tobe tobe bu nasıl oluyor...merak ettım sadece kkmı bulandırıyor yoksa genel anlamda bılgısayarmı..
ılgınç..dunya gelıstıkce hersey degısıyor..hamılelık bulantıları bılem..
aslında bız yorum yapmasakta olur nasılsa okuyamıyacaksınız..
banyo ve kk arası gıtgel yazık ezıyet etmıyelım....
bebegınızı saglıklı sıhhatlı kucagınıza almanız dılegıyle
mutluluklar..

X