Bursa Bahar hastanesinde doğum

nagıhan hanım var kapalı. arkadasınız hastaneden memnun kalmıs mı fıyatlar neymıs bıraz bılgı verırmısın?
ben acıbademe gıdıyodum sezeryana 6500 lıra dedıler bahara gıtmeyı dusunuyorum...

Yengem baharda doğum yaptı,sezeryan.Abim memur olduğu için 500 ya da 800 lira fark ödediler.Ama iki yıl önce.Doktoru Nagihan hanımdı.

Yengem memnun kaldı ama doktorunu ben pek beğenmedim.Hastalarını karıştırdı çünkü,tavırlarını da beğenmedim.Hastane çok kalabalık bu arada.Siz de memursunuz sanırım,pembe-mavi daha iyi bence.

Fatih Mehmet Sultan Bulvarı'nda Pembe-Mavi diye bir klinik var.Orası çok güzel.Doktorları çok ilgili ve de sakin bir yer.Arkadaşım doğum yapmıştı,ben de yanındaydım.İnceleme fırsatım oldu,ben herkese orayı tavsiye ediyorum.

arkadaşım doktorunu dışarıdan bahar hastanesine götürmüştü memnun kaldı
ziyaretine gittiğimizde odalar yeniden dekore ediliyordu. süper değil ama fena da değil

yeni açılan jimer ile de görüşün derim
geçenlerde gittim süper olmuş 2. ye niyetlenirsem orada yapabilirim

bende pembe maviyi önermiyorum helede sezeryan için
arkadaşımızın bebeği enfeksiyon kaptı 2 hafta acıbademde kaldı ancak toparladılar

ben nagıhan uzun guler doktorun ısmı ona gıtmıstım gayrt memnunum sezeryan ucretı olarak bıze 700 800 cıvarı demıslerdı tam hatırlayamıyorum cunku orda yapmadım fakat 9ay boyunca tum konturollerıme nagıhan hanıma gıttım ve cok memnun kaldım

doruk bursa özeli de düşünebilirsin.haziran da ben orada doğum yaptım. pazartesi de gelinimiz . çok memnun kaldık doktor ve hemşirelerden çok ilgililer.

bende baharda nagıhan hnm a gıdıyorum memnunum henuz 3 aylık hamıleyım dusuncelerınızı merak etti.bu dr un cok hastası var bu da ıyı bı dr oldugunnnu gosterıyo bence ıyı davranıyo dogumu orada dusunuyorum bakalım ne olacak

Bende bahar hastanesinde nagihan hm'a gidiyorum. Gerçi daha önce doruk hastanesine gittim ama pek memnun kalmadım. Geçen ay baharda kontrollere başladım şimdilik memnunum. Sadece çok kalabalık hastane o biraz problem. Doğum ücretleride gayet makul geldi tavsiye ederim.

merhaba bende bahar da nagihan hanıma gidiyorum. şimdilik bi sorun yok. 27 haftalık hamileyim doğum için doktorumla konuşmak için çok mu erken yoksa o zamanı gelince benle konuşur mu..

Bende Doruktan Bahar hastanesine geçtim. Dorukta soğuk tavırlı geldi çalışanlar ve dr, Bahar hastanesi daha sıcak bir yer daha samimi davranıyorlar. Dr.um Nagihan Uzun Güler, ikili test için birşey demedi diğer hastalarına da mı yapmıyor acaba merak ettim?

X