Bildiğiniz çocuk doktoru var mi???

basketchi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
200
36
Arkadaşlar ümraniye ve cevresinde bildiğiniz iyi bir çocuk doktoru var mı acaba???Bebeğime, devamlı gidebileceğimiz iyi bir doktor arıyorum...Bildiğiniz varsa paylaşırsanız sevinirim :CüvCüv:

canım çalıca ömür hastanesinin karşısında pedimer var orada 2 dr var biri muraty akça .oğlum onun eline doğdu ve şu an 7 yaşında bütünb aşılarında hastalığında takiplerini yaptı .şimdiikincioğlum geliyo ve ben yine murat beyi düşünüyorum Allah izin verirse tavsiye ederim

canım çalıca ömür hastanesinin karşısında pedimer var orada 2 dr var biri muraty akça .oğlum onun eline doğdu ve şu an 7 yaşında bütünb aşılarında hastalığında takiplerini yaptı .şimdiikincioğlum geliyo ve ben yine murat beyi düşünüyorum Allah izin verirse tavsiye ederim

Sanırım oldukça memnunsun doktorundan...Bende devamlı gidebileceğim güvenilir bir doktor arıyorum.Söylediiğin için tesekkur ederim canım aklımda bulunsun :1rolleyes:

Canım ben avrupa yakasında oturuyorum fakat doktora ümraniyeye gidiyorum (annem orda oturuyo) Afiyet hastanesinde Seval hanım çok iyi bi doktor benim kızım doğduğundan beri 2 kere ceyranda kaldığından üşüttü burnu aktı zor günler geçirdik başka doktorlar hemen antibiyotik tedavisine başlatıyo fakat doktorumuz en hafif ilaçları verdi ve takipi ilgisi şefkati tıpkı bi anne gibi bebeğe çok narin bakarak ilgileniyo tavsiye ederim.

canım bende yine çamlıca ömür hastanesi karşısında MUSTAFA AYDIN beyi tavsiye edicem yıllarca kızımı doktorlara taşıdım ama sadece mustafa bey bu çocuğun bademcikleri ve genizeti alınıcak dedi ve ALLAHA şükür kızım 2 yıldır hiç hastalanmadı hergün hastanedeydik artık bıkmıştım hergün hastalıktan ama hastaneler hastanın ayağını kesmek istemiyorlar tabiki ve asıl teşhis hiçbir zaman söylenmiyor

merhaba arkadaşlar konu biraz eski ama ben genede yazmak istedim bende ümraniyede bebek doktoru arıyorum telefonlada sürekli ulaşabileceğim ssk geçerli bir yer olursa çok iyi olur tavsiye edebiliceğiniz bir doktor varmı acaba

X