Kirpikleri seyreştirmenin bir yolu varmi

E

EU1

Ziyaretçi
Kizlar kaşlariim seyrek olsun istiorum nasil yapiosunuz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
başlıpa kirpik demişsiniz
konunun içinede kaş
hangisi?

bide niye böyle bişey istiyorsunuz
herkez gür olamsı için uğraşıyordur eminim=)

aralardan üstten alttan gerekli gereksiz heryerden al kaşlarını bide fırcayla tara kısalt dipten alsana seyrek kaş...-tatlicadiarzu-

anam yannıs olmus dur deiştiriyim nasıl yapıosunuz ya kaşları

canim git bir kuaföre aldir kaslarini sekli cok güzel olur eminim. ben aldirinca kas kalmiyor suratimda bende gürlestirmek icin yaglarla bogusuyorum yada sürekli aldir kaslarini sonra benim kaslarimin bana küstügü gibi senin kaslarinda sana küssün . yada gel kaslarimizi degistirelim naniknanik ben gürlestirmek icin ugrasmam sen azaltmak icin. :dance:

adreas cim benim de kaşlarım simsiyah ve boyatmak zorunda kalıyodum, saçlarım yuzunden. Ancak artık boyatmıyorum, şöyle yapıyorum ve doğal bi kumral gibi gözukuyo.. öncelikle kaşların çok kalınsa maalesef biraz inceltmen gerekecek, sonra kaşlarını istediğin şekilde alıp kırpacaksın, fakat şu var kaşlarını bir de tarak geçirip kesmen lazım. anlatamadım :KK70: hani özellikle erkekleri tıraş ederken saçlarının arasına makas geçirip tarağın ustunde kalan saçları keserler yaa öyle işte.. yani daha zor oluyo kıl az olduğundan ama olsun umarım anlatabilmişimdir.. ama dikkatli yap, buyuk boşluklar olmasın.. sonraa yukarı doğru tara kes aşağı doğru tara kes, en son boşluk bırakmıcak şekilde aralardan 1 tel 1 tel al canım çok sık kaşlarda işe yarıyor, umarım sende de yarar..

gamsecim bence arkadas bir kuaföre gitsin kestirmek icin . Kaslari alirken zaten fazlaliklari kesiyorlar. benim kaslarrim seyrek ama uzun ben bir kere denedim kesme isini kaydirigubbakcemile3 sonucmu felaket :1shok: sanirim kesim isini fazla dipten yapmisim kaslarimda kocaman bir delikle gezdim uzayincaya kadar.

tabii canım doğru söyluyosun boşluk kalması olasılığı var bende de olmuştu ama hemen alışıyor insanın eli aslında, yine de sen bilirsin :)

X