burnu büyük olanlar bakın

E

EU2

Ziyaretçi
benım burnum biraz büyük erkek arkadasım ona ragmen cok sevıyor benı ama ıster ıstemez benım kendıme olan güvenım az napacam bılmıyorum:KK43: kendımle barısık degıılm olamıyorum da neden ya :KK43: canım sıkılıyor bazen:KK43::1no2:

ya nedemek ona ragmen sevıyor..sevgı fızıge fılan bakmaz
yurege bakar ama sen rahatsızsan senın ruh halını etkılıyorsa estetık olabılırsın..canım hem o kadarda sorun yapma herkesın kendınde begenmedıgı noktalar olabılır..
o yuzdende kendınle barısık olmaya ve kendını sevmeye bak..

arkadasim o ne demek burnum büyük eee büyükse ne yani bide ona ragmen ne oluyor...sacmalama herkesin yüzüne giden bir tip vardir..valla benim normal ama yinede burnuma laf derler takmiyorum söyle bakiyorumda baska findik gibi bir burun olsaydi yakismazdi inan...ve güvenini böyle sacma düsüncelerle yitirme

Sizi çok iyi anlıyorum.Bu durum sizde saplantı halinde ise,sizi mutsuz ediyorsa ameliyat olmanızda fayda var.Kişi beğenmediği yerini takıntı haline getirdiğinde bu ömür boyu sürüyor.Bazen ''Aman ,ne var burnumda ? derken ,zaman geliyor yine mutsuz olup bu konuyu dert ediyorsunuzdur sanırım.

estetık olacak durumum da yok suan kendımden daha kötü olanları dusunerek kendımı avutmaya calısıyorum bazen ama bıyere kadar oda:KK43: paranoya oldum sanırım bırılerı arasında bısey konusssa hemen ustume alınıyorum nasıl olacak bılmıyorum ama kendıme guvenım olsa azıcık:KK43:

kım kendınden memnundur kı ama sorun yapmaz cogu ınsan oylede olmalı
kımı kısa kımı uzun.kımı şışman kımı zayıf
cılt sorunu olan saç sorunu olan..
herkeste ufak tefek sorunları olur bu kadarda buyutup sorun yapma
helekı sevgılım ona ragmen sevıyor demende bır garıp olmus
kendını bu kadar kotu gosterıp olumsuzluk yasama
kendınle barısık ol ve cevrene bak halıne sukret canım

Dert ettiğiniz şey bu mu ciddi ciddi.
Yani sağlık açısından bir probleminiz olur ona eyvallah derim de.
Durumunuz olsa,sırf paroyanız yüzünden o ameliyat masasına yatacaksınız yani.
Yaradan sizi böyle yaratmış,sağlığınız,sıhhatiniz yerindeyse şükretmeniz lazım.
Gözleri görmeyen insanları,hayatını tekerlikli sandalye ve devamlı başkalarına muhtaç olan insanları,kolu-bacağı olmayan insanları düşünün.
Ve sahip olduklarınızın değerini bilin.

canim iste ic guzellik onemli falan demeyecegim\.

sadece benim cccoook yakisikli bir normal arkadasim vardi. (erkek arkadasim degil..) burnu kemerli ve hafif gobekli kizlara bayilirdi.

üniversiteden bir arkadasim böyleydi..cildine ve burnuna kafayi takmişti..kizinda burnu okka gibi,küçücük bişeydi :) yok yamukmus,yok küçükken ona koca burun derlermiş vs vs..

sizin nasildir bilemem ama bence acilen bir psikologa gidin..estetik ameliyati olup burnunuzu küçültseniz bile baska bir yerinize takicaksiniz bu sefer..

ozamanlar o arkadasima söylediklerimi sizede söylemeden edemiyecegim..yaptiginiz şimarikliktan,nankorlukten baska birşey degil..şükredin bir burnunuz var..isyan etmenin bir manasi yok..belliki hiç derdiniz olmamiş yada hiç dertli bir insan görmemişsiniz..hiç fiziksel özürlü biri görmemişsiniz..ki şükredecek okadar cok şeyiniz varken yerincek,isyan edecek şeyler bulabiliyorsunuz..tebrikler gerçekten..

bence burun insanın yüzüne karakteristik bi ifade veriyo
yani ne bilim fabrikasyon gbi herkesde aynı tip buruun cok kötü duruyo( bkz.kagıt bebek dünyası )
yüzüne eminim ki gidiyodur
benm burnum da öylee aman aman küçük değil ama büyükte değil
bende cok takardım eskiden ama simdi cok seviyorum burnumu üstelik aynı burundan baska hiç kimsede yok bunun ayrıcalıgını fark et bence sırnaşık şey

hem seni burnun buyuk yada küçük oldugu için sevmicek biri varsa kendini bi odaya kapatmalı ve düşünmeli bnce insani duygulardan yoksun biridir o zaten:eek:klava:

ben seni çok iyi anlıyorum benim burnumda güzel değil çok büyük değil ama yine benim açımdan rahatsız edici bir yanı var bide burun deliklerimin biri yamuk benim sanki kapalı gibi yamuluyo gitgide ameliyat olmayı düşünüyorum erkek arkadşım dediğin gibi hiç burnumla ilgili eleştirmedi beni ama ben onun yanında pek rahat edemiorum...ameliyat olsakmı canım ya şuan durum yok ama bendede

ya canım allaha şükret ...sen begenmesende emının sana hoş bır hava katıyordur.en azından agrısı sancısı yok. ben takmam boyle şeyleri kesınlıkle...yaradan benı boyle yaratmış derim saglıgıma şükrederim...

allah her insanın burnunu özel yaratırmış,inan bana her yüz şekline kendi burnu uygun.çok rahatsızlık veriyorsa estetiğe başvurursun.ama orjinal daha iyidir tabi.sen burun konusunu taktıkça insanların gözüne sokarsın.benimde eşimin burnu büyük ama beni huyu,karekteri bağlıyor.

önce insanın şükretmesi gerekiyor haline
insanın kendinden başka kimsesi yok
sen kendini mutlu edeceksin hayatda herşey dört dörtlük değil.
birdaha buyaşları bu zamanı yaşayamayız.
zamanın degerini bilmek lazım şükrü bilmek lazım.

şükür olsun ki saglıklıyımşükür olsun kiailem sag

inan bana bu zamanda bunlar çok lüks.

sıkma canını mutlu olmaya çalış.

ınsan vucudunu melekler sade burnunu allah kendı koymustur derler
bence hıc takıcak bıse yok
o sana emın ol yakısıyodur
sukret nefes alıyosun
baska ozurun engeın yok
soyle bı bak etrafına neler var
kendınle barsık ol ve takma boyle seylerı kafana

Dert ettiğiniz şey bu mu ciddi ciddi.
Yani sağlık açısından bir probleminiz olur ona eyvallah derim de.
Durumunuz olsa,sırf paroyanız yüzünden o ameliyat masasına yatacaksınız yani.
Yaradan sizi böyle yaratmış,sağlığınız,sıhhatiniz yerindeyse şükretmeniz lazım.
Gözleri görmeyen insanları,hayatını tekerlikli sandalye ve devamlı başkalarına muhtaç olan insanları,kolu-bacağı olmayan insanları düşünün.
Ve sahip olduklarınızın değerini bilin.
cnm neden öyle diyorsunki tmm biz o insanlarıda düşünürüz ama bizdede böyle şeyler olunca sorun yaparız yani belliki arkadaşta bunu sorun yapıyor ve üzülüyor herkesin derdi kendinedir kendine güvenini kaybetmiş işte buda onun sorunu yani üzülmüşki açmış böyle bi konu herkesin kendine yaptığı bi derdi vardır yanlış anlamayın sizde hak veriyorum

Son düzenleme:
canım benim sen kendine güven sevgine inan bu yeter size.benimde burnum çok büyük ve kancalıydı kocaman bi kemik vardı estetik oldum ama sevgilimin sevgisinde en ufak bi değişme olmadı yane güzellik para etmiyo aşkın sevginin yanında herşey aynı sen takma kafanı dediğim gibi güven kendine.

X