Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarım çok kurudu,nasıl düzeltirim?

E

EU1

Ziyaretçi
tekrar tekrar tekrar tkrar yazıorum ama:KK70:
ben en bastan adam gbı anlatıyım sorunumu
1ay once sımsıyah olan saçlarımı en yakın arkımın kuaforunde açtırdım
sapsarı yaptı saolsun hiç bi sorun yoktu yanma falan yanı
ama benım saçlar siyahken zaten yıpranmıstı ama az yıpranmıstı
neyse
sarı yaptırdım yaptırdıktan 3gun sora tatıle gttım hıc bı sorun yoktu ta ki gdene kdr
gttıgımde havuza falan grdım ama denıze hıc grmedım gunun nerdeyse 10saatı hep
havuzdaydım havuz cok kirli ve asırı klorluydu...
neyse ben hiç bunu dusunmedım sürekli havuza grdım ilk gttgm gunn gecesı
sacımda hıc bı deişiklik yoktu . ama ikinci gunun aksama:S yıkandım kurutma mak. kullanmadım kendı halıne braktım kurusn dıe..
kurumaya basladıı anda tel tel oldu ya nasıl anlatsam :S bilemiorum yaşayan anlar derdımı
tatılden dondugumden berı yanı yaklasık 3haftadır duzelmedı hıc duzelmıo:S oof oof napcam bilmiorum.. böyle bi olay basına gelen varsa nolur yazın duzeltmenın yollarını bulalım valla ihtaar etcem yabenneyaptımki

bende boyattığımda sarıya tel tel olmaktan kastını pek anlamadım ama benimde saçlarım yanmıştı...
böyle tırtıklı tırtıklı gibi oldu..bende çok üzülmüştüm.ve bidaha düzelmediler..artık kestirdikçe gidicek..fön çektirmeye kalkınca düzeliyorlar ama daha çok yanıyor :KK43:((

özel saç bakımı uygulasaydın havuzda ki klor pek etkilemezdi saçlarını..ama olan olmuş,saçların yanmış...iyi bir kuafore gidip saçlarına nasıl çekidüzen vereceğini öğrenmeni tavsiye edebilirim...

Saçlarına ekstra bakım uygulamanı öneririm... Maske ve serum gibi. Ve mutlaka profesyonel saç bakım şampuanlarından kullan... Bunlar biraz daha iyileştirir...

KIZLARRRR YANMASI UMURUMDA DEİL SAÇLARIM COK KOTU DURUMDA ANLATAMIORUM KI
NASIL OLDUUNU SAÇLARIM DİPTEN UCA KADR TEL TEL ... HANI ERKEKLER JÖLE SÜRER KASKATI OLUR ELLEYEMEZSINIZYA HAH İŞTE AYNEN BENIM DURUM :s OF YARDIM EDIN WALLA İNTAAR EDERIM:KK70:

canım yapma ya,saçların böyle diye intihar etmeye kalkman pek makul değil...saç şekillendiricileri kullanarak o tel tel görüntüyü düzeltebilirsin...iyi bir kesimle de ve rengi koyultan bir boya ile bu görüntüyü düzeltebilirsin...yaşamak dururken böyle basit bir konu için intihar etmeyi düşünmen hiç doğru değil...

yok cnm orası şakada hakkaten kımsenın basına gelmemesı gbı bı olay benım saçlar zaten kısa kesıtrmem ımkansız bunu duzeltmek ıcın kesın çözüm isstiorum arkadaslar nolur

napcam kızım teskurler dıceıne yazsana:KK70: walla intaar ederım:KK70::KK70:

:KK70::KK70:D:KK70:::KK70: sus kız:KK70: ya walla demicem tamam ama napcam sole nolur sole ya:KK43: walla yemın edıorum yarn olsun hemen 3 4tane bakım yapcam sabahtan aksama kdr bakalım ii gelcekmi

:KK70::KK70::KK70:D:KK70:D şş sen ismirdemi oturuosun cdden bı de lisedemi okuosn?

Schwarzkopf (doğru mu yazdim bilmiyorum) ya da kerastase, elseve gibi markaların yoğun bakım terapileri var onlardan kullansan düzelmez mi acaba?
Bence bu klor yüzünden olmuş gibi geldi bana kesin çaresi bu tip bir yoğun bakım kürüdür. Yarın ilk iş kuaförüne git ve ne yapabileceğini sor.

bencede kesın o klor yaptı otelın sahıbı kankam bana dedıkı asla o havuza grmem cok pis ve cok klorlu dedı:KK70: bence kesın klor yaptı

ya anladım cnm :) of cnm sıkkın walla napsam die dusunuorum

Gitt ara bul getirrr ... saclarini yolll getirr ...

Altin disli karammm ... Sirma sacli karamm ....

Ah o saclarinnn ... ah o saclarinn ... Dört mevsim bir baska taze saclarinn ...

Basaga , günese benzerr sacinin rengiii .... Denize , göklere benzerr güzel gözlerii ..

Yar saclarin lüleee lüleee ... Yar benziyorr beyaz güleee ...

Napiyoo bu demeyinn .. :uhm:
Adreas'i teselli edebilecek sarkilar buluyorumm .. :jeyyar:
Kestir kurtul hayatim ..
Nasilsa kökü sendeee .. kaydirigubbakcemile3 sırnaşık şey

mutlaka sacına bakım yaptırmalısın bende acık sarı sac kullandım ve her tatılden donuste aynı sorun banyodan sonra sac kremı kulanırsın belkı saclarının o kadar cok teltelolmaz

canım öncelikle geçmiş olsun.saçların yanmış birde ıslakken lastik gibi uzuyorsa tamamen yanmış demektir çünkü benim öyleydi omuzlarımdan biraz uzundu ve gittim kısa katlı küt gibi kestirdim yanıklardan kurtuldum sayılır ama saçlarım hala lastik gibi uzuyor yaşken yani 2 cmlik yer var kesilmesi gereken artık iyice uzuyınca kestiricem bol bol bakım yap saçına aktardan saç bakım yağı al ben bunlarla yatıştırdım saçlarımı ayrıca fönden düzleştiriciden uzak dur bunlar dahada kurutur yakar saçlarını ama en güzeli kestirmek başka türlü kurtulamıyorsun kestir ve bol bol bakım yap..hem bu bakımlar saçının hızlı uzamasını sağlıcaktır ben ilk kestirdiğimde toplanmıyordu bile saçlarım ama şimdi küçükte olsa toplanıyor kestireli 1 ay bile olmadı üzülme kestir kökü sende elbet uzuycaktır..

benim de saclarim gecen sene simsiyah di ve benim esim kuaför oldugu icin sacalrimi 3 seferde istedigim gibi sariya döndürdü ve benim az da olsa yine yiprandi saclarim ama bir sürü bakimlar yaptim ancak öyle kendine getire bildim . sakin fön veya düzlestirici falan kullnma daha beter mahfedersin saclarini , ben aksam esim eve geldin de bide ona sorarim ne yapmn gerektigini o bana söyler yazarim sana cnm üzme tatli canini öptüm

iyi diosunuz guzel dıosnuzda saçlarım zaten cok kısa ve kestırırsem bu sefer eerkek saçı gbı olcak yapamam yanı:S onun ıcın 2.bı yolum bakım her gun 2 3 tane bakım yapıp bunu atlatmaya çalışmaktan baska bı yolum yok.

saçını nemlendirecek bişiler sür.belki bi işe yarar kuru saç için şampuan al banyadan sonra kullanılan durulanablir saç kremlerine bak.

geçmiş olsun.inşallah eski saçlarına kavuşursun

X