hamilelikte ağlamak sakıncalımıdır

e tabi....strese giriyorsun sonuçta ve senın yasadığın streste bebği strese sokuyor..
mumkun olduğunca senı uzecek kişi ve olaylardan uzak olmaya calışmalısın.
anne olmak kolay değil.oyle hemen sınırlenmek yok!!!
sakın ve huzurlu bır hamılelık gecırmen dıleğıyle..

Bebek herşeyi hisseder arkadaşım Tabiki sinirli veya alıngan olmak çok normal.Biraz rahat olmaya çalış ama kendini de çok sıkma

Normalde de sulu gözlüyümdür. Ama şimdi daha beter oldum. Eşim yan gözle baksa ağlıyorum :) Garibim oda şaşırdı. Senin gibi bi cadı nasıl olur da böyle herşeye alınır diye dalga geçiyor benimle :) Ah bu yaramazlar bize neler yapıyolar :)

bence kesinlikle çok sakıncalı çünkü salı günü tv. da izlediğim bir olaya içim çıkana kadar ağladım ve o günden beri kasıklarımda acaip huzursuzluk var. ara ara giren, çok şiddetli değil ama gene de rahatsız eden ağrılar çıktı ortaya.

Bende herşeye ağlıyordum ama kendimi tutmayı öğrendim... Bebeğimin strese girdiği doğru bide bunun yanında eşimde strese giriyordu... İlk bebek olunca ne yapacağınıda şaşırıyordu eşim.. Bu sıralar iyiyim, ağlamıyorum..

Sende ağlama, hep pozitif şeyler düşün bence...

evet bende daha 3 haftalık hamileyim ama çok çabuk alınıyorum sebepsiz eşime darılıyorum onu çok üzüyorum neyapmalıyım bilmiyorum ağlamalarım da başladı bu arada dün gece sen beni anlamıyorsun deyip eşime 1 saat ağladım.

arkadaslar bende kayınvaldemlerle yasıorum ve cok sıkıntılarım var suan 10 haftalık gebeyim ve düşük tehditim var ama hergun sinirleniyorum ve ağlama krizlerine giriorum bi zararı olurmu

arkadaslar bende kayınvaldemlerle yasıorum ve cok sıkıntılarım var suan 10 haftalık gebeyim ve düşük tehditim var ama hergun sinirleniyorum ve ağlama krizlerine giriorum bi zararı olurmu

canım hele sen hiç aglama düşük tehlikende varmış bebekler anne karnında herşeyi hisseder aglama bebiş için mutlu ol

canım hele sen hiç aglama düşük tehlikende varmış bebekler anne karnında herşeyi hisseder aglama bebiş için mutlu ol

elimde deil yatıorum sürekli yemek bile getirmiolar yani .benle konuşmuyor bende konuşmuyorum yarın anneme gidicem artık...ne varsa insanın kendi annesinde var

ecrin kardeş allah yardımcın olsun ne zor bu hassas dönemde gel bide asık surat çek..
onun için annelerin hakkı ödenmiyor ya...valla ben eş arkadaş hepsi yalan derin bu duygu yaşanmadan anlaşılmaz en iyi rabbimiz yaratn biliyor halimizi ona sığınmalı geçen kuranda okudum onlar sizi ne zorluklarla karınlarında taşırlar .. yazıyordu ayette...
ama önümüzde evlat yetiştirmek gibi zor bir süreç var daha sabırlı olmak lazım bende sinir tedavisine başladığım bir sıra hamile kaldım dahada yeni evliyim vucudumda ağrılar oluyor hangisi için gidersem cevap aynı sinirsel sinirsel baş dönmesi boğaz ağrısı boyun v.s. isyan etmiyorum şükür beteribn beteri var geçenlerde gittiğim endokrin insan sarrafı biriydi bakınca anti depresanlık bir hal olduğunu anladı ve mutlu ol mutlu olacağın ortamlarda ol ve güzel şeyler düşün dedi.. en iyiside bu birde tecrubelerim kimseden bir beklentiye girmemeyi söylüyor sonra beklediğini bulamassan üzülürsün..kendimize yetmeyi öğrenmemiz lazım.. rabbim herkesede banada sağlıklı huzurlu bir gebelik nasip etsin...

bence bu kadar kafaya takmamak lazım azıcık ağlamaktan kimseye zarar gelmez.. mesela ben dizi izlerken ağlıyorum bazen ama sonrasında çok rahatlıyorum. son 2 haftadır falan ağlamıyorum ama şimdide habire eşime sarıyorum her şeye alınıyorum.. kırmamak için de içime atıyorum, ağlasam belki bunları yaşamicam içine atmaktan iyidir bence ağlayın kızlar :KK70:

bence bu kadar kafaya takmamak lazım azıcık ağlamaktan kimseye zarar gelmez.. mesela ben dizi izlerken ağlıyorum bazen ama sonrasında çok rahatlıyorum. son 2 haftadır falan ağlamıyorum ama şimdide habire eşime sarıyorum her şeye alınıyorum.. kırmamak için de içime atıyorum, ağlasam belki bunları yaşamicam içine atmaktan iyidir bence ağlayın kızlar :KK70:

bende eşime sarıyorum ama o bendende alıngan gebelik hatrına...........ah ah

bende sakıncalı die duymuştum hatta bir yerde izledim çok stresli olduğunuzda yada üzüntülü olduğununzda bebeğiniz organları henüz gelişiyorsa örneğin parmağına giden bir damar tıkanıyor ve orası gelişiyor die anlatıyordu allah herkese sağlıklı bebek ve stressiz hayat nasip etsin.

bende çok sulu göz oldum haberleri izleyemiyorum geçen gün kızımın okulunda tören vardı istiklal marşı okunurken çok duygulandım içimden bağırarak ağlamak geldi kendimi zor tuttum gözlerimden yaş geldi eve kendimi zor attım eşim baktı ağlıyorum ne oldu dedi bende istilal marşı okundu dedim eeee okunmasmıydı diye gülmeye başladı erkekler anlamıyorlar

ağlamamak eldemi bir ara ne ağlamıstım sabah akşam saatlerce ağlıyodum sebebinide bilmiyosunuz ama ağlıyosunuz.

ağlamamak eldemi bir ara ne ağlamıstım sabah akşam saatlerce ağlıyodum sebebinide bilmiyosunuz ama ağlıyosunuz.

bende cok agliyorum...sebepli sebepsiz..gerekli-gereksiz...biliyorum bebegimide uzuyorum ama elimde degil...engel olemiyorum...hatta karnima dokunup bebegimle konusmaya baslayinca duygusallasip agliyorum...senağlama bebegimle sirf buyuzden konusamiyorum bile....senağlama

böylesi daha iyi bence, kendince sebepli ağlayınca etrafına sarıyor insan.. benim gibi diziye ağlayın kimseye zararım yok kendim ağlıyorum kendim susuyorum.. temiz iş kaydirigubbakcemile3

offffff içim sıkılıyo doğuma 2 hafta kaldı eşimle hamileliğim boyunca 2 defa kavga ettik 2.cisi bu sabah ama ne kavga yolda gidiyoruz arabada o bana bağırıyor ben ona avazım çıktığı kadar seslerim kısılana kadar hem bağırdım hem ağladım hamileliğim boyunca alıngan kırılgan ağlayan bi tip olmadım bu seferki ağlamam haklı yereydi kırıldım söylediklerine oda üzüldü sonradan ama gözyaşlarım durmak bilmiyo hala ağlamak geliyo içimden biri beni durdursun lütfennnn :KK43:((((((( bebeğimde üzülmüştür demiiii en çok ona üzüldüm zaten off:KK43:(( kendimi dışarıya atmak istiyorum deniz kenarın a bi yere bide çalışıyorum halaaa

X