Açıköğretim Fakültesi

berna87

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2007
785
10
Merhaba arkadaşlar burasıda açıköğretime gidecek olanların alanı olsun kayıtlar baslıyor merak ettğiniz şeyleri buradan paylaşalıma.s.

selam,bn bugün kayıt oldum kitapların kalınlığı gözümü korkuttu açıkcası bu 1.yılım bölümüm iktisat, ben şunu merak ediyorum topu topu 4 kere sınava gircez (bütünleme hariç) mesela ara sınav için nerelere kadar çalışcaz?? bütün derslerden soru çıkcak ara sınavda heralde?? büroda verilen kitaplar ve sitesi hariç başka yardımcılar öneriyormusunuz nelerdir (gerek varmı)?? şimdiden teşekkürler

selam,bn bugün kayıt oldum kitapların kalınlığı gözümü korkuttu açıkcası bu 1.yılım bölümüm iktisat, ben şunu merak ediyorum topu topu 4 kere sınava gircez (bütünleme hariç) mesela ara sınav için nerelere kadar çalışcaz?? bütün derslerden soru çıkcak ara sınavda heralde?? büroda verilen kitaplar ve sitesi hariç başka yardımcılar öneriyormusunuz nelerdir (gerek varmı)?? şimdiden teşekkürler
açıköğretim sitesine gir
orda öğrenci kılavuzu bulunmakta.. o kılavuzların içinde ara sınava kadar dahil olan üniteler yazıyor sınıflara göre...

ben işletme 2. sınıftaydım bıraktım çok zorlandım şimdi tarım bölümüne kayıt yaptırıcam harç ne kadar ödediniz yani kayıt olanlar?

ben normalde kocaelı unıversıtesınde okuyorum ama onunla beraber acık ogretımde okumak ıstıorum unıversıtede okuyan ogrencılerın tekrar oss sınawına gırmeden acık ogretım okuma hakları oluyomus dıe duydum bu konuda bı bılgınız war mı kızlar

kıslar size bir öneri normal ders kitabı ile degil yardımcı kitaplar ile çalışın onlar daha yararlı oluyor

ben normalde kocaelı unıversıtesınde okuyorum ama onunla beraber acık ogretımde okumak ıstıorum unıversıtede okuyan ogrencılerın tekrar oss sınawına gırmeden acık ogretım okuma hakları oluyomus dıe duydum bu konuda bı bılgınız war mı kızlar
canım ewet öyle bişey var fakat harç çok yüksek oluyo 2.üniversite olduğu için ayrıca sınava girmeyede gerek yok başvuru tarihlerini sitesinden takip edip başvurabilirsin...

bende birşey sormak istiyorum.96 yılı kızmeslek lisesi giyim bölümü mezunuyum.başarılı bir öğrenci olmama rağmen okumak nasip olmadı.şimdi açık öğretim okumak istiyorum.öss ye girmem gerek haralde.beni bilgilendirirmisiniz.hangi bölümü tavsiye edersiniz

selam kızlar ben myo bitirdim işletme 3.sınıftan devam etcem inş.

ya kızlar bende birşey sorayım...
ben önlisans yazmıştım son tercihim de açıköğretim iktisattı ve o geldi...
acaba ek kontenjandan yararlanma hakkım var mı?
bir daha şansımı denemek istiyorum olmazsa iktisata devam...

ya kızlar bende birşey sorayım...
ben önlisans yazmıştım son tercihim de açıköğretim iktisattı ve o geldi...
acaba ek kontenjandan yararlanma hakkım var mı?
bir daha şansımı denemek istiyorum olmazsa iktisata devam...

var canım..eğer yerleşemezsen ek de açık öğrt okursun..
sadece örgün eğitime yerleşenler ek yerleştirmeden faydalanamıyor

arkadaşlar açık öğretim okul öncesi öğretmenliği okuyan varmı aranızda.ben 3. sınıf öğrencisiyim.

arkadaşlar açık öğretim okul öncesi öğretmenliği okuyan varmı aranızda.ben 3. sınıf öğrencisiyim.

yaa en istediğim bölümde okuyosun ne güsell bende bu sene giricem öss ye ve tek tercih yapıcam okl öncesi için,kaç puanla girdin güzelim nasl bölümünden memnunmusun???

yaa en istediğim bölümde okuyosun ne güsell bende bu sene giricem öss ye ve tek tercih yapıcam okl öncesi için,kaç puanla girdin güzelim nasl bölümünden memnunmusun???

valla inanırmısın kaç puanla girdiğimi unuttum.çünkü bu yıl 7.senem hep dondurdum çünkü bu arada evlendim ve ikiz çocuk doğurdum.şimdi 2 yaşındalar yine devam ediyorum okula.inş. biticek.
bölümden çok memnunum da derslerden biri var ki benim azılı belam oldu.2.sınıf türkçe sözlü ve yazılı anlatım.şayet birgün bu bölümü kazanırsan bu derse çok çalış bıktım artık ya bir türlü veremiyorum.acaba bende mi var bir sakatlık. :uhm:
neyse allah gönlüne göre versin canım.

kızlar bir soruda ben sorayım.devletin verdiği öğrenim kredileri,katkı payı gibi olanaklardan açık öğretim öğrencileride faydalanabiliyor mu? bende bu sene açık öğretime ilk kez kayıt olucam.bu konuda bilgisi olan var mı acaba :))

saolun kızlar bılgılendırdıgınız ıcın :1hug: bı bakıcam antrenör dediğin siteye eger harclar cok yuksek değilse bende baslayabılırım

kızlar inanamıyorum ya bir mucize oldu ve ben 4. sınıfa geçtim herkez kutluyor beni ikizlerle nasıl başardın diye.bende inanamıyorum ya hala.bütte vermişim kalan derslerimi.

kızlar inanamıyorum ya bir mucize oldu ve ben 4. sınıfa geçtim herkez kutluyor beni ikizlerle nasıl başardın diye.bende inanamıyorum ya hala.bütte vermişim kalan derslerimi.

tebrikler canım demekki ıinsan istedigi zaman herseyi basarabiliyor

saolun kızlar bılgılendırdıgınız ıcın :1hug: bı bakıcam antrenör dediğin siteye eger harclar cok yuksek değilse bende baslayabılırım

diğer harçlardan 2 kat fazla 300 se 600 verilecek 1 dönem için. bende sınavsız ikinci üniversiteden faydalnmayı düşünüyorum bu yıl. ama işletme, ev idaresi ve sağlık kurumları işletmeciliği arasında kaldım.

X