Cilt Bakımı Ürünleri md formulatons ürünlerini kullanan var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Castefella

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2008
1.852
88
Selam arkadaşlar Yakın zamanda özel bir merkezde cilt bakımı yaptırdım 2. cilt bakımı yaptırdığımda Neomed'den bir arkadaş md formulations ürünlerini tanıtıyordu cildim çok hassas ve yağlı olduğu için öncelikle su bazlı losyon yıkama jeli ve hassasiyeti giderici jel ile nemlendirici sprey güneş koruma kremi önerdi. Ben de aldım iki cilt bakımımda bu ürünlerle yapılmıştı çok memnun kalmıştım umarım devamında da öyle olur. Sizlerden kullanan varsa yorumlarınızı yazar mısınız? Aydınlık yüzler, pırıl pırıl gülüşler hep bizimle olsun.:nazar: Sevgiler a.s. a.s. a.s.

canım ben yüz yıkama jelini (yağlı ciltler için) yağ dengeleyici losyon ve güneş kremini kullanıyorum ben memnunum

Ben de face&body scrub ve AHA vücut kremini kullanıyorum süper ama çok kazıklanıyoruz ya Amerika 'da satış fiyatları 30-40 dolar civarı.

Ben de face&body scrub ve AHA vücut kremini kullanıyorum süper ama çok kazıklanıyoruz ya Amerika 'da satış fiyatları 30-40 dolar civarı.

Haklısın canım güzel ürünler ama aşırı pahalı. geçenlerde fondoten almak istedim 79 YTL idi vazgeçtim Shiseido aldım O da çok ucuz sayılmaz ama kampanyası olduğu için indirimli almış oldum Yurt dışından da alabiliriz ama kargo meselesi canımı sıkıyor, ürünleri ucuza alıp kargoya ödüyorsun o zamanda. Mecburen elzem ürünlerini alıcaz gerisine gerek yok derim.

facial lotion düzenleyicisi başta olmak üzere güneş koruyucusu,sivilce kurutucu jeli gece kremi yüm ürünlerini kullanıyorum yagsız oluşları,parfüm bulundurmamaları,salisilik asit glikolik asit içerikleriyle tamamen yaglı-karma ciltler için konfirme edilmiş bir marka ;ama aynı konudan muzdaribim çok pahalı ve ürünlerim bittikçe almıyorum şuan başka markaya geçiş yapıyorum:1no2::1no2::1no2:

merhaba benim de cildim hem cok yaglı hem de hassas kılcal damar catlamam var,düzenli günes koruyucusu kullanmam gerekmekte,ben md nin katalogunu alıp inceledim ,md kullanan arkadaslar tam olarak hangi ürünleri kullandıklarını yazabilirler mi ?hihoyyyt

Cildin yağlıysa arkadaşım coppertone dan bahsediyorlar çok iyiymiş belki görmüşündür. Ama Md formulations da gerçekten iyi ben yuıkarıda hangi ürünlerini kullandığımı yazdım. Ama tabi düzenli kullanınca faydası oluyor. Güneş kremi için aynı şey geçerli olmaz gerçi ama dene ve içinde uhde kalmasına.s

merhaba benim de cildim hem cok yaglı hem de hassas kılcal damar catlamam var,düzenli günes koruyucusu kullanmam gerekmekte,ben md nin katalogunu alıp inceledim ,md kullanan arkadaslar tam olarak hangi ürünleri kullandıklarını yazabilirler mi ?hihoyyyt

ben yazdım yukardaki ürünler senin için de biçilmiş kaftan ;çünküMD continuous renewal serum ( facial lotion) bu serumlar sebum salgısını düzenlemek cildin fazla yagını almak için düzenleyici olarak üretilmiştir daha da yaglı sorunlu yüzün varsa Md Formulations Glycare Lotion alırsın ben bunu da kullandım çok kuruttu aynen bende de sol yanagımdave burun üstümde araba kullanmaktan güneşi ençok sol yanım görüyordu kılcal damar çatlaması oldu MDF Total Protector Color SPF 30 kullanarak ilerlemesini önledim makyaj yapıp gün içinde yenileyemiyorsun sabah bol bol masajla sürersin

X