kaçıncı haftada sezeryan...

Doğum şeklime karar verildi. 38+ da kesinlikle sezeryan dedi hoca. Yaşımdan dolayı kaslar tembelleşmiş ve açılma olmazmış. Bebeği riske atamam dedi. Spinal olacakmış. Ben uyumak istedim. Senin kaç saat kendine gelmeni bekleyemeyiz bebeği kim emzirecek dedi :))))
Allahım yardım et. Okadar histereskopiler kürtajlar dikişler yaşadım vız gelmişti. Haftalar yaklaştıkça tırsmam arttı yaaa :26:

mrb canım bende netteki hesaba göre 38+0 da dr beye göre bi hafta önden gidiyodu kıl dönemsi cıktı hamileligim son ayında iki kez operasyon gecirdim ve yawruma bişi olur yineler die erkenden dogum yaptım ama dr bey hep dedi eger kilosu yerinde olmazsa alamam die cok şükür kuzum 3.500 olarak dünyaya geldi bende belden oldum o anı yasamak güzeldi sadece soguk kanlı davran hemen oluyo bitio kuzunu hemen gösteriolar acı duymusyosun bi bez koyuyolar araya zaten görmüyosun hayırlı dogumlar sizedeee :nazar: :emir_bebek: :KK34:

Bende sezeryanla dogum yaptım 41 hafta idi çocukta problem yoksa aldır bencede çünkü benim baya sorunlu oldu ikimizin kalp atışları bile azalmaya başlamıştı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X