Bebek için çalişanlar hamile kalanlar bakabilirmisiniz???

aabeyazmelek

YA HAY YA HALIK
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2008
5.316
5
a.s MERHABA ARKADAŞLAR SİZE SORUN OLUÇAK BENİM İLİŞKİDEN HEMEN SONRA AKINTIM GELİYOR ACABA SİZCE AKINTI GELİYORSA TUTMADIGI ANLAMINAMI GELİYOR:uhm::uhm::uhm: :CüvCüv: BEBİŞ OLMASI İÇİN EKSTRA YAPTIGINIZ BİR ŞEY VARMI PAYLAŞABİLİRMİSİNİZ?::1hug: MESALA BEN:eek: POPOMUN ALTINA YASTIK KOYUYORUM....

bende bebek için çalışıyorum o akıntı bendende geliyo.bende yarım saat kalkmıyom yastık falan koyuyorum.inşallah bu ay hamileyimdir.......

canım hatta şunuda söyliim ertesi gün bile gelebiliyo spermler hamile olduğunu anca adetin gecikirse anlayabilirsin.yok diyer tüm belirti olarak gördüğün şeyler aslında det belirtisi de olabiliyo ikisini ayırt etmen çok zor.

birde şunu sölim ben hamile kalmak için o ay hiç birşey yapmadım ne ayağımı diktim ne yastık koydum hatta belki o ay 3 defa ilişki oldu.ama veren allah sonuçta ne zaman vereceğini sadece o biliyo neden normal yoldan korunanlar hamile kalıyo çünkü en başta rabbimin istemesi önemli.bak bişi söyliim benim komşum 2 sene kadar hap kullandı korunmak için hapı bi bıraktı hamile kaldı hemen o ay.ve hiç birşeyde yapmadı.yani kısacası relax canım bu işler başka türlü olmuyo at kafandan hamile kal.

------------------------------------------

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar o gelen akıntı değil ve gelmeside normal endişelenmeyin.bebek konusunda sadece stresten uzak durun diyorum.çünkü stres sayesinde bebekler uzaklaşıyor.ben 1 yıl boyunce her ay denemeler yumurtlama testleri felan derken stresten hormonlarımın bile dengesini bozdum.ama 13 ayımda amann dedim olursa olur olmazsa olmaz dedim ve hiç dikkat etmedim ve meleğim gelmişş bile.size tavsiyem kafanıza takmadığınız anda bebekler geliyor.ilişkiden hemen sonra duşa girmemek iyi bir yöntem.dr sormuştum bacakları kaldırmak ne kadar doğru diye yanlış olduğunu gidecek olan spermin zaten ilk anda gittiğini sölemişti ve mantıklı gelmişti.ama 5 dk dışarı akmaması için yastık koyabilirsiniz kızlar.

a.s MERHABA ARKADAŞLAR SİZE SORUN OLUÇAK BENİM İLİŞKİDEN HEMEN SONRA AKINTIM GELİYOR ACABA SİZCE AKINTI GELİYORSA TUTMADIGI ANLAMINAMI GELİYOR:uhm::uhm::uhm: :CüvCüv: BEBİŞ OLMASI İÇİN EKSTRA YAPTIGINIZ BİR ŞEY VARMI PAYLAŞABİLİRMİSİNİZ?::1hug: MESALA BEN:eek: POPOMUN ALTINA YASTIK KOYUYORUM....

canım sana önerim eşin boşalınca hemen cıkmasın bı 5dk beklesın daha sonra hemen kalkma belinin altına yastık dayalı sekılde yarım saat yat ve eşinle mümkünse sabahları ilişkiye gir benim tavsıyem en kısa zamanda hamiş kalırsın umarım:CüvCüv:

kızlar hani şu teknikler falan var ya insanı daha çok strese sokuyo..3 aydır bu tekniklerle uğraşıyoruz hadiiii yastık koy aman kalkma falan.ilişki sırasında bu tarz şeyleri düşünmek vücuttaki asit salgısını artırıyo,bu da spermlerin ölmesine sebep oluyo..ben artık bebek yapmak için birlikte olma tekniklerini bırakıyorum..gerildimm yaaa

X