Erken Adet Görme?

balım sana tawsıyem rahım kanserıne karsı ası olman korunmuosan cerwılax.... bendede bole basladı sımdı sıgıl oldu gbersıce dr dedı korundun ama bı an once ol o asıyı

Sağol canım.ama o asıda yas sınırı var sanırım.benm yasım 30.öyle bişey oldugunu sanmıyorum ama dr.gerekli açıklamayı yapmamsı beni delirtiyor.2 ayrı dr gittim erken adet görmede korkacak bişey yok diyolar ama ben kafaya koydum tam bir muayeneden gecıcem özel hastaneye gidip.:teselli:

mrb ben 3 aylık evliyim eşimle yeni ilişkiye girdik ve ertesi gün kanama oldum daha bir hafta önce adetim bitti normal birseymidir

Arkadaşlar erkek arkadasımla üst üste yattık sadece ve çıplak değildik aksam 1 kaç damla kan aktığını farkettim sonraki gün adetim başladı Kahverengi Akıntı oldu sonra kırmızıya döndü. daha 2 hafta önce olmustum adet neden erken oldu yardımcı olurmusunuz

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba kızlar.benimde erken adet görmeyle ilgili bir sorunum var.en son 2 eylülde adet oldum.sonra 21 eylülde kahverengi akıntı şeklinde 6 gün sürdü kesildi.sonra 8-9 gün temiz gezdim.1 hafta sonra ayın 5 inde yani 5 ekimde yine aynı şekilde kahverengi akıntı şeklinde geldi.hala öyle devam ediyor.affdersiniz hiç kanama olmuyor.peçetede görüyorum ama sökülemiyor sanki.nedeni ne olabilir acaba bu arada çocuk istiyoruz korunmuyoruz.

Böyle bir düzensiz ve sık sık adet için doktora gitmeniz faydalı olabilir. Uzun süreli düzensiz adet problem olduğunu gösterebilir ama sizinkisi belkide 1 kerelik birseydir.

Kız Çocuklarında Erken Adet Görmeye Neden Oluyor Ayrıntılar İçin Tıklayınız
10414897_825773140803750_7735376679939168973_n.jpg

herkese merhaba,
normalde adet tarihlerim duzenlidir, 28-32 gunde adet olurum ama bu ay 18. gunde adet oldum ve ilk kez boyle bir durum basima geldi. bu durumu daha once yasayan oldu mu ve daha sonra eski duzeninize kavustunuz mu?
tesekkurler..
Bendedr oldu ilk kez gordum doktora gidiyimmi gitmiyim konusunda tereddutte kaldim napmam lazim diger ay duzelirmi yoksa duzelmezmi tum arkadaslarim duzelmez dedi biren biri solermj lutfem

herkese merhaba,
normalde adet tarihlerim duzenlidir, 28-32 gunde adet olurum ama bu ay 18. gunde adet oldum ve ilk kez boyle bir durum basima geldi. bu durumu daha once yasayan oldu mu ve daha sonra eski duzeninize kavustunuz mu?
tesekkurler..
Bendede oldu normalsa her ay 9 zunda olurken bu ay 31 de oldum normal adet oldum arkadaslarima sordugumda duzelmez dediler kizlar bilgili olan soleyebilirmj duzelirmi yada doktara gidiyimmi ilk defa yasasim bunu diger ay gene ayni gunune fonermi

Kizlar bemde normalde 9. Gun oluyordum ama 31. Gun oldum bu sefer arkadaslara sordum duzelmez dediler bilgili olna soleyebilirmi acaba diger ay duzene girermk bilgili olan solerse sevinirim endiseliyim cunku ilk defa oldu diger ay tekrar 9. Gun olurmuyum

Merhaba sevgili anne ve anne adayları.bu üyelikte yeniyim.benimde bir sorum var böyle birşey başına gelen varmı merak ediyorum.adet olurken normal karnım şişer göğüslerim bir hafta öncesinden ağrımaya başlar dokunulmayacak gibi birşey olur.bizde gebelik düşünüyoruz ikinci si olacak inşallah olursa. Ama 5aydir korunmadigim halde tutmadı.29eylulde adet olmuştum Ekim ayında da şöyle birşey oldu adet im hep geç olur ama erken olmaz di.bu ayda 23ekimde küçük idrardan sonra peceteyle sildigimde kan oldu.bu 3gun devam etti böyle.sonra biraz daha yoğunlaştı tabi.ayin 29u aksamida bitti.ped felan koymadım sadece peçete ile geçirdim bunu.30u akşamı test yapayım dedim ama tek çubuk silik şekilde çıktı.bununla ilgili birşey yaşayan varmidir

Kolay gelsin ya ben de gecen qy 8 gun once oldum onceki aylar 2 3 4 gun erken olurdum gecen ay 8 gun yani 20 gunde oldum bu ay işte dunle onceki gun sancı oldu 19la 20sinde niye oyie olsu cvplar yardıöcı olurmusunuz bir yılluk ewliyim 7 aydır cocuk istiyoz olmuyor esimin sperim duşuklugu ve canlılıgı yokmuş

Kolay gelsin ya ben de gecen qy 8 gun once oldum onceki aylar 2 3 4 gun erken olurdum gecen ay 8 gun yani 20 gunde oldum bu ay işte dunle onceki gun sancı oldu 19la 20sinde niye oyie olsu cvplar yardıöcı olurmusunuz bir yılluk ewliyim 7 aydır cocuk istiyoz olmuyor esimin sperim duşuklugu ve canlılıgı yokmuş

Merhaba ben de tam olarak sizin bu durumunuzu yaşıyorum sanırım dün pembe bi kan vardı bugün daha kırmızı ve normalde 34-40 günde adet olurken daha tam 1 ay bile olmadan kanama oldu,siz gittiniz mi doktora ya da neden böyle oldugunu öğrenebildiniz mi

merhaba canım benim adetim düzenliydi son 2 aydır 23. gün 22.gün geldi doktora gittim korkulacak birşey olmadığını söyledi bence sen yinede doktora git derim çünkü herhangibir sorun varsa çıkar gitmekte yarar var
Yeni evlendim bende ilk adetimde düğün stresinden 7 gün erken oldum 25 inde olacakken 18 önde oldum sonra ki adetim 14 ünde oldu şimdi de 10 temmuzda oldu sizce neden doktora gitmedim daha

X