Saç Kesim Şekilleri Kahkül kestirdim,çok kötü oldu.Ne yapacağım?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
K

kırmızı&siyah

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kırmızı&siyah
mrblar arkadaşlar geçen gün kuaföre gittim kahkül kestirmek için bu kadar mı kötü kesilir besleme gibi oldum kısa olduu içinde düzelttirmeyede gidemiorum hepsini tutturmam gerekio iğrenç duruo hemen uzamaları lazım lütfen yardım edin çok acill:nazar:senağlama

en z bir ay lazım uzaması için. ama geçici yöntemler deneyebilirsin bende kendime kesmiştim kakül normalde güzel keserim ama bu sefer tüm alnımı kapatıcak şekilde kestm yakışmadı bende bir ikiay tepeden ufak tokayla topladım uzayana kadar.

başka konularda var sanırım nasıl saç uzatıldığı..zeytinyağı,ceviz yağı,badem yağını karıştır.ve saçına sür..özelliklede diplerine ancak böyle uzama hızını bira daha arttırır..

her türlü denedim yana falan ama o kadar biçimsiz kesmişki iğrenç duruo sol taraftan fazla kesmiş bide mecburen bekliysem tavsiyeler için saolun kızlar......

Yarn ilk işin aktara gtmek olsun guzelim yilan yagi al ve saç diplerine sürerek masaj yap bi kac gunde uzucaktir...

çok saol adreas yarın ilk işim o inş işe yarar ....

Merk etme yariyacaktir eminim. Aktardan yilan yaği al eve gel heemn diplerine sür masaj yaparak en az 2saat beklet aslinda 3saat falan beklet tamammmiii??
Bu nu ilk 3gun surekli yap sora dier hafta 3gun yap

canım bende kahkül kestirdim çok kısa yaptı kuaför.ne yaptınız hiç güzel olmadı dediğimde ne dese beğenirsiniz ferhundenin saçı gibi oldu işte.be adam ben sana sanki ferhundenin saçı gibi mi saç istiyorum dedim.neyse moralim çok bozuldu.ama şimdi uzadılar.merak etme seninkilerde uzar.

sacini tokayla tuttur cok kücük toka tutmaz diyosan yantara idare et biriki ay sonra düzeltirsin

bnde kahküllerimi kndm kestm çk çirkn oldu :KK43: tel tokayla topluyorum mecburen 1 ay faln olmuştu keseli badem yağıyla hint yağı sürüyorum uzadı ama perçem kestireck kadr uzun olmadı ondn braz daa bklemem lazm:KK43:

canım bende kahkül kestirdim çok kısa yaptı kuaför.ne yaptınız hiç güzel olmadı dediğimde ne dese beğenirsiniz ferhundenin saçı gibi oldu işte.be adam ben sana sanki ferhundenin saçı gibi mi saç istiyorum dedim.neyse moralim çok bozuldu.ama şimdi uzadılar.merak etme seninkilerde uzar.

mal herif. indirseydin yumruğu gözüne gözüne.

bende 1 hafta oluo adama perçem yap dedm gtti kahkul yaptı saçımda şekil yokmus ondan mirmirmirmir biçimsizmis :S turp suyu yapıorum inş işe yarar bide boyamısdm kestirdigm gün diplerim çıkmıs 1 hafta içnde hint yagı da sür turp suyu yontemı de yap forumda vaR git bak of bende nefret ediorm su kahkulden ya kuaforler kendı basına is yapıolar :KK43:

ühüüü :'( bnmkilerde çok iğrenç olduu kuaförde yaptırdım ama yinede çopk kötü oldu hiç yakışmadı bana mecburen 3 hafta uzamasını beklicem hep topluyoruuum :KK43::KK43:

X