Saç Rengi ve Saç Boyama saçlarımızı nasıl doğal yollardan rengini açabiliriz

D

doktorlar123

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi doktorlar123
kızlar nasıl saçlarımızı boya haricinde doğal yollardan açabiliri rengini.. yıllardan beri hep papatya suyu derler fakat güneşte beklemesen olmuyo.başka bildikleriniz varsa yazın lütfen burada paylaşalım.. şimdiden teşekkürler...:enbuyukkk:

yok boyasız normal saçııı
mesela kardeşim tatile gitmeden önce saçlarına limonlu su sürdü ve sürdüğü yerler sapsarı oldu

Eet doğru. Mesela bir gun boyunca disarda biyerlere gdiceksin işin var yani güneş altinda olcaksin hep . O gun saclarina limon sürebilirsin o zamn acilir , ayni sey papatya suyu icinde gecerli . Mesela limon sür kafana bi kaç saat boyunca sahilde otur bi arkadasinla harika açilir saçlarin. Kiş gelior cabuk olsan ii olur:d
bu arada ayni sey kaş içinde gecerli

artık bitti benim için tatil :KK43: okul dersane falan.. puff hala tatilde olanlar var dimi...
yalnız ben bikaç gün limon sürdüm saçıma yazın. çok kuruttu sonradan öğrendimki bir haftadabir kere en fazla 2 kereden fazlası saça zarar veriyomuş

Eevet doru guzelim ya :KK43: benim saçlar boyali ve acik sari falan limon sürsem güneşe ciksam acilirmi:d

aslında açılabilir.. neden açılmasınki doğal bişey sonuçta açılmasada zararı olmaz.. teyzeminde saçında röfle var yazın tatilde sadece bikez papatya suyu sürüp güneşte bekledi dipleri gelmişti.çok farkedilcek kadar olmasada renginde değişiklik olmuştu yani limonda açılma sağlayabilir canım saçında

Tmm o zamn cnm:) denicem aslinda bzm evin bahcesi var ben cikarken kaşlarima falanda süriyim bakalim nolcak yapinca solerim sonucu. Senn saçlarin ne renk

benim saçlarım açık kumral gibi çok az daha koyusu arada doğal sarılar var ama şuana kadar hiç boya yapmadım.senin saçların güzel olursa bende denerim canım yaz bitiyo ama bakalım bulcaz bi çözümünü

bikaç ton açığı hoş durabilir. bi renk var adını tam bilmiyorum çok doğal ve çok tatlı duruyo görüyorum o tonu yakalrsam güzel olur

bence kanaldde bi dizi var kavak yellerı ordakı sarısının saçları cok tatlı cok dogal duruo ama boya var cok begendım ben onu ve sana cok ii gder hem yapılması kolay

öyle küllü gri gibi bi renk var ya kahveyle sarı arası ama kahve diil gri gibi o renk işte çok hoşuma gidiyo ama böyle doğal yollarla olcak iş diil malesef

dimi o kızın saçlarının rengide çok güzel ben beyaz tenliyim gidermi acaba o biraz buğdaya dönük tenin rengi sanırım

aslında yeni bu akşam kayıt oldum foto nasıl koyuluyo bilmiyorum canım

gerçekten çok güzel bi renk yaa
benim dediğim renkten dahada güzelmiş valla
uçlara doğru rengi dahada açık bi renk
papatya suyuna koyulalım adreas en iyisi :)

X