Saç Rengi ve Saç Boyama saçlarımızı nasıl doğal yollardan rengini açabiliriz

• Konu Sahibi doktorlar123
kızım hakkaten papatya suyuyla elde edersın bu saçı uçlara dogru sarı yapcaksın of fıstık gbı olursun. saçların kısamı ya yokmu bı foton?

saçında boya olmadıı ıcın cok ama çok sanslısın yapabılırsın bu sacı rahatlıkla

inşallah yaparım canım yaa
saçlarım işte en son belime kadar gelmişti ama kuaför yüzünden kısaldı halbuki kırıklarını al demiştim sadece.ozaman ben bidahaki yazı bekliycem bu saç için.

yıne sen bilirsin ama ben sana çözüm yolu bulcam bakalım belkı limon ve papatya yerıne baska seyler bulurum:KK70:

sağol canım benim :KK70: bende senin saçlarına bi çözüm bulcam inş.

PHYTO COLOR DOĞAL SAÇ BOYASI 14 RENK - Phyto

PHYTO COLOR DOĞAL SAÇ BOYASI 14 RENK - Phyto ...PHYTO COLOR DOĞAL SAÇ BOYASI 14 RENK SAÇLARINIZDA DOĞALLIKTAN GELEN RENKLERİ KEŞFEDİN SAÇ BOYASI ÇEŞİTLERİ 3 farklı saç boyası çeşidi: Direkt veya Geçici Boyalar Ton Veren Veye Yarı-Kalıcı ... formülü ve oksidize edici bir ajan sağlar. Bu iki madde saç telini şişirerek ,saç telinin pullarını ayırır ve doğal melaninin rengini açar. Ardından yeni ... telinin içine kadar işler. KISACA 2 eş zamanlı evrede çalışır:saç rengini açma ve yeniden renklendirme. Kalıcılık : Ancak, saç dibi geldiğinde, yeniden boyama yapılır. Amonyak ya da oksidize edici ... arttırır. Alkaline formula : pH değeri 7’den fazladır. İlaç Kategorisi: ...

adreas çok hızlı çıktın canım hemen bi çözüm buldun :KK70: nasıl bişeydir acaba bu

ne bilim ya :KK70: bende çözemedım:KK70: neyse sen en iisi saçlarına papatya suyu sur sureklı evde dur ya nolcakkı ole de yapan var

gerçekten kavak yellerindeki minenin rengi gibi olur mu papatyayla fln

arkadaşlar papatya limon suyu ıhlamur soğan suyu dışında saç rengi açıcı bildiniz varmı

alkol ve su karışımı gerçekten işe yarıyor

X