Hamilelikte kilo ve karın büyümesi

benimki çok hareketliydi hala öyle ve erkek.. ama diğer tüm belirtilerim kızdı.. ekşi yiyodum kalp atışı 178 di vs..

5,5 aylık hamileyim ve 6 kilo aldım.
Ben hamilelik dönemlerimde çok kilo alırım.
Ilk oğlumda 20 kilo almıştım.şükür ki hemen verebiliyorum.bunda da sanırım 20 kg tamamlayacağım.benim çok iştahım açılıyor yaa.bide normalde sigara içen biriyim hamile olduğumu öğrenince bıraktım,sigarayı bırakmamda çok kilo aldırıyor.

Ben 9. haftama giriyorum. Daha kilo almadım ne popodan ne göbekten. Çok sık pasta ve çikolata yiyorum ama bir başka günde canım çiğköfte çekiyor ! E onuda limonlayıp yiyorum ! Tüm bunların hepsini de akşamına çıkarıyorum !
Belki de bu karışıklık benim pisboğaz olmamdan kaynaklanıyor :kedi:
Güzellikse güzellik ok ama minik minik sivilcelerimde çıkma teşebbüsünde bulunuyorlar bir yandan.
Özetle ben bu işten hiçbişey anlamadım. :1no2:

Ben 9. haftama giriyorum. Daha kilo almadım ne popodan ne göbekten. Çok sık pasta ve çikolata yiyorum ama bir başka günde canım çiğköfte çekiyor ! E onuda limonlayıp yiyorum ! Tüm bunların hepsini de akşamına çıkarıyorum !
Belki de bu karışıklık benim pisboğaz olmamdan kaynaklanıyor :kedi:
Güzellikse güzellik ok ama minik minik sivilcelerimde çıkma teşebbüsünde bulunuyorlar bir yandan.
Özetle ben bu işten hiçbişey anlamadım. :1no2:

Ben de çiğköfte hastasıyım ama hamilelikte çiğ etin bebeğe ne kadar zararlı olduğunu ve yenmemesi gerektiğini biliyorsun değil mi?kafamçokkarıştı

Evet biliyorum ama bahsedilen zarar et kaynaklı bir zarar olduğu için etsiz çiğköfte yiyorum.

evt ben de etsiz olanı alıyorum:)) Bu arada hiç kilo almaman çok iyi..zaten ilk 3 ay en fazla 1 kilo almak en doğrusuymuş ben 1-kilo aldım

Evet almadım ama inan iştahsızlıktan değil, gastrit ve reflü hastalıklarının her ikisi de bende mevcut olduğu için ne yesem karnım inanılmaz şişiyor ve en geç gece yukarı tırmanarak beni terk ediyorlar.
Özellikle de balık ya da pasta yemişsem çok ağır geliyor. Bir de bizim üst katta oturanlar ne yemek yaparsa bütün koku davlumbazdan bizim eve geliyor ve ben onların her gün ne yediğini tüm evime yayılan kokudan biliyorum ! Çok sık da balık yiyorlar kokudan delirmek üzereyim :sinifsinif:
Hiç mutfağa giremiyorum ve yemekler evin reisinin ellerinden öpüyor :CüvCüv:

:CüvCüv:bende 17 haftalık hamıleyım göbegım cok az cıktı kılomda 58 le basladım hala 58 im bakalım sonum ne olacak ınsallah alırım kılo:sm_confused:

Şu an 6,5 kilo aldım.Gitgide alıyorum.Son aylar hakikaten çok hızlanıyor engel olamıyorsun tartıdaki artışa.Boğazda bir artış yok ama karın ve kilo artıyor.Hakkımızda hayırlısı olsun...

ben 21 haftalık hamileyim ama iştahım maşallah çok iyi çok yemeye başladım hamileliğimin ilk zamanlarında tam tersi hiçbirşey yiyemiyordum fakat 12. haftadan sonra durmaz oldum ve şimdiye kadar 4 kilo almışım bakalım sonum ne olacak ama her neyse ben kiloyu seviyorum :KK70::):p

ben 2 aydayım 2 kilo aldım her ay bi kilo normalmiş ama troidden dolayı zaten çabuk alırdım şmdi ne olr bilmem

11 hafta oldu bi de üste kilo verdim zehirlendiğim için. Ama gaz falan olunca ileri doğru ciddi bir çıkıntı oluşuyor karnımda yerimseniben

selam kızlar bende aynen sizin anlattıgınız gibiyim neredeyse hiçbirşeyim olmuyor evet tuvalete cıkma problemim var ama bu kadar olmaz ki yaniii

kızlarr bende yenı hamısım 5 haftalık ama benım tup tedavısıyle oldu oyuzden bayagı bı yattım ve yatıs sebebıyle sımdıden 1.5kilo aldım.napıcam bilmıorum suan 55.5 kilom ins almam fazla ama ben yemeyi de cok severım :kedi:

slm kızlar ben de idrar yollarımda enfeksiyon görüldü largopen antibiyotik verdi doktor acaba aranızda kullanan veya bu ilaçla bir bilgisi olan var mı bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden tşkr...

meraba bende 22+5 im ve 6 kilo aldım ortalama hatta 7 ve karnım daha yeni yeni belli olmaya başladı sanırım çok kilo alıcam. :KK43:

benim gobegim daha 10 haftalikken cikmaya basladi,tabii bu bebek degil gazdi buyuk ihtimal.Yine de gobegim yavas yavas ama belirgin bir sekilde buyumeye devam etti.Gebeligimin basindan beri 2 kilo aldim ama gobek kocaman oldu.

ben de cok kilo aldim ama su son iki haftadir resmen istahim kesildi.. bebek icin yiyorum resmen..

Bende 22+5'im. 17 kilo aldım kaydirigubbakcemile3 kalçalarım ve göbeğim aynı cm'de büyüyor. Kiloya yabancı değilim. Normal kilom kesinlikle 65'i geçmemiştir. Ama ilk hamileliğimde 30 kilo almıştım. Ama hepsini 1 senede verdim. Bunda da 30 alıcam gibi görünüyor. Çok yemek yemiyorum ama su içsem yarıyor gerçekten. Kilodan hiç korkmuyorum. Gene veririm nasılsa. Bebeğim sağlıklı olsunda gerisi önemli değil.

Bende 22+5'im. 17 kilo aldım kaydirigubbakcemile3 kalçalarım ve göbeğim aynı cm'de büyüyor. Kiloya yabancı değilim. Normal kilom kesinlikle 65'i geçmemiştir. Ama ilk hamileliğimde 30 kilo almıştım. Ama hepsini 1 senede verdim. Bunda da 30 alıcam gibi görünüyor. Çok yemek yemiyorum ama su içsem yarıyor gerçekten. Kilodan hiç korkmuyorum. Gene veririm nasılsa. Bebeğim sağlıklı olsunda gerisi önemli değil.

maşallah 17 kilo, bebeğin ve sen sağlıklıysan sorun olmuyor sanırım.

X