Hamilelikte kilo ve karın büyümesi

kızlar 7. 8. haftalarda daha karnınız belli olmaz o olsa olsa gazdır merak etmeyin :) bol yrüyüş yapmaya çalışın iyi geliyor. benim karnım 17. haftada daha yeni yeni belli olmaya başladı.

10 haftaligim benimde karnim voleybol topu gibi aksama kadar iyice buyuyor gaz oldugunu dusunuyorum su gunler cabuk gecsede bebegimi hissetsem artikk

ben de 8. hafta içersindeyim. çok erken ama karnım çıktı sanki. sanırım önceden yürürken karnımı içeri çekiyodum, artık çekemediğimden böyle:KK70: otururken göbek bildiğin yağ... ama ayakktayken taş gibi geliyo. şimdiden böyle çıkarsa sonra ne olurum bilmiyorummmm=(((

Ben 24.haftadayim. ogretmenim.Eylul un başında okula gittigimde kimse anlamadi.Ben söyledim. 20.haftadan sonra belli olmaya başladı.

Bende 8 haftaligim tartiya bakardan kilo yok ama ben kendimi biliyorum en az 2 kilo almisim gibi şiştim ustelik gobegim de çıktı ilk 2 hamileligimde 4. Ayda belli olmaya başlamıştı ama bu farklı istahimda cok acik midem bulansada yiyorum mmh hersey cok lezzetli geliyor :KK45:

Meraba kızlar bende 14+2 günlük hamileyim göbeğim biraz çıktı ama hiç kilo almadım kızlar ilk gebeliği olan birinin karnı çok buyurmu

Ben 8 haftalikken karnim cikti. Herkes gazdir dedi ama 13 üncü haftadayim karnim büyümeye devam ediyo. Bu karin inecek mi gercekten. Herkes beş aylikken cikmaya baslar diyo. Karni erken cikip gitmeyen var mi acaba

Benim 16 .haftamda cikmaya basladi ama yumusakti 20.haftada sertlesmeye basladi hizlada buyuyor ama benim 3. Cocugum zaten gobegimde birazda vardi

Benim de 9. Haftam bitmek üzere ama çıkıyo yavaş yavaş. Çok yersem 4 aylık gibi çıkıyor. Açken 3 aylık gibi göbiş var. 2. Bebeğim olacak. İlkinde 4-ayda pantolonlar sıkıyordu şimdi 9. Haftada elbise giymek istiyorum.

Bende de aynı durum mevcut. Ayy göbeğim ne kadar çıkmış dediklerinde swvineyim mi üzüleyim mi bilemiyorum. Sağlıkla alalım kucağımıza inşallah.

7+3 teyim hic kilo almadim ama hicbir pantolonumun icine girmiyorum hamile pantolonu giymeye basladim bile oh cok rahatmis:) normal pantolonlara sikis tepis giriyorum ama bir oturunca hemen rahatsiz ediyor ve acaba icerde bebege zarar veriyormuyum diye vicdan yapip hamile pantolonlarina dayaniyorum. Muhtemelen gaz ama inanilmaz buyudu karnim goguslerimde cok buyudu bu arada sutyen takamiyorum aglayacak gibi oluyorum acisindan zaten cokbuyuk goguslerim vardi (85c) simdi hepten 95 olmustur . Utaniyorum simdiden bu kadar kocaman gobekle gezmeye ama benim elimde olan birsey degil ki:)

Millete malzeme veriyorum gobegimi goren ooooo onumuzdeki ay doguma aliyoruz seni he diyor bana:) mj

X