Kizimin dili pamukçuk olduu kizlarr

gelincik_01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2008
1.898
5
Kızımın dilinin üzerinde yaralar var..
bugün doktora gittik. ilaç yazdıı.. offff offfffff biraz daha ilerlerse süt ememez dedii...
çok üzülüyorumm...
hemde çok dikkat ediyorum her karnı acıktığında göğüslerimi karbonatlı suyla siliyorumm..
niye oldukii yaa.... kızlar bişey söyleyin...senağlamasenağlamasenağlama

cnm bebeklerde oluo genelde sıkma canını doktorun verdiği ilaç ii gelir inşallah hemencecik geçiverir karbonatlı bezle faaln silin ii gelio diolar ama tam olarak bilmiyorum cnmm geçmiş olsun...

gelincikcim ısırganın otunumu laynatıosun yoksa hazır çaylarımı var cnm nerden alıosunn ekstra yediğin bişi varmı kızın mşallah çok ii kilo almışş yazarsan sewirnim cnm...

Gelincik canim benim kizimdada oldu pamukçuk üzme kendini ilaci kullandim düzenli bi şekilde geçti sakin üzülme ben sadece ilik suyla yikiyorum doktorum karbonat kullanma dedi bende anlamaidm bebişini öpüyorum sakin stres yapma geçer annesi en fazla 2-3 günde

canım benımkı de oldu uc gun uykusunda emzırdım verdıgı ılacı duzenlı kullan hemen gecıyor

canım benim kızımında dilinde beyazlık olunca anneme söyledim...gögsunun ucuna tahin sür dedi...bir kere sürdüm gecti...istersen sende deneyebilirsin...gecmiş olsun

kızlar benim oğlumunda pamukçuk oldu 2 gündür kullanıyorum ilaç biraz azaldı gibi insan çok üzülüyor ama geçer inşallah

Kızlar , meme veya mama verdikten sonra bebeklerinizin ağzına 1 , 2 çay kaşığı su verin .2 çocuk büyüttüm her mamadan sonra muhakkak su verdim .Hiçbir zaman böyle bir sorunla karşılaşmadım .:1hug:

gelincikcim ısırganın otunumu laynatıosun yoksa hazır çaylarımı var cnm nerden alıosunn ekstra yediğin bişi varmı kızın mşallah çok ii kilo almışş yazarsan sewirnim cnm...

denizcim ziyaretci mesajı bıraktım sana
oraya yazdım belki burda okumazsın diye canım

cnm geçmiş olsun benim kızın da oldu ama az , doktor geçer dedi süt emdiği için oluyor dedi, mikostatin damla vermişti eczacı ama pek işe yaramadı sanki.. ben de kulak çubuğuna yumuşak steril beze mikostatini damlatıp dilini sildim daha iyi temizlendi sanki bir iki kez yaptıktan sonra bıraktım kendi haline azaldı sanki ama hala az da olsa var ..

benim kızımda olmadı pamukçuk ama dili beyazlaştı bende görümcemi aramıştım( hemşire de kendisi) o da gazlı bez ve karbonatlı su ikilisini tavsiye etmişti hatta diliinin üstü kanayabilebilir silerken önemli diil sen temizle demişti. ama sonuçta dr sana ilaç vermiş muhakkak işe yarar. üzülme annesi geçer inşallah tez zamanda...

canım ayne seyden mı bahsedıyoruz bılmem ama benım arkadasın doktoru kara dutu ez cocugun agzına surecek sekılde ver demıstı ınsallah gecer

X