bebeğin kalp atışları sizde kaçıncı hafta duyuldu?

aysun444

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
1.547
21
6 haftalık 4 günlük hamileyim(son adet tarihimin ilk gününe göre) dün ultrasona girdim, bebek görülmedi( bu normalmiş galiba) ancak bebeğin kalp atışını duymamız lazımmış galiba duyulmadı.. Sizlerde kaçıncı haftada iken duyuldu ve kaçıncı haftada bebek görüldü.
Boş gebelikte olabilir diye düşünmüyor değilim hani.
Allah herşeyin hayırlısını nasip etsin bakalım 1 hafta bekliycez.

canım ben doktora gittiğimde 6 haftalıktı ve hem keseyi gördük hemde kalp atışlarını dinledik.umarım i dahaki gittiğinde görürsün

aaa ciddimisin?
hayırlı uğurlu olsun.Allahım tamamına erdirsin inşallah.çok sevindim..
bu ara bebeği görürsünüz sanırım.
kalp atışınıda bir önceki bebeğimde 8.haftamda duymuştum.
kızımda daha erken oldu ama tam da hatırlamıyorum.
kötü düşünme lütfen.geç döllenme olmuş olabilir.

aaa ciddimisin?
hayırlı uğurlu olsun.Allahım tamamına erdirsin inşallah.çok sevindim..
bu ara bebeği görürsünüz sanırım.
kalp atışınıda bir önceki bebeğimde 8.haftamda duymuştum.
kızımda daha erken oldu ama tam da hatırlamıyorum.
kötü düşünme lütfen.geç döllenme olmuş olabilir.

Çok teşekkür ederim saol.. Bayaa şaşırdın sankikaydirigubbakcemile3

Ya bu haftaları siz döllenmenin olduğu tarihe göremi söylüyorsunuz yoksa Son adet tarihnin ilk gününe göre mi?
Döllenme tarihine bakacak olursam 4 haftalık falan olması lazım..

cnm ben de de keseyi göremedik geçen hafta.ama bu hafta gördük.kalp atışını daha erken dedi doktor.ha bu arada 5 haftalık bitcek.5 haftalıkken görmüş olduk keseyi.allah hayırlısın versin ama sakın kötü şeyler düşünme.iyi düşün iyi olsun.

biz 5 haftada keseleri goruldu, 6 hafta 3 gunlukken de yol sac ve bebekleri gorduk ve kalplerinin attigini gorduk. Gozle goruluyor ama duymak imkansiz o kadar kucukken. Ama bunlari vajinal ultrasonla goruldu, karindan bakarlarsa 1 hafta gec gorulurmus. Merak etme belki gec yumurtlamissindir.
ece
9 hafta 3 gunluk ikizlere hamile
16 aylik bir oglum var

canım mrk etme endişe edilecek birşey yoktur sen sakin ol zaten çok küçük şu anda vucutta ilk oluşan şey kalp çünkü onların gelişimine çok hızlı destek veriyor vüvuda kanı pompalayıp gelişimlerini sağlıyor ben ilk kontrole gittiğimde ağlamıştım minicik birşeydi ve yaşamak için o kalbi nasıl atıyordu öyle hızlı ki sanki yetişemiyorsun izlerken.vajinal muayene olmuştum çok net görmüştük biz sende en kısa sürede göreceksin inşallah.

X