Hakim ve Savcı Eşleri

evet bitane öyle..ama tek bu meslek eksikti bende açayım dedim:)

Ben olsam olurmu?ama ben evli değilim.Babam hakimdi hehe.:89:eek:da olmadı ama neysekarısı değil kızı:44:

ben de varım ben de :) bu başlık yok sanıyordum aramıştım bulamamıştım. epey bir azınlıktayız sanırım.

ben de varım ben de :) bu başlık yok sanıyordum aramıştım bulamamıştım. epey bir azınlıktayız sanırım.

şu an istanbul 11 yıllık. siz?

bızımkı 5 yıllık.suan mersının ılcesınde gorunuyoruz.ama amerıkadayız.hsyk dıl egıtımıne yolladı sonra esım mastera kaldı.seneye temmuzda donuyoruz ınsallah.benım esımde hakım

şu an istanbul 11 yıllık. siz?

bızımkı 5 yıllık.suan mersının ılcesınde gorunuyoruz.ama amerıkadayız.hsyk dıl egıtımıne yolladı sonra esım mastera kaldı.seneye temmuzda donuyoruz ınsallah.benım esımde hakım

çok sevindim savcı mı acaba demiştim hakim çıktı. benim eşim evlenmeden önce amerikaya gitmiş. ben o treni kaçırdım maalesef. sadece evlendiğimizin ilk yılı amerikaya 20 günlük bir seyahat ile yetindim.o da abimin orada yaşamasından kaynaklandı büyük oranda. çok şanslısın 2 yıl amerika farklı bir deneyim olur. sen ne iş yapıyorsun?

X