Bebeklerin altını gece değiştiriyor musunuz?

kuzuzuzubambino

Anne Şeni Çok Şeviyom....
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2008
3.492
22
Kızlar bebeğim 3 ay 10 günlük altını gece değiştirdiğim zaman uyanıyor ve uyutmak zor oluyor son zamanlar da gece kaka yapmamaya başladı. Sizler ne yapıyorsunuz gece altını değiştiriyor musunuz? Değiştirmiyorsanız en son kaçta değiştirmiş oluyorsunuz?

gece almıyorum altını aksam 22,00 de alıyorum yatırıyorum sabah zaten erkenden kalkıyo ılk ısımız altını almak oluyo

bende gece 10 gb alıyorum altını bide sabah
zaten sabahta çok dolu olmuyor
gece alırsam benimkşide uyanır zaten
mışıl mışıl uyusun annesi

bende yatmadan önce altını açıyorum..gece kaka yapma huyu yok..sabaha kadar mışıl mışıl uyuyor kuzum...

bende uyutmadan ónce altini degisiriyorum sabaha kadar misil misil uyuyor bide sabah uyanir uyanmaz ilk isim altni acmak oluyor.

bende ılk zamanlar 2 3 ay en ufak cıste alıyodum kıyamıyodum gece 2 kere bıle aldıgım oluyodu benım oglan bıraz cok cıslıde :) sımdı genelde akşam yatırıken banyodan sonra degıstırıyorum gece emmeye kalkınca bakıyorum cok dolu olursa alıyorum kıyamam kuzuma azsa sabah degıstırıyorum

bene gece yatmadan 21:30 gibi altını değiştiiriyorum geceleri kaka yapma huyu yok zaten mışıl mışıl sabaha kadar uyuyo yavrum.

akşam yatırırken değiştiriyorum 21,00 gibi sabaha kadar açmıyorum ztn kakasını gece yapmıyor sabahta 6,30 gibi tamamen uyanıyor o zaman altını değiştiriyorum.

Ay hep ayni bu findik kurtlari allahim esirge hepsini yarbbim ve bizlere bağişla. Benimde kuzum gece kaka yapmaz akşam değiştiririm sabah ilk iş altini açmak olur.

aynen tam yatarken değiştiriyorum bezini sabah uyanınca açıyorum gece kaka yapmıyolar uykudan kakayı düşünücek halleri yok demekki yavrularım yaa:))

evet yaa arkadaşlar benim fındık kurdu da şu zamana kadar gece kaka yapmadı. yatmadan alırım ben de altını sabah da ilk iş tekrar açarım. gerçi artık 18 aylık oldu şu sıralar tuvalet eğitimine başladık yavaş yavaş .sabahları elimdem tutuyor tuvalete gidelim der gibi bakalım becerebilecek miyiz??

bende uyutmadan önce değiştiriyorum gece kaka yapmıyor sabah uyandığında hemen altını değiştiriyorum

ben de 3 ay dolduktan sonra değiştirmemeye başladım sen de değiştirme artık annesi walla uyku arasında alt değiştirmek ne zordu biraz rahatladım şimdi

X