Halı yıkama makinesi kullananlar yardım....

ssvvnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2008
47
0
Önümüzdeki aylarda evlenecegim fakat halı yıkama makinesi almadım,kullanan arkadaslarımın tavsiye ve önerilerine ihtiyacım var yanlış seçim yapmak istemiyorum,kullananlar lütfen yazsın:çok üzgünüm:

canım biz annemlere libelle nin sulu sistem temizlik robotunu aldık halı yıkamasıda içinde gayet memnunuz o yüzden bende kardeşimde çeyimize aldık ...

Ben de nasipse kasımın 2 sinde evleniyorum canım.. halı yıkama makinesinde tercihimi Philips Triathlon ' dan yana kullandım.. Bi fikir olur sana da, araştır istersen netten..

bende libelle temizlik robotu kullanıyorum tavsiye ederim.daha önce vetrella kullanıyordum ama hiç memnun değildim çünkü habire contaları kopuyor ve sürekli su haznesini doldurman gerekiyor.
libella hijyen açısından da çok iyi hemde derin dövücü aparatı çok hrika bişey.

bende libelle temizlik robotu kullanıyorum tavsiye ederim.daha önce vetrella kullanıyordum ama hiç memnun değildim çünkü habire contaları kopuyor ve sürekli su haznesini doldurman gerekiyor.
libella hijyen açısından da çok iyi hemde derin dövücü aparatı çok hrika bişey.

derin dovucu ne ise yariyor bir anlatirmisiniz ve kullanirken su koymamiz gerekiyormu iyi cekiyor mu supuruken

ben arnicanın normal halı yıkama makinesini kullanıyom ve gayette memnunum koltuklarımıda onunla yıkıyom....

bende almayı düşünüyorum ama eşim işe yaramaz bence diyo ..gerçekten temizliyomu halıyı koltuğu arkadaşlar kafam karıştı ...bide halıfleks yıkıyomu acaba ? yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler :)

bu libelle nin fiyatı hakkında bilgisi olan var mı acaba:uhm:

Bence Thomas Twin TT en iyilerinden. Sulu sistem süpürme özelliği de var. Orijinal Alman malı ve çok sağlam. Ancak biraz pahalı.

Philips Triathlon normal bir halı yıkama makinesi için en mantıklılardan.

Arnica rain de olabilir. Sulu süpürme sistemi de var. Ancak sesi yüksek, kablo toplaması yok ve kalitesi orta seviyede. Ancak fiyatının en iyisi.

X