Saç Şekillendiriciler saça zarar vermeyen şekillendirici

kivilcim

Guru
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2007
2.390
19
kızlar saça zarar vermeyen saçı kurutmayan dalgalı saçlar için şekillendirici arıyorum..ne önerirsiniz..jole iyice kuruttu saçlarımı ve maalesef hergün bu tür ürünlerden kullanak zorundayım saçlarıma..çünkü çok gür ve iice yıprandılar..doğal bi ürün varmı acaba jole yada köpük tarzında?a.s.

ben yıllardır taftın köpüğünü kullanıyorum. çok memnunum. bı yere gıtceksem banyodan sonra menli saçıma çok az suruyorum ve kuruyunca varla yok arasında oldugundan gayet ıı oluyor tavsıye ederim

kızlar saça zarar vermeyen saçı kurutmayan dalgalı saçlar için şekillendirici arıyorum..ne önerirsiniz..jole iyice kuruttu saçlarımı ve maalesef hergün bu tür ürünlerden kullanak zorundayım saçlarıma..çünkü çok gür ve iice yıprandılar..doğal bi ürün varmı acaba jole yada köpük tarzında?a.s.

bişiy sorabilirmiim canım saçın kısamı benimde saçım çok kısaydı bi ara hep jöle kullanıyodm yıpratıyo ve bnmde saçım senin gibi çok gür ben şimdi elidor 7/24 kullanıyorum ama herzaman kulanmıyom hatta hişç kullanmıyorm gibi merak ettmde ondan sordm çünkü diğer ürünler jöle kadar uzun ömürlü olacağını sanmıyorum ama kısa iselrde sen bilirsim belkisen şekle sokabilirsin

bişiy sorabilirmiim canım saçın kısamı benimde saçım çok kısaydı bi ara hep jöle kullanıyodm yıpratıyo ve bnmde saçım senin gibi çok gür ben şimdi elidor 7/24 kullanıyorum ama herzaman kulanmıyom hatta hişç kullanmıyorm gibi merak ettmde ondan sordm çünkü diğer ürünler jöle kadar uzun ömürlü olacağını sanmıyorum ama kısa iselrde sen bilirsim belkisen şekle sokabilirsin
sağol canım önerin için..saçlarım uzun dalgalı ve gür..o yüzden de aradığım şekillendirciyi bulamıyorum maalesef..7/24 ü denedim ben canım ama beğenmedim yağlı gibi yaptı saçlarımı..
küllümango sağol cnm hızır gibi yetiştin yine :) saça zarar vermiyorsa denemekte fayda var çünkü saçlarım joleden iyice kurudular..şöyle bitkisel joleler oluyor aktarlarda onlar nasıldır acaba?

canım bıtkıselde olsa köpük kadar ıyı yapmaz saçını. jöleye göre daha hafıf bı yapısı var ve dıplere surmen mumkun değil. yınede sen bılırsın dalgalıysa kesinlikle köpükten yana olsun tercıhın

toni&guy marka şekillendiriciyi tavsiye ederim.24 saat protein salgiliyomuş saça.ve besliyomuş.şekillendirmesen de sür demişti saç uzmani.ama kocaelinde nasil bulursun bilmiyorum

canım bıtkıselde olsa köpük kadar ıyı yapmaz saçını. jöleye göre daha hafıf bı yapısı var ve dıplere surmen mumkun değil. yınede sen bılırsın dalgalıysa kesinlikle köpükten yana olsun tercıhın

canım haklısın zaten kuaförümde bana jole kullanma köpük kullan demişti aylar önce ben bi ara kullandım köpük ama jolenin kullanımı daha rahat geliyor bana eskişden beri alışkanlık sanırım..yoksa dediğinde çok haklısın köpük kullanmam en iyisi..sanırım köpüğe dönücem jole saçlarımı inanılmaz kuruttu..teşekkür ederim canım Şeniz

toni&guy marka şekillendiriciyi tavsiye ederim.24 saat protein salgiliyomuş saça.ve besliyomuş.şekillendirmesen de sür demişti saç uzmani.ama kocaelinde nasil bulursun bilmiyorum

canım bu köpük gibi birşey mi? saçı beslemesi çok güzel ya merak ettim bu ürürnü..netten araştırıcam umarım fiyatıda uygundur..sağol canım a.s.

Canım Tresan'ın jölesi var. Ben denemedim ama bitkisel içerikli olduğu için diğerlerinden daha az zarar verir.
Bir dene istersen.yerimseniben

evet şimdi hatırladım..bi ara aktarcıda gözüme çarpmıştı..ısırgan otluydu sanırım.ama sonra tamamen aklımdan çıkmış olcakki almadım..ama o ara çok merak etmiştim..denesemmi acaba ? sağol canım önerin için..

canım oriflame saç köpügüde çok güzel 3.kutuyu aldım banyodan sonra sürünce hem yumuşak hem şekilli yapıyor eşim bile kullanıyor denemeni tavsiye ederim fiyatıda uygun

kızlar avonun naturels badem yağlı saç balmı var ben cok begendim dustan sonra nemli saça sürülüyo hiç kabarmıyo saclarım parlıyo.

doğal olarak bildiğim bişey yok..ben avonun saç şekillendiricisini kullanıyorum.krem şeklinde kalıntı bırakmıyo jöle gibi..saçımı topladığımda sürüyorum...

X